Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2017-2016)

MU9-21: Super mini (2017-2016) do 21 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠtrbaMatejSZA201820,02338
2.PitoňákPeterMPP201719,02147
3.StaňoEliášNVT201620,033
4.SzentkeresztyJánNVT201620,022
4.PekárĽubomírSPD201819,2112
4.LiptákJakubLV201720,822
7.ŠimkoSamuelMPP201719,911
7.MakovickýArthurSPD201916,511

FU9-21: Super mini (2017-2016) do 21 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MacekováEvelinPB201720,0213
2.HrtankováLuciaMT201818,322

MU9-24: Super mini (2017-2016) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GanyiczMartinMZA201623,0434213
2.KarolčíkMatúš JúliusMPP201623,6223310
2.FraněkLukášLV201622,043310
2.KovalčíkOndrejMPP201822,634310
5.RácJurajSVT201722,531318
5.RolkoPeterKNM201722,313228
7.RaffajPeterMT201521,2347
8.BrodňanLeoKNM201723,0134
9.ČerešníkLukášKNM201722,5213
9.KozakYuriiPB201623,0123
11.PiršelBálintLV201725,022
11.ŠtefkoMatiasMT201622,622
13.OndriškaTobiasTN201623,011
13.GeletaMartinTN201721,511
13.ChorobaDanielSPD201821,611
13.CachovanNikolasKPD201723,011

FU9-24: Super mini (2017-2016) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrkoškováElaMZA201720,0544518
2.KačírováAlexandraMPP201624,0232411
3.CharukhaOlexandraMZA201722,5336
3.MakovickáSamanthaSPD201622,41236
5.JanušováOlíviaKNM201622,1325
6.HolešováZojaSZA201722,611114
6.JurčákováKarolínaNVT201624,044
8.MrázikováAdrianaNMV201721,533

MU9-27: Super mini (2017-2016) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HlaváčOliverPB201625,512227
2.KubovýDanielNVT201624,0336
2.MaťoSebastiánSPD201824,221216
4.ArbecíkŠimonDCA201624,744
4.FrkoBorisKNM201726,4314
4.FontaniiEduardMZA201624,5134
7.PečalaSimonOCH201626,3213
8.LukáčBorisTN201625,022
9.HaragaSebastiánPB201626,011

MU9-30: Super mini (2017-2016) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.WeisMichalSPD201626,1543416
2.MikušMaximMT201628,2333312
2.MaslovskýMartinMZA201729,5433212
4.RužičkaMartinSVT201630,021227
4.MasarykFilipLV201630,0437
4.StrakaPatrikMZA201726,52237
7.ŠtrauchMatej JánSZA201628,6123
8.DobrotaMarkusKNM201629,522
8.HelbichAndrejSPD201725,722
10.BosákRichardSPD201730,011
10.KucmanMaximSPD201627,011
10.BeničMarianMT201628,411
10.IlenčíkMateoNMV201629,311
10.OboňaRichardSPD201827,211
10.BeňoNiroslavMT201627,211

FU9-30: Super mini (2017-2016) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BednárováNinaNMV201628,311

MU9-34: Super mini (2017-2016) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KlusOliverMPP201732,92226
2.RýdziDamiánDCA201633,533
2.MasarykSamuelLV201631,133
4.MonošíkSamuelPB201634,011
4.HentekMatúšSPD201730,811

FU9-34: Super mini (2017-2016) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠenkárováKláraMT201729,234512
2.RusnákováTeresaPB201731,02439
3.PutnokyNikolaSPD201630,82226
4.ŠelepováJasmínaMPP201633,7235
5.PorubanováEliškaTN201632,033
6.VinarčíkováDominikaPB201731,5112
7.ZemanováEliškaMT201631,711

MU9-38: Super mini (2017-2016) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MesiačekMartinMT201635,4235
2.StupavskýLukášPB201636,022
2.PutnokyMiroslavSPD201834,8112
4.LamošTeoNVT201638,011

MU9-46: Super mini (2017-2016) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SlodičákAlexejMPP201636,9334515
2.KováčJakubSZA201642,911349
3.MoškoLukašMT201638,811

FU9-46: Super mini (2017-2016) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HarvánkováJúliaPB201443,043310
2.NemcováMiriam NikolLV201741,522

Mini (2015-2014)

MU11-24: Mini (2015-2014) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TrgiňaAndrejTN201426,03137
2.BabušaJakubPB201526,0213

FU11-24: Mini (2015-2014) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KotrbancováJúliaAZA201523,511

MU11-27: Mini (2015-2014) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČechoSamuelSPD201526,044412
2.OčkaŠimonMT201526,7431311
3.GriglákRichardMPP201427,05510
4.PittnerTomášMZA201526,03429
5.ŠimoJakubTN201526,0235
6.LíškaRichardSPD201528,5224
6.ChorobaMartinSPD201526,11214
8.ManišMatejPB201422,511

FU11-27: Mini (2015-2014) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ParšováKristínaKNM201526,7423312
2.SršňováGrétaMT201426,63328
3.ZemanováLauraMPP201526,8224
4.ParšováKatarínaKNM201525,433
4.ZuskáčováSandraMPP201524,6213

MU11-30: Mini (2015-2014) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SzászMichalLV201430,044311
2.MatiašŠimonSPD201528,83328
3.KrajčiMatiasAZA201428,0527
4.SršeňMartinMT201528,61225
5.MrázikTiborNMV201529,044
5.BajoNikolasPB201428,0314
7.MatúšekTeoMZA201528,333
7.OndruškaAlexanderJCM201429,733
7.MičianMarekMZA201427,5213
10.KačírRadoslavMPP201428,0112
11.SádovskýMaximLV201430,011

FU11-30: Mini (2015-2014) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GoláňováVivienDCA201330,3246
1.HudecováTerezaLV201427,6336
3.ŽilkováTimeaSVT201428,011114
3.KozárikováAlexandraPB201428,01124
5.KlukovskáNelaMPP201430,622

MU11-34: Mini (2015-2014) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ObuchMichalSVT201531,044412
2.BajzíkAlexSZA201432,0323311
3.SchmidtRichard VladimírSZA201430,423510
4.KručinskýOliverMPP201432,92226
5.RanostajAdamSPD201431,4415
5.VasilAdamKNM201432,411125
5.ŠotaNorbertMT201433,5325
8.VrtielMarekSPD201530,844
9.VorošViliamJPP201432,933
10.KováčDarkoMPP201531,822
11.PerďochTobiasKNM201432,111
11.SalvaDominikMZA201432,511
11.CiriakDamianLV201433,011

FU11-34: Mini (2015-2014) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LamošováNikoletaSVT201432,0424212
2.ChlebanováKristinaTN201434,033
2.MasnáVeronikaAZA201434,033
4.BednárováOlíviaNMV201433,922
4.ŠimováNinaSPD201533,8112
6.MarešováAlexandraNMV201532,011
6.KmeťovaVeronikaKPD201433,011

MU11-38: Mini (2015-2014) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrausJakubLV201434,164313
2.MatoňákPatrikMPP201436,9533112
2.DuhárTeodorDCA201437,654312
2.BuryJakubMZA201435,5325212
5.MurčekAdrianMT201437,9242311
6.VargaLeoLV201435,344
7.ŠtrauchOliver JánSZA201435,61113
8.ŠtrbianLeonardMPP201439,422
8.BezekSamuelMPP201435,022
8.PolašekTomášTN201534,022
11.RolkoPatrikKNM201434,711
11.SvetlanskýTomášLV201536,811
11.NagyLukášLV201436,011

FU11-38: Mini (2015-2014) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HložanskáPaulínaMZA201437,5242311
2.BeňováEvelínaSPD201437,913329
3.KršákováEmaMZA201434,5213
4.BlažejováKarolínaTN201538,011

MU11-42: Mini (2015-2014) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RúfusMichalMZA201440,5342413
2.KováčMatúšSZA201441,352310
3.ŠtěpánTiborDCA201438,9448
3.PetrovičRadoslavSVT201440,02518
5.ŠvaňaIvanKNM201440,5437
6.SchovanecFilipMT201540,0325
7.AdamčíkDávidAZA201439,544
7.KováčikMiroslavSVT201440,5314
9.ŽufkaMartinSVT201538,5112
9.MikhieievYehorMZA201442,522

FU11-42: Mini (2015-2014) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BeláňováMelisa KatarínaMT201440,022

FU11-46: Mini (2015-2014) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GreňováTeréziaMT201543,3213
1.KocurkováLilianaJPP201437,033
3.MikulovaAlexandraKPD201641,822
4.MajtaníkováDominikaSZA201640,111

MU11-50: Mini (2015-2014) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MrázikJakubMZA201449,532128
2.ArbecíkMatúšDCA201450,244
3.ViduraLucasMT201449,0123
3.RusiSamuelKNM201445,833
5.StachovičRišoNMV201448,022
6.NagyJánJCM201448,511

MU11-55: Mini (2015-2014) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.FraněkBorisLV201451,053311
2.Kŕč-JedinýSamkoNVT201448,011

FU11-55: Mini (2015-2014) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SaganováRebecaMZA201453,022329
2.PoláčkováDorotaMZA201451,51214
3.ŠpačkováRebekaSVT201448,0112

Mladší žiaci (2013-2012)

FU13-28: Mladšie žiačky (2013-2012) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VargováEmmaLV201327,611

MU13-30: Mladší žiaci (2013-2012) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠkoríkŠimonAZA201331,044412
2.MekyšSebastianSPD201329,4242311
2.HrtánekRichardMT201329,0333211
4.MolnárLeonardLV201328,1134
5.ČerňanAdriánMZA201327,0213
6.ŠafrankoOliverLV201333,0112
7.LahitaPatrikNVT201227,011

MU13-33: Mladší žiaci (2013-2012) do 33 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PlenaTobiasSZA201231,53339
2.PlenaDamianSZA201231,02226
3.DebnárDominikAZA201331,51214

MU13-34: Mladší žiaci (2013-2012) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VetorMarcoLV201336,2235
2.TarfaAdam AjiyaAZA201334,011

FU13-36: Mladšie žiačky (2013-2012) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BernátováNatáliaMT201235,23339
1.JavorováKarinSVT201240,021429
3.KlukovskáMiaMPP201235,422
3.MinakováPaulaJPP201237,222
3.SihelníkováSandraKNM201237,7112

MU13-38: Mladší žiaci (2013-2012) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GriglákFrantišekMPP201237,944513
2.MokáňLeonardSZA201337,5332412
3.GajanLukášMPP201235,712339
4.GurkaŠimonKPD201237,012227
5.HolešaOndrejSZA201337,421115

MU13-40: Mladší žiaci (2013-2012) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŽabkaSamuelOCH201341,533
2.StaňoMiroslavAZA201238,022
3.MaráčekFilipKNM201341,911

FU13-40: Mladšie žiačky (2013-2012) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BiricováDorotaLV201343,133
1.DaruEllieMZA20134,533
1.FrkováDorotaKNM201335,6123
4.MasarykováSvetlanaLV201339,422
5.PšenákováNelaPB201336,011

MU13-42: Mladší žiaci (2013-2012) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OrlíkOndrejCZM201241,745312
2.NovotnýDanielMPP201241,33317
3.VrtielMartinSPD201342,0336
4.SkladivíkNoelJLC201341,055
5.TurčanMatejLV201341,7224
6.JeťkoSimonMZA201341,5123
7.MachajTimotejMZA201342,022
8.SmykOliverNVT201240,011
8.CachovanRichardKPD201342,011

MU13-44: Mladší žiaci (2013-2012) do 44 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BednárFilipJPP201240,044
2.HlaváčikJozefJPP201243,533

FU13-44: Mladšie žiačky (2013-2012) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MasnáTerezaAZA201040,055
2.FedorováZuzanaOCH201241,533
2.KapustováElizabethSVT201242,0123
4.ĎuroškováPaulínaKNM201339,111

MU13-46: Mladší žiaci (2013-2012) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MaslovskýPavolMZA201344,5342413
2.JelenJakubMZA201346,5235
3.KováčikMarekSVT201244,0123
4.KmeťErikKPD201246,0112
5.JaníkJergušNVT201345,011

MU13-50: Mladší žiaci (2013-2012) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČervenecSebastiánAZA201249,0437
2.ĎurčinkaMarekLV201247,755
3.CibuľkaMatiasNMV201250,033
4.KromkaTeodorKNM201350,011

MU13-52: Mladší žiaci (2013-2012) do 52 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HabánekAndrejTN201252,02237
2.PolákRóbertKNM201251,722
3.MatúšekLeoMZA201353,011

FU13-52: Mladšie žiačky (2013-2012) do 52 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MatisováJúliaMT201352,93328
2.CachovanováVladimíraSPD201259,9235
3.ŠebíkováLauraMZA201352,0112

MU13-55: Mladší žiaci (2013-2012) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HabovčíkOliverSPD201250,83238
2.SzolíkSamuelSPD201252,73126
3.FraněkJakubLV201253,744
4.ManikLeonardMT201252,022
4.BezákAdamLV201557,0112
6.ŠtefkoPeterAZA201356,011

MU13-60: Mladší žiaci (2013-2012) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RizzoLeonardoNVT201262,0325

FU13-63: Mladšie žiačky (2013-2012) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BieľákováPaulínaMT201357,53227
2.ŠalátováNinaKNM201260,211

MU13-66: Mladší žiaci (2013-2012) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HanusJurajSPD201261,1232310
2.MatúšekJakubMZA201257,511125
3.BosákRomanSPD201569,111

MU13+66: Mladší žiaci (2013-2012) nad 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KotrbanecMarekAZA201264,022
2.ŠtaffenMatejAZA201275,011

Starší žiaci (2011-2010)

MU15-36: Starší žiaci (2011-2010) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PečalaViliamOCH201138,5134
2.ŠtafenMaximMT201036,022
2.KnirschJakubOCH201134,522
4.DiškanecThomasAZA201134,011
4.BranickýMarekNVT201138,011

FU15-38: Staršie žiačky (2011-2010) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠevčíkováSophiaNVT201136,0426
2.TišťanováMarkétaJPP201141,211

MU15-40: Starší žiaci (2011-2010) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ViduraNikolasMT201137,034411
2.HôreckyMariánAZA201135,0437
3.HudecJurajLV201138,033
4.MarušinJánMPP201139,7112

FU15-42: Staršie žiačky (2011-2010) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MadajováTeréziaAZA201143,022
2.KiselováLuciaAZA201143,011

MU15-44: Starší žiaci (2011-2010) do 44 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RatkošRóbertMPP201140,0224
1.KnirschFilipOCH201143,8134
3.CevárTomášMPP201045,833
3.KubovčikMatiasMT201139,5213
5.DendisRichardMZA201044,022
5.MasnýTomášAZA201145,522
5.ČonkaSamuelJPP201141,022
8.KovácsAdamKNM201043,511

FU15-46: Staršie žiačky (2011-2010) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠevčíkováSandraNVT200948,0246
2.OčkováLauraMT201045,533

MU15-48: Starší žiaci (2011-2010) do 48 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KubíkNorbertMZA201048,0213
2.SeemannMarekMT201042,811

FU15-48: Staršie žiačky (2011-2010) do 48 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RusnákováSofiaPB201148,01236
2.TučnáLilianaKPD201041,0325
3.ŠipekiováSheilaLV200749,011

MU15-50: Starší žiaci (2011-2010) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.YatskevychTymurPB201150,011

FU15-50: Staršie žiačky (2011-2010) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BieľákováMichaelaMT201048,252411
2.HažíkováNelaKNM201249,1213

MU15-52: Starší žiaci (2011-2010) do 52 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RovenskýMartinMZA201049,5336
2.BirkusMichalKNM201151,522
3.KováčJánMZA201152,011

MU15-55: Starší žiaci (2011-2010) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠvehlaOliver MichalMT201147,143411
1.ČižmárikMartinMZA201155,024511
3.MekyšSamuelSPD201049,3232310
4.PuškáčSebastiánAZA201055,0336
4.SpádaMarekAZA201055,03126
6.LazarMatúšMT201151,0325
7.NezbedaPatrikLV201150,044
8.PoljakTimonKPD201154,0112
8.ColeOrlando LeeKNM201054,822
10.BrokutaĽuboslavSVT201153,011
10.LavrinčíkRichardSVT200845,511

MU15-60: Starší žiaci (2011-2010) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LukáčLeoMPP201059,3544417
2.ŠefferMatúšMZA201059,055515
3.WeisTomášSPD201056,34138
4.KašubaAdriánMZA201059,53227
5.BodnárRichardNVT201058,044
6.BodnárAdamNVT201059,011
6.GergičákAlexSVT201157,011

FU15-63: Staršie žiačky (2011-2010) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MilováNatáliaMZA201061,0432211
2.MičováKristínaAZA201057,01113

MU15-66: Starší žiaci (2011-2010) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.UrsinyJakubSVT201164,0325414
2.VlkDavidSPD201062,8232512
3.GajanViktorMPP201063,2233210
4.FilipMichalMZA201067,011439
5.OravecFilipOCH201164,42215
6.VančákMilanMZA201066,544
6.KišacMichalTN201064,0134
8.TökölyRichardLV201063,033
9.ChlupikSamuelKPD201065,022
10.HruškaMichalAZA201163,011
10.RagulaMatejPB201165,011

FU15-66: Staršie žiačky (2011-2010) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠpilákováZojaKNM201165,111

MU15+73: Starší žiaci (2011-2010) nad 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BlahušiakLukášSVT201082,0243312
2.KaichAndrejSVT201282,0332210
3.BeňoDanielSPD201199,7448
4.JankechMárioMZA201177,02114
5.KubíkMartinMZA201088,033
6.MačutekJakubJPP201170,011
6.KhanatRomanKNM201178,911

Dorastenci (2009-2007)

FU18-52: Dorastenky (2009-2007) do 52 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MarčekováPetronelaNMV200547,011

MU18-55: Dorastenci (2009-2007) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JambrichMatejAZA200954,022

FU18-57: Dorastenky (2009-2007) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BohušíkováEmaMZA200956,52338
2.ŽuffováLaraMZA200856,0224

MU18-60: Dorastenci (2009-2007) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PaišMarošMZA200958,043411
2.ErtelŠimonKPD200852,01113
2.NižníkPatrikPB200759,533
4.KovalčíkMarcoNVT200960,011

FU18-63: Dorastenky (2009-2007) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HolešováAlžbetaMZA200763,0423413
2.LamošováLeaSVT200956,01135
3.RadošinskáKarinSPD200966,533
3.HaščákováKatarínaKPD200960,0123
5.ZaťkováEmaAZA201077,011

MU18-66: Dorastenci (2009-2007) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JakubčoDenisMPP200958,5323210
2.ŠčecinaAlfrédMZA200864,02417
3.ŠvehlaAlex MichalMT200963,5235
4.GembešAlexander AdriánSZA200966,011

FU18-66: Dorastenky (2009-2007) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.DobiašováSofiaMT200760,622
2.ČejkováPatríciaKNM200969,211

MU18-70: Dorastenci (2009-2007) do 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MaslenAlexKPD200868,053311
2.HložanskýRichardMZA200965,52226
3.MichelRichard JánMZA200969,51113

FU18-70: Dorastenky (2009-2007) do 70 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PěničkováZuzanaLV200873,511

MU18-73: Dorastenci (2009-2007) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MičkoPeterSZA200972,522329
2.ŠmehýlJonášMZA200970,0145
3.LaukoAdamKPD200768,0134
3.CachovanMartinSPD200975,144
3.LichnerSamuelAZA200861,044
6.SzokeFilipMZA200771,033
6.SokolFilipMZA200866,033
8.ŠutekAlessandroMZA200872,011

MU18-81: Dorastenci (2009-2007) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HolešaSamuelSZA200679,93238
1.KuchárMatejKNM200877,5448
1.MagálAndrejMZA200973,032218
4.MarčekTomášSVT200778,0336
5.HaraniSamuelSVT200981,01124

Juniori (2006-2004)

MU21-100: Juniori (2006-2004) do 100 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OmámikMatejPB200699,022
2.JašíkMatejPB200670,011

Počty

Celkový počet judistov: 361, celkový počet štartov: 731.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.