Poradie jednotlivcov

Super mini (2013-2011)

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SlušnýMiroslavLV201119,95
2.MoniakMiroslavSPD201319,44
3.MandatLucasMT201219,93
4.DuhárTeodorDCA201420,02
5.KonoradskýStanislavSPD201321,51

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
0.BenićMarijanTA3201616,0

MU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.GrichMatúšBJ201120,54
2.MácBranislavSZŠ201221,73
3.KohárOliverVR201321,02
4.SzolíkSamuelSPD201221,01

U9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠevčikováSophiaVR201123,05
2.ČernákDavidSPD201325,04
3.ŠmehýlJeremiášMZA201223,63
4.HrablayMilanMZA201322,92
5.GalčikHugoMT201222,51

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.HudecJurajLV201125,05
2.BeňaTomášBJ201226,04
3.BartelRyanAZA201126,03
4.ŠkurkaSimou SaiTA3201226,02
5.PolákLukášSPD201226,01

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.LazarMatusMT201125,14
2.KandalecDaliborTA3201223,03
3.MokáňLeoAZA201324,02
4.KajsíkAdamAZA201125,51

MU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠvehlaOliver MichalMT201126,25
2.BadrTheoMZA201127,94
3.DubovskýMatejLV201228,03
4.NovotaDávidAZA201128,52
5.BougheyDominikPB201227,01

MU9-30: Super mini (2013-2011) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KosorínMatejLV201129,85
2.PoljakTimonKPD201128,04
3.BirkusMichalKNM201129,03
4.HozzaMarekKNM201129,62
5.KováčJánMZA201129,91

MU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.UrsinyJakubVR201131,53
2.TvarogAdamAZA201230,52
3.ČižmárikMartinMZA201130,71

U9-34: Super mini (2013-2011) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.NezbedaPatrikLV201132,65
2.KoscelnikAdamBJ201132,54
3.ČičmanMarekAZA201134,53
4.HanusJurajSPD201233,52
5.BytčankováBarboraKNM201133,11

U9-40: Super mini (2013-2011) do 40 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.TamasSamuelLV201139,03
2.DubcováDominikaMZA201242,52
3.VečerekDominikMT201138,01

U9+40: Super mini (2013-2011) nad 40 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.TrnkaTomášLV201146,54
2.FedorPatrikVR201150,53
3.BeňoDanielSPD201148,02
4.MoravčikováBiankaVR201148,01

Mini (2010-2009)

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PáričkaJergušMT201026,65
2.RovenskýMartinMZA201026,44
3.ČernickýMichalAZA201026,53
4.PepríkŠimonKPD201025,02
5.KorajaJakubKNM201025,51

FU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠevčikováSandraVR200928,04
2.KonoradskáKvetkaSPD201026,03
3.BeňováPaulaBJ200929,02
4.KrpelanováZajraKPD201026,01

MU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PaišMarošMZA200929,65
2.WeisTomášSPD201030,04
3.PodhorskýPatrikTA3201030,03
4.KubíkNorbertMZA201029,82
5.VlkDávidSPD201030,01

FU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.OzsvaldováMichaelaKNM200931,53
2.MažgútováSophiaAZA200929,02
3.ĎurkechováAlicaPB201030,01

MU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.TepperMilanMT201031,05
2.VančákMilanMZA201030,14
3.RegendaAdanDCA200934,03
4.HanusPavolSPD200934,02
5.VrábelMariánMZA201032,51

FU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.LehotkaiováZuzanaLV200932,15
2.MalcovskáEliškaBJ200933,54
3.KaščakováSáraBJ200832,53
4.GocníkováJúliaAZA201033,02
5.MilováNatáliaMZA201034,41

MU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PavolkaDanielSZŠ200931,46
2.LiptákPavolLV200934,35
3.ŠvehlaAlex MichalMT200933,54
4.JeťkoTheoMZA201034,33
5.PaurViliamMZA201033,42
6.MajerLukášMT201035,01

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MácJurajSZŠ200937,15
2.ŠmehýlJonášMZA200938,24
3.ČernickyJurajAZA200937,03
4.NagyPeterTA3200937,02
5.BlahaFrantišekMZA200938,01

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SlovíkRudolfLV200938,05
2.SabolMarekDCA200937,04
3.HolúbekMarkusKNM201039,73
4.ChasníkAlexAZA201038,02
5.ŠkrabakTomášSZŠ201036,01

FU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BoškováEmaPB200940,04
2.KlocokováLenkaSPD201039,53
3.JelšicováSofiaKPD200939,52
4.BednárováAngelikaAZA201037,51

MU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.NozdrovickýDamianLV201044,94
2.PituchAdamBJ200943,53
3.ŠtoderMarkoMZA200944,02
4.MičkoPeterAZA200945,01

FU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.RadošinskáKarinkaSPD200945,03
2.HubočanováSáraMZA200942,82
3.HaščákováKatkaKPD200943,01

MU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.VozárMatušVR200950,03
2.CachovanMartinSPD200954,22
3.RovnýKristiánKPD201050,01

Mladší žiaci (2008-2007)

MU13-34: Mladší žiaci (2008-2007) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.StančiakMaximilianSZŠ200830,73
2.PaulovičJozefSPD200830,02
3.ErtelŠimonKPD200832,81

MU13-38: Mladší žiaci (2008-2007) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.RuttkayMartinMT200736,95
2.LazarMilanMT200835,14
3.StolárikRichardMT200634,33
4.PanáčekTomášVR200737,02
5.ŤazimFilipDCA200837,01

U13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.OčkaMichalMT200838,96
2.PinzíkMatejBJ200746,05
3.PaulovičováTeréziaSPD200739,04
4.OrlíčekOskarMZA200841,83
5.GulášRadkoSPD200741,02
6.TomanNikolasKNM200841,01

MU13-46: Mladší žiaci (2008-2007) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ChlebíkSamuelMZA200843,53
2.VečerekRomanMT200844,32
3.PazdziurkoAlexKPD200846,01

FU13-46: Mladšie žiačky (2008-2007) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠubováKristínaMZA200746,04
2.HromadováSilviaMT200844,33
3.PaškováVladimíraLV200743,52
4.KandalcováMichaelaTA3200646,21

FU13-46: Mladšie žiačky (2008-2007) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ZámečníkováBarboraTA3200648,04
2.DobiašováSofiaMT200751,03
3.BugáňováViktóriaAZA200845,52
4.BytčankováSimonaKNM200846,61

MU13-50: Mladší žiaci (2008-2007) do 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MoravčíkMaximiliánMZA200849,55
2.JacákAdamJPP200747,74
3.PaišMartinMZA200747,13
4.LaukoAdamKPD200753,12
5.RusnákJakubMT200746,11

MU13-55: Mladší žiaci (2008-2007) do 55 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.AntolíkAdamDCA200850,04
2.Oleš_JJakubMZA200755,13
3.KerataPatrikKPD200850,02
4.VeselkaVladimírMT200753,11

MU13-60: Mladší žiaci (2008-2007) do 60 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PiklaSimonVR200758,03
2.ŠkorvánekJozefAZA200759,02
3.MalovecMarcoMZA200756,81

MU13-65: Mladší žiaci (2008-2007) do 65 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KossuthOliverLV200760,13
2.HajneckýMarcoMT200765,42
3.ČičmanMatejAZA200862,01

Starší žiaci (2006-2005)

MU15-50: Starší žiaci (2006-2005) do 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KošťálViktorSPD200548,03
2.AntolíkMartinDCA200646,02
3.OrlíčekHugoMZA200641,61

FU15-55: Staršie žiačky (2006-2005) do 55 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.JelšicováViktóriaKPD200651,04
2.OndračkováVanesaVR200652,03
3.MácováTerezaSZŠ200653,02
4.HulkováZoeMZA200652,01

MU15-60: Starší žiaci (2006-2005) do 60 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KubicaJakubMT200555,15
2.KočutaPeterMZA200556,04
3.DikoDankoSPD200658,03
4.HerichMaxBJ200555,02
5.PilkoDávidMZA200658,51

FU15-60: Staršie žiačky (2006-2005) do 60 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PalárcováMichaelaMZA200657,03
2.UhrinováVeronikaVR200662,02
3.JacákováStanislavaJPP200557,51

MU15-66: Starší žiaci (2006-2005) do 66 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.LitvínMichalJPP200562,65
2.HomolaNicolasSPD200666,04
3.PilkoLukášMZA200460,03
4.VavrušJakubDCA200562,02
5.SafanovičPatrikJPP200458,51

FU15-66: Staršie žiačky (2006-2005) do 66 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠkvareninováNatáliaMZA200564,06
2.BabčianskáNatáliaMZA200563,05
3.ČelkováNikolaPB200461,04
4.KissováEmmaLV200269,03
5.KorbelováBarboraMZA200562,02
6.SabadkováVanesaDCA200662,81

MU15-73: Starší žiaci (2006-2005) do 73 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KosorínOndrejLV200569,04
2.KotrčSamuelKNM200667,83
3.DankoMatúšMZA200572,02
4.SedláčekVladislavTA3200570,01

Dorastenci (2004-2002)

MU18+70: Dorastenci (2004-2002) nad 70 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KlopanMarioSPD200477,55
2.DuongDominikMT200468,04
3.ZvrškovecFilipMZA200478,03
4.MalovecMarcusMZA200472,12
5.PračkoMarekSPD200470,01

Počet pretekárov

Celkový počet pretekárov: 181.