Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2013-2011)

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SlušnýMiroslavLV201119,9244515
2.MoniakMiroslavSPD201319,4133411
3.MandatLucasMT201219,9235
4.DuhárTeodorDCA201420,0123
5.KonoradskýStanislavSPD201321,5112

MU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MácBranislavSZŠ201221,7353314
2.GrichMatúšBJ201120,554413
3.SzolíkSamuelSPD201221,031217
4.KohárOliverVR201321,0224
5.FiloMarekMZA201121,433
6.BučkoAlexanderMT201322,211
6.StrapkoMatúšDCA201220,011

MU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HopkoDominikBJ201123,8448
1.ČernákDavidSPD201325,01348
3.ŠmehýlJeremiášMZA201223,6235
4.HrablayMilanMZA201322,9224
5.PodhorskýJurajMT201324,511
5.GalčikHugoMT201222,511

FU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠevčikováSophiaVR201123,0432514
2.MikulováDominikaMT201221,4213
2.KmeťováTamiaMZA201225,0213

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LazarMatusMT201125,1455418
2.BartelRyanAZA201126,035311
3.KandalecDaliborTA3201223,043310
4.FranekJakubLV201225,64318
4.VrtielMartinSPD201325,02338
6.MokáňLeoAZA201324,022127
6.HudecJurajLV201125,0257
8.KajsíkAdamAZA201125,53216
9.LisikDeanMT201124,0325
10.KovácsTiborJPP201125,744
10.BeňaTomášBJ201226,044
12.PolákLukášSPD201226,01113
13.OravecDominikVR201125,0112
13.ŠkurkaSimou SaiTA3201226,022

MU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠvehlaOliver MichalMT201126,2444517
2.NovotaDávidAZA201128,52428
2.BadrTheoMZA201127,9448
4.DubovskýMatejLV201228,0336
5.MičicaMartinMZA201127,4235
6.HlbočanAlexMZA201127,1123
7.MatušekJakubMZA201226,8112
8.BougheyDominikPB201227,011

MU9-30: Super mini (2013-2011) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PoljakTimonKPD201128,0156416
2.KosorínMatejLV201129,823510
3.BirkusMichalKNM201129,0538
4.KováčJánMZA201129,92114
4.HozzaMarekKNM201129,6224
4.ŠkulecMaximAZA201230,044
7.ŠkovranSamuelSPD201228,022

MU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.UrsinyJakubVR201131,5443314
1.TvarogAdamAZA201230,5255214
3.ManíkLeonardMT201231,1426
4.MikitaRichardMT201232,01315
5.ČižmárikMartinMZA201130,7314

FU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BielákováPaulaMT201331,511

MU9-34: Super mini (2013-2011) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.NezbedaPatrikLV201132,6344516
2.KoscelnikAdamBJ201132,533410
3.ČičmanMarekAZA201134,522239
4.HanusJurajSPD201233,521126

FU9-34: Super mini (2013-2011) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BytčankováBarboraKNM201133,132218

MU9-40: Super mini (2013-2011) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TamasSamuelLV201139,03339
2.VečerekDominikMT201138,0112

FU9-40: Super mini (2013-2011) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.DubcováDominikaMZA201242,53429
2.KamienováAlexandraMT201138,4224
3.SlávikováMarínaDCA201137,011

MU9+40: Super mini (2013-2011) nad 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.FedorPatrikVR201150,5342312
2.TrnkaTomášLV201146,5347
3.BeňoDanielSPD201148,012126
4.KonečnýSimonSZŠ201146,511

FU9+40: Super mini (2013-2011) nad 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MoravčikováBiankaVR201148,021317

Mini (2010-2009)

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PáričkaJergušMT201026,6331512
1.RovenskýMartinMZA201026,444412
3.KorajaJakubKNM201025,53418
3.ČernickýMichalAZA201026,521238
5.PepríkŠimonKPD201025,0527
6.HradskýAntónioLV200925,544
7.DendisRichardMZA201026,833
8.ChvostalRichardSZŠ201023,011

FU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠevčikováSandraVR200928,0253414
2.OčkováLauraMT201025,543512
3.VyškrabkováStellaSZŠ201023,8246
3.RanušováNinaDCA201025,0336
5.KonoradskáKvetkaSPD201026,0235
6.KrpelanováZajraKPD201026,01113
7.BeňováPaulaBJ200929,022
8.StavnáLesanaTA3200927,611

MU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PaišMarošMZA200929,655515
1.WeisTomášSPD201030,0542415
3.PodhorskýPatrikTA3201030,02338
4.VlkDávidSPD201030,011316
5.KubíkNorbertMZA201029,81225
6.KlímekAlexBJ201030,022
6.VagaskýDenisMT200929,3112

FU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KvitkovskaNataliaLV200829,656516
2.OzsvaldováMichaelaKNM200931,5342312
3.MotošickáLeaSPD201031,84217
4.ĎurkechováAlicaPB201030,01416
5.MažgútováSophiaAZA200929,022

MU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ColeOrlando LeeKNM201032,0325

FU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BoltvanovaLeaPB200932,055
2.ĎurkovičováDanielaTA3201029,411

MU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TepperMilanMT201031,0244515
2.VančákMilanMZA201030,133410
3.HanusPavolSPD200934,012126
4.RegendaAdanDCA200934,0134
5.VrábelMariánMZA201032,5112

FU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LehotkaiováZuzanaLV200932,1455519
2.GocníkováJúliaAZA201033,044210
3.MilováNatáliaMZA201034,4314
3.MalcovskáEliškaBJ200933,544
5.KaščakováSáraBJ200832,533

MU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielSZŠ200931,4344617
1.LiptákPavolLV200934,3453517
3.ŠvehlaAlex MichalMT200933,5354416
4.JeťkoTheoMZA201034,3336
5.PaurViliamMZA201033,42125
6.ViestAlexKNM201139,0112
6.GolianĽubomírMZA201035,522
8.ChrenkoDamiánSPD200935,311
8.MajerLukášMT201035,011

FU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HritzováAlicaAZA201034,52327

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MácJurajSZŠ200937,1544518
2.SlovíkRudolfLV200938,0345517
3.ČernickyJurajAZA200937,0244313
4.ŠmehýlJonášMZA200938,2347
4.ChasníkAlexAZA201038,021227
4.NagyPeterTA3200937,02327
4.SabolMarekDCA200937,0347
8.HolúbekMarkusKNM201039,711136
9.ŠkrabakTomášSZŠ201036,0213
10.BlahaFrantišekMZA200938,0112
10.CvičekJakubMZA200936,622

MU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠtrbaAdamMT200942,9448
2.MagálAndrejMZA200938,5325
3.MačejákMartinMZA200939,122

FU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BoškováEmaPB200940,0643417
2.KlocokováLenkaSPD201039,5322310
3.BednárováAngelikaAZA201037,511114
4.JelšicováSofiaKPD200939,522
5.KublováLauraKNM201038,011

MU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.NozdrovickýDamianLV201044,955414
2.MičkoPeterAZA200945,0414110
3.PituchAdamBJ200943,5336
4.ŠtoderMarkoMZA200944,0325
5.BelejTomašVR201047,522

FU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RadošinskáKarinkaSPD200945,043310
2.HubočanováSáraMZA200942,83227
3.HaščákováKatkaKPD200943,0112

MU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VozárMatušVR200950,03339
2.CachovanMartinSPD200954,23227
3.ĎuríčekMatejMZA200941,9235
4.BabinskýMichalLV200946,8224
5.RovnýKristiánKPD201050,0112
6.PijákĽubošKNM201046,011

MU11+50: Mini (2010-2009) nad 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KubíkMartinMZA201051,2112

Mladší žiaci (2008-2007)

MU13-30: Mladší žiaci (2008-2007) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LisíkTeoMT200831,0213
2.MartinkaSamuelSZŠ200826,711

MU13-34: Mladší žiaci (2008-2007) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.StančiakMaximilianSZŠ200830,7444315
2.ErtelŠimonKPD200832,832218
3.PaulovičJozefSPD200830,0325
4.BrňakMatejKNM200734,011

MU13-38: Mladší žiaci (2008-2007) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RuttkayMartinMT200736,9354517
2.LazarMilanMT200835,1255416
3.ŠkulecPatrikMZA200834,7347
3.PanáčekTomášVR200737,03227
5.HrúzPeterLV200737,61236
6.ŤazimFilipDCA200837,011215
7.StolárikRichardMT200634,333
8.ŠinalAdamMZA200834,911

MU13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OčkaMichalMT200838,9346619
2.OrlíčekOskarMZA200841,83137
3.GulášRadkoSPD200741,02226
4.KuchárMatejKNM200840,0235
4.KošťálJakubMT200839,155
4.PinzíkMatejBJ200746,055
7.TučníkJurajPB200742,044
8.SzokeFilipMZA200740,033
9.ĎuríčekDávidMZA200840,6112
10.GerecTomašSZŠ200736,811
10.TomanNikolasKNM200841,011

FU13-42: Mladšie žiačky (2008-2007) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.StolárováSofiaMT200837,53238
2.PaulovičováTeréziaSPD200739,0145

MU13-46: Mladší žiaci (2008-2007) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ChlebíkSamuelMZA200843,554312
2.PazdziurkoAlexKPD200846,0342110
3.VečerekRomanMT200844,31427
3.MarčekTomašVR200744,02327
5.BražinaMarekVR200845,5134
6.RepkaMatúšMT200744,422
7.VlčekSamuelKNM200842,511

FU13-46: Mladšie žiačky (2008-2007) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠubováKristínaMZA200746,0653418
2.ŠebováZojaLV200840,444513
3.HromadováSilviaMT200844,354312
4.PaškováVladimíraLV200743,53227
5.ZámečníkováBarboraTA3200648,0246
6.BytčankováSimonaKNM200846,611215
7.DolanskáEmaKNM200746,0213
7.DobiašováSofiaMT200751,033
9.KandalcováMichaelaTA3200646,2112
9.BugáňováViktóriaAZA200845,522

MU13-50: Mladší žiaci (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JacákAdamJPP200747,754413
2.PaišMartinMZA200747,145312
3.MoravčíkMaximiliánMZA200849,524511
4.RusnákJakubMT200746,132319
4.LaukoAdamKPD200753,124129

MU13-55: Mladší žiaci (2008-2007) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.AntolíkAdamDCA200850,03249
2.KerataPatrikKPD200850,011125
3.Oleš_JJakubMZA200755,133
4.VeselkaVladimírMT200753,111

MU13-60: Mladší žiaci (2008-2007) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PiklaSimonVR200758,0336
2.ŠkorvánekJozefAZA200759,0325
3.MalovecMarcoMZA200756,8314

MU13-65: Mladší žiaci (2008-2007) do 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HajneckýMarcoMT200765,4414211
2.KossuthOliverLV200760,125310
3.MankovičOliverSZA200665,055
4.ČičmanMatejAZA200862,011114
5.GundaMarcusSPD200770,022

Starší žiaci (2006-2005)

MU15-40: Starší žiaci (2006-2005) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LisíkMarkoMT200442,6448
2.MunkaMatejMZA200642,01236

MU15-45: Starší žiaci (2006-2005) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HolešaSamuelSZA200644,011

FU15-45: Staršie žiačky (2006-2005) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SekováMartinaPB200539,5347

MU15-50: Starší žiaci (2006-2005) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.AntolíkMartinDCA200646,042129
2.KošťálViktorSPD200548,0336
3.OrlíčekHugoMZA200641,61214

FU15-50: Staršie žiačky (2006-2005) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KotvasováNinaMZA200554,033

MU15-55: Starší žiaci (2006-2005) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KuchárŠimonKNM200551,5347
2.PečalkaMatejKNM200656,31236
3.LajčiakMaximSZA200652,0224
4.IvaničThieryLV200652,011

FU15-55: Staršie žiačky (2006-2005) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JelšicováViktóriaKPD200651,0433414
2.OndračkováVanesaVR200652,0223310
3.MácováTerezaSZŠ200653,011226
4.ŠvelkováKristínaMZA200653,0325
5.MilováRebekaMZA200348,544
6.HulkováZoeMZA200652,0112
7.MalinováTimeaKPD200551,011

MU15-60: Starší žiaci (2006-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KubicaJakubMT200555,1455519
2.KočutaPeterMZA200556,0535417
3.PilkoDávidMZA200658,533219
4.DikoDankoSPD200658,02237
4.HubočanMarcoMZA200356,2347
6.HerichMaxBJ200555,0426
6.FüriFilipLV200659,61416
8.IvaničDunkenLV200657,511

FU15-60: Staršie žiačky (2006-2005) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PalárcováMichaelaMZA200657,021238
2.KubaščíkováLuciaKNM200854,03216
3.FujašováVanessaKNM200655,5235
4.UhrinováVeronikaVR200662,01124
5.JacákováStanislavaJPP200557,511

MU15-66: Starší žiaci (2006-2005) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HomolaNicolasSPD200666,0442414
2.PilkoLukášMZA200460,0323311
3.FričDávidMZA200560,0448
4.LitvínMichalJPP200562,6257
4.VavrušJakubDCA200562,011327
6.VažanDavidMT200558,6246
7.PetričViliamBJ200665,033
8.DzurilaAdriánSZA200468,022
9.JarabicaMarekMZA200467,011
9.SafanovičPatrikJPP200458,511

FU15-66: Staršie žiačky (2006-2005) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČelkováNikolaPB200461,0633416
2.BabčianskáNatáliaMZA200563,0422513
2.ŠkvareninováNatáliaMZA200564,043613
4.SabadkováVanesaDCA200662,8334111
5.KalenskáBarboraCZE200461,066
6.BočincováSimonaPB200255,555
6.ČižmárováGabrielaPB200561,055
6.KissováEmmaLV200269,01135
9.KorbelováBarboraMZA200562,0123

MU15-73: Starší žiaci (2006-2005) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KotrčSamuelKNM200667,8235313
2.DankoMatúšMZA200572,02428
3.KosorínOndrejLV200569,044
4.SedláčekVladislavTA3200570,011

FU15-73: Staršie žiačky (2006-2005) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČižmarováPaulínaPB200368,022

MU15-81: Starší žiaci (2006-2005) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ĎurovecTomášPB200570,03339
2.PetöAdamLV200674,51124
3.BarčíkMilanMZA200681,011

MU15+81: Starší žiaci (2006-2005) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OmámikMatejPB200680,033
2.ChovanRadkoSPD200373,522
3.BoleracMilanLV2006111,011

Dorastenci (2004-2002)

MU18-60: Dorastenci (2004-2002) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŽilkaJánMT200461,511

MU18-66: Dorastenci (2004-2002) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HercoVilamSZA200464,033
2.LojekMarkoJPP200464,011

MU18-70: Dorastenci (2004-2002) do 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KapsiaStanislavCZE200472,022

FU18-70: Dorastenky (2004-2002) do 70 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MičkováNatáliaSZA200468,0224

MU18+70: Dorastenci (2004-2002) nad 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KlopanMarioSPD200477,545514
2.DuongDominikMT200468,045413
3.MorgošJakubMT200175,0549
4.MalovecMarcusMZA200472,13328
5.MorgošMatúšSZA200478,0437
6.VnukErikSZA200172,066
6.MarunaMichalMT200175,066
8.ZvrškovecFilipMZA200478,0235
9.KorbelOndrejMZA200377,233
9.HvizdákMartinSZA200178,0213
11.PračkoMarekSPD200470,0112
12.KapsiaVáclavCZE200479,011

Počty

Celkový počet judistov: 297, celkový počet štartov: 714.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.