Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2012-2010)

MU9-22: Super mini (2012-2010) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LazarMatusMT201122,0434516
2.HopkoDominikBJ201121,044
2.KandalecDaliborTA3201220,5224
4.GrichMatúšBJ201120,033
5.HarvanSlavomírTA3201219,711

FU9-22: Super mini (2012-2010) do 22 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OforiLeonaMZA201222,522

MU9-24: Super mini (2012-2010) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RovenskýMartinMZA201023,944412
2.PáričkaJergušMT201023,3143210
3.ŠvehlaOliver MichalMT201123,032139
4.KorajaJakubKNM201022,822
4.KovácsTiborJPP201123,6112
4.DendisRichardMZA201023,6112

MU9-26: Super mini (2012-2010) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PoljakTimonSPD201125,0234312
2.UrsinyJakubVR201126,0223411
3.BrandísRóbertSZŠ201025,355
4.TurtakDanielVR201126,0213
5.OndrušekRomanAZA201126,022
6.JarošíkIvanKNM201125,211
6.KrajňákAlfréd MartinTA3201125,811

FU9-26: Super mini (2012-2010) do 26 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ĎurkechováAlicaPB201026,0443314
2.OčkováLauraMT201025,23227
3.ŠevčikováSopfiaVR201122,0112

MU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TepperMilanMT201027,7445417
2.VančákMilanMZA201026,334310
3.TrancygierMatúšMT201027,913228
4.TomčányMartinMT201126,83115
5.UherikAladárAZA201027,044
5.WeisTomášSPD201026,444
7.KlímekAlexBJ201028,033
8.PodhorskýPatrikTA3201027,022
9.VlkDávidSPD201027,011

FU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.EsimajeVanesaSZŠ201027,011

MU9-30: Super mini (2012-2010) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KubíkNorbertMZA201029,3323412
2.ČičmanMarekAZA201129,02338
2.KostelnikAdamBJ201130,0358
4.JackovičPavolTA3201128,5123
5.VečerekDominikMT201130,522
5.PaurViliamMZA201029,3112
7.BrodňanJakubKNM201030,011

FU9-32: Super mini (2012-2010) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MilováNatáliaMZA201030,32439
2.MoravčikováBiankaVR201137,022
3.LipovskáLauraMZA201031,911

FU9-34: Super mini (2012-2010) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ChovancováDominikaKNM201034,233
2.KublováLauraKNM201033,322
3.ŠčambováAlexandraKNM201034,011

MU9-36: Super mini (2012-2010) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MasnýLukášMT201035,911

Mini (2009-2008)

MU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RusňákAdamCZE200928,055414
2.FrkáňMarkoMT200827,923218
2.PaišMarošMZA200926,23328
4.StančiakMaximilianSZŠ200827,933
5.ŠamajJakubSZA200824,011
5.HradskýAntónioLV200923,011
5.KoncSamuelLV200830,011
5.PilátOndrejTA3200928,311

FU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RamíkováAndreaCZE200925,033410
2.JakubováLilianaPB200923,0224
2.ŠevčikováSandraVR200924,0134
4.GrzankovaNinaSZŠ200825,2112
4.BoltvanovaLeaPB200929,022

MU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielSZŠ200928,8444517
2.ŠvehlaAlex MichalMT200928,4324413
3.ErtelŠimonSPD200828,4243312
4.LisíkTeoMT200828,7224
5.LiptákPavolLV200930,033
6.ŠkulecPatrikMZA200830,822
6.JamnickýChris SebastiánTA3200830,0112
6.MalinaMarkus1JP200829,022
9.MarošníkPatrikKNM200827,611

FU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JančíkováMonikaCZE200928,5336
2.OzsvaldováMichaelaKNM200929,612115
3.KaščakováSáraBJ200829,0123

MU11-32: Mini (2009-2008) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LazarMilanMT200831,3434415
2.MagálAndrejMZA200934,112115

FU11-32: Mini (2009-2008) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RadošinskáKarinkaSPD200935,0233210
2.StolárováSofiaMT200831,433

MU11-34: Mini (2009-2008) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČernickyJurajAZA200931,011327
2.MácJurajSZŠ200933,21236
3.BlahaFrantišekKNM200933,411

FU11-34: Mini (2009-2008) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LukáčováTerezkaMZA200837,2224
2.Al-AselyAminaSZŠ200837,0112
2.DankováAmálieCZE200831,022

MU11-36: Mini (2009-2008) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠtoderMarkoMZA200935,7443415
2.OčkaMichalMT200834,043512
3.PazdziurkoAlexSPD200836,543310
4.ŠmehýlJonášMZA200934,831127
5.KošťálJakubMT200834,0235
6.VlčekSamuelKNM200836,344
7.ĎuríčekDávidMZA200835,0213

MU11-38: Mini (2009-2008) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ChlebíkSamuelMZA200837,9544518
2.KuchárMatejKNM200836,1352414
3.PituchAdamBJ200938,0538
4.OrlíčekOskarMZA200836,521115
5.BrodňanBranislavKNM200838,033
6.MuchaMichalMT200838,022
7.PapšoMichaelPB200838,511
7.AdamčíkNicolasKNM200837,111

MU11-40: Mini (2009-2008) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠtrbaAdamMT200938,1522211
2.BražinaMarekVR200842,02349
3.VečerekRomanMT200839,0336
3.MičkoPeterAZA200939,02226
5.ĎuríčekMatejMZA200940,03115
5.MarčekTomášSZŠ200839,0325

FU11-40: Mini (2009-2008) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HuskováTerezaMT200938,711

MU11-42: Mini (2009-2008) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OvčíkBrunoPB200842,033410
2.KotrčTomášKNM200841,0325
3.AntolíkAdamDCA200840,022

FU11-42: Mini (2009-2008) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HromadováSilviaMT200840,1443314
2.BoškováEmaPB200937,034411
3.KubaščíkováLuciaKNM200848,5242210
4.HubočanováSáraMZA200940,11214
5.BeniačováMáriaMZA200939,611

MU11-50: Mini (2009-2008) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MoravčíkMaximiliánMZA200846,4246

MU11+50: Mini (2009-2008) nad 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČičmanMatejAZA200852,033410
2.ŠmajstrlaMatejMZA200846,411136
3.FedorPatrikVR201145,011114
3.VozárMatušVR200947,01124

Mladší žiaci (2007-2006)

FU13-27: Mladší žiaci (2007-2006) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JakubováZuzanaPB200726,52327

MU13-30: Mladší žiaci (2007-2006) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RuttkayMartinMT200732,0444416
2.StolárikRichardMT200629,222239
3.RamíkVojtěchCZE200729,03328
4.VabecAdam1JP200430,011

MU13-34: Mladší žiaci (2007-2006) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SzokeFilipMZA200733,8156
2.RepkaOliverMZA200635,6235
2.PetřkovskýMatyášCZE200634,055
4.KordaAndrejVR200632,044
5.AntolíkMartinDCA200633,033
6.HolešaJakubMZA200732,9112
7.JerdonekMarekTA3200734,011

FU13-34: Mladší žiaci (2007-2006) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BenovaNatáliaBJ200631,022

MU13-38: Mladší žiaci (2007-2006) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BuchtaOliverPB200638,044513
2.ValičekJakubVR200635,01113
3.RepkaMatúšMT200737,322
3.TučníkJurajPB200736,022

MU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OrlíčekHugoMZA200636,1234312
2.PiklaSimonVR200743,0432211
3.JacákAdamJPP200742,0459
4.PaišMartinMZA200739,51348
5.HolešaSamuelSZA200640,0325
5.VerešNikolajMZA200741,1235
5.ĎuratnýAndrejVR200742,0325
8.MunkaMatejMZA200638,61113

FU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠubováKristínaMZA200739,4356519
2.OndračkováVanesaVR200642,0335314
3.ĎuratnáEvaVR200636,0448
4.SapietováTerezkaMZA200640,91315
5.ŠtefánikováNatáliaJPP200740,244
6.MurdychováMariaVR200743,0213
7.KandalcováMichaelaTA3200640,522

MU13-46: Mladší žiaci (2007-2006) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KlieštikMarekSZA200643,034411
2.LajčiakMaximSZA200644,0336
3.LipovskýFilipMZA200644,42125
4.MarčekTomašVR200741,0134
5.PečalkaMatejKNM200645,8123
6.ZacharMichalVR200644,011
6.AgoubaKamilSZŠ200640,311

FU13-46: Mladší žiaci (2007-2006) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.FuntíkováDenisaMZA200639,4246
2.ŠamajováSimonaSZA200643,0224
3.HulkováZoeMZA200642,1112

MU13-50: Mladší žiaci (2007-2006) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PilkoDávidMZA200647,8352313
2.MalovecMarcoMZA200748,94329
3.RusnákJakubMT200746,911114

MU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.DikoDankoSPD200651,2423312
2.LaukoAdamSPD200750,4242210
3.HajneckýMarcoMT200751,73216
4.VaněkJakubCZE200655,044
5.ŠkorvánekJozefAZA200754,011

FU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠvelkováKristínaMZA200651,2434213
2.PalárcováMichaelaMZA200652,921339
3.FujašováVanessaKNM200649,6123
4.UhrinováVeronikaVR200652,011

MU13-60: Mladší žiaci (2007-2006) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PetričViliamBJ200655,544

MU13-65: Mladší žiaci (2007-2006) do 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HomolaNikolasSPD200660,5254213
2.KotrčSamuelKNM200659,01337
3.BarčíkMilanMZA200674,7123
4.PlžíkAndrejMT200664,011
4.DubielLukášJPP200765,811

MU13+65: Mladší žiaci (2007-2006) nad 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OmámikMatejPB200668,0224

Starší žiaci (2005-2004)

MU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KošťálViktorSPD200539,4342312
2.LisíkMarkoMT200437,743411
3.KuchárŠimonKNM200543,6213
4.VargaMaximilánKNM200543,022
5.VerešEduardMZA200540,011

FU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SekováMartinaPB200536,0252211
2.OndrušováVeronikaSZA200540,01113
3.MalinovaTimea1JP200545,011

MU15-50: Starší žiaci (2005-2004) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KubicaJakubMT200548,0542314
2.KočutaPeterMZA200546,013127
3.PiatkoMatejMT200548,533
4.VavrušJakubDCA200550,022
5.HerichMaxBJ200548,511
5.KontšekFilipVR200549,011

FU15-50: Starší žiaci (2005-2004) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BočincováSimonaPB200253,655
2.DanešováŠtěpánkaMZA200450,7112

MU15-55: Starší žiaci (2005-2004) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KameniarKristianMT200453,8455519
2.PilkoLukášMZA200453,5433414
3.VažanDavidMT200555,0322310
4.JarabicaMarekMZA200453,8112
4.HandlírTimotejKNM200553,0112
4.JerdonekMartinTA3200454,022
7.SafanovičPatrikJPP200455,211

FU15-55: Starší žiaci (2005-2004) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BabčianskáNatáliaMZA200554,1423413
2.ČižmárováGabrielaPB200555,0333312
3.KotvasováNinaMZA200551,232229
4.JacákováStanislavaJPP200554,011

MU15-60: Starší žiaci (2005-2004) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LitvínMichalJPP200558,5437
2.ČižmárMiroslavPB200558,0235
2.DankoMatúšMZA200561,01225
2.PastornickýLadislavCZE200560,055
5.SedláčekVladislavTA3200557,0112
6.FričDávidMZA200557,011

MU15-66: Starší žiaci (2005-2004) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.DuongDominikMT200465,3454518
2.ĎurovecTomášPB200566,3231410
3.MalovecMarcusMZA200464,01135
4.MorgošMatúšSZA200456,544
5.HercoVilamSZA200459,033
6.PapšoFilipPB200465,522
6.PračkoMarekSPD200464,022
8.JonnerAdamJPP200563,911

FU15-66: Starší žiaci (2005-2004) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KorbelováBarboraMZA200558,01539
2.MičkováNatáliaSZA200466,92125
3.KramarováAlexandraMZA200565,0112

MU15-73: Starší žiaci (2005-2004) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KlopanMarioSPD200472,4453214
2.ZvrškovecFilipMZA200467,23429
3.ŽiačikSamoMZA200472,2112

MU15+81: Starší žiaci (2005-2004) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KwonNamjuMZA200592,0123
2.HorňákAdamJPP200473,511

Dorastenci (2003-2001)

FU18-55: Dorastenci (2003-2001) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČelkováNikolaPB200463,0344314
2.MilováRebekaMZA200351,224511
3.ŠkvareninováNatáliaMZA200559,62248
4.MikováViktóriaMZA200251,1123
5.JašováAlenkaBJ200359,011

MU18-60: Dorastenci (2003-2001) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HubočanMarkoMZA200351,944311
2.RandaSamuelMZA200259,02428
3.VabecLukáš1JP200250,011

FU18-60: Dorastenci (2003-2001) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BorzovaAlexandraPB200257,033
2.ChlebíkováNikolaMZA200161,122

MU18-66: Dorastenci (2003-2001) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrálikJánSZA200166,0628
2.KlopanMatúšSPD200264,1314

FU18-66: Dorastenci (2003-2001) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BabčianskáLenkaMZA200170,011

MU18-73: Dorastenci (2003-2001) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrižánekTadeášPB200369,3549
2.GulasAlexSPD200270,1437
3.MarunaMichalMT200168,0325
4.VnukErikSZA200169,9213
5.KorbelOndrejMZA200373,011

FU18-73: Dorastenci (2003-2001) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČižmarováPaulínaPB200366,02226
2.ĎuríčkováKristínaMZA200371,5112

MU18-81: Dorastenci (2003-2001) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VerešMarekMZA200076,0325
1.MorgošJakubMT200172,9415
3.KonárikNorbertSZA199979,022
4.ChovanRadkoSPD200375,811

MU18+81: Dorastenci (2003-2001) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MjartanAdamSPD200286,5325
2.VavríkJakubSZA200288,022
3.RoškoAdamMZA200081,011

Počty

Celkový počet judistov: 253, celkový počet štartov: 569.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.