Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2015-2013)

MU9-24: Super mini (2015-2013) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VrtielMarekSPD201522,0426
1.MekyšSebastianSPD201323,0336
3.MandatLucasMT201223,344
3.MendelAndrejSPD201424,044
5.MatiašŠimonSPD201521,033
6.SlovíkFilipLV201419,022
6.BettešDanielSPD201419,7112
6.ŠumichrastOliverMT201522,822
9.MikušMaximilianMT201619,211

FU9-24: Super mini (2015-2013) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BeňováEvelínaSPD201427,033
2.PavlakováLuciaMT201323,322
2.MikušovaElizabetMT201617,922
4.GoláňováVivienDCA201323,511
4.KotrbancováJúliaAZA201520,011

MU9-27: Super mini (2015-2013) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MoniakMiroslavSPD201326,0336
2.KajsíkMatúšAZA201331,0314
3.DuhárTeodorDCA201427,022
3.SomogyiBenjamínSPD201327,022
5.DebnárDominikAZA201325,011

MU9-30: Super mini (2015-2013) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KoleňákDavidKNM201325,044
2.MiklánekMichalAZA201330,022
2.MokáňLeoAZA201329,022
4.JánošíkAlexMZA201328,511
4.BolčekJakubPB201424,011

FU9-30: Super mini (2015-2013) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PavlakováJuliaMT201324,033
2.BožikováHankaMT201424,022

MU9-34: Super mini (2015-2013) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HrablayMilanMZA201330,5134
1.SasákMarekDCA201332,044
1.MaslovskýPavolMZA201331,1224
4.GáborŠimonDCA201331,533
5.ZáborskýPatrikMT201330,311

FU9-34: Super mini (2015-2013) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SaganováRebekaMZA201431,9314
2.LudíkováLuciaSPD201431,011

MU9-38: Super mini (2015-2013) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FedorDominikVT201336,033
2.ČičmanMatúšAZA201336,011

MU9-46: Super mini (2015-2013) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PodhorskýJurajMT201343,522
2.BosákRomanSPD201539,011

Mini (2012-2011)

MU11-30: Mini (2012-2011) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KubovčikMatiasMT201126,533
2.MinárRadovanMT201226,322
3.DebnárNikolajAZA201129,011

FU11-30: Mini (2012-2011) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠevčikováSophiaVT201130,044

MU11-34: Mini (2012-2011) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MácBranislavMT201227,8549
2.VrtielMartinSPD201333,0358
3.KajsíkAdamAZA201135,0224
4.BartelRyanAZA201134,033
4.KrausMatejLV201133,233
4.PalffyMateoMT201133,633
7.HudecJurajLV201131,022
7.HruškaMichalAZA201141,022
9.HorváthJakubAZA201135,511
9.HopkoDominikBJ201130,011
9.ČernákDavidSPD201326,211

MU11-38: Mini (2012-2011) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BadrTheoMZA201132,5448
2.LazarMatúšMT201135,055
3.ŠvehlaOliver MichalMT201130,744
4.BirkusMichalKNM201129,433
4.KováčJánMZA201137,4123
4.ČižmárikMartinMZA201134,833
4.DubovskýMatejLV201235,633
4.PokornýLukášMZA201337,2213
9.HúšťavaPavolKNM201135,022
10.JambrichMatejAZA200935,011

MU11-42: Mini (2012-2011) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PoljakTimonKPD201138,544
2.NovotnýRóbertMZA201237,511

FU11-42: Mini (2012-2011) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BielákováPaulaMT201344,6246
2.MatisováJúliaMT201333,7213
2.AntalováSáraDCA201136,633
2.BielakovaMichaelaMT201032,9123
2.KovačovaTimeaMT201240,533
6.SúkeníkováDominikaSPD201239,011

MU11-46: Mini (2012-2011) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HanusJurajSPD201244,0145
2.NovotaDávidAZA201142,0314
2.ManikLeonardMT201241,8224
2.ColeOrlando LeeKNM201038,0134
5.KotrbanecMarekAZA201242,511

MU11-50: Mini (2012-2011) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.NezbedaPatrikLV201142,533
2.KoscelnikAdamBJ201146,522

MU11-55: Mini (2012-2011) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.UrsinyJakubVT201148,533
2.ČičmanMarekAZA201151,522
3.VečerekDominikMT201150,411

MU11-60: Mini (2012-2011) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MičkoPeterAZA200963,0437
2.BeňoDanielSPD201160,022
3.GáborAlexKNM201140,011

Mladší žiaci (2010-2009)

MU13-36: Mladší žiaci (2010-2009) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RovenskýMartinMZA201034,033
2.PáričkaJergušMT201034,922
3.MekyšSamuelSPD201036,011

FU13-36: Mladšie žiačky (2010-2009) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠevčikováSandraVT200935,044
2.RanušováNinaPB201035,733
2.OčkováLauraMT201032,5213
2.BoltvanováLeaPB200932,033
5.BytčankováBarboraKNM201134,322

MU13-38: Mladší žiaci (2010-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.WeisTomášSPD201037,044
2.LechmanDávidMT200937,433
3.KorajaJakubKNM201037,022

MU13-42: Mladší žiaci (2010-2009) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TepperMilanMT201039,533
2.VančákMilanMZA201040,522
3.VrábelMariánMZA201042,011

FU13-44: Mladšie žiačky (2010-2009) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KvitkovskáNatáliaLV200842,044
2.LehotkaiováZuzanaLV200940,533
3.HudecováDominikaLV200944,022

MU13-46: Mladší žiaci (2010-2009) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielMT200945,922

MU13-48: Mladší žiaci (2010-2009) do 48 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PaišMarošMZA200944,6145
1.KiklošRomanMZA201147,1325
3.MatúšekJakubMZA201244,2213

FU13-48: Mladšie žiačky (2010-2009) do 48 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MilováNatáliaMZA201044,2134
2.KaščákováSáraBJ200850,022
3.KirschováVanesaDCA201046,511

MU13-50: Mladší žiaci (2010-2009) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MácJurajMT200949,933
2.ŠtoderMarkoMZA200949,522

MU13-52: Mladší žiaci (2010-2009) do 52 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlovíkRudolfLV200951,033
2.HolúbekMarkusSZA201052,011

MU13-60: Mladší žiaci (2010-2009) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ĎuríčekMatejMZA200960,033
2.KubíkMartinMZA201075,022
2.FilipMichalMZA201051,6112

FU13-60: Mladšie žiačky (2010-2009) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HubočanováSáraMZA200955,944

MU13-63: Mladší žiaci (2010-2009) do 63 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ĎuranaMaximoSZA200766,033
2.FedorPatrikVT201169,522
3.HaraniSamuelVT200964,011

Starší žiaci (2008-2007)

FU15-48: Staršie žiačky (2008-2007) do 48 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BytčankováSimonaKNM200843,522
2.ČejkováPatríciaKNM200948,011

MU15-50: Starší žiaci (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠvehlaAlex MichalMT200944,2325
2.KuchárMatejKNM200850,044
2.LazarMilanMT200849,044
4.OčkaMichalMT200844,9213
4.NižníkPatrikPB200743,533

MU15-55: Starší žiaci (2008-2007) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SzokeFilipMZA200753,255
2.MagálAndrejMZA200952,2224
2.ŠčecinaAlfrédMZA200852,8134
2.ĎuríčekDávidMZA200854,244
5.ŠmehýlJonášMZA200950,811

MU15-60: Starší žiaci (2008-2007) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VečerekRomanMT200859,233
2.MarčekTomášVT200758,022
3.NozdrovickýDamianLV201059,511

FU15-63: Staršie žiačky (2008-2007) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SekováMartinaPB200542,044
2.HankováHannahBJ200857,033

FU15+63: Staršie žiačky (2008-2007) nad 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RadošinskáKarinSPD200966,0235
1.MácováTerezaMT200664,0145
3.DobiašováSofiaMT200761,8123
4.BeňováSofiaMT200957,3112

MU15-66: Starší žiaci (2008-2007) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PaišMartinMZA200758,2448
2.MalovecMarcoMZA200765,7134
2.ChlebíkSamuelMZA200852,2314
4.MunkaMatejMZA200660,6123

MU15-73: Starší žiaci (2008-2007) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LaukoAdamKPD200763,022

Dorastenci (2006-2004)

FU18-57: Dorastenky (2006-2004) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠubováKristínaMZA200751,4235
2.KotvasováNinaMZA200555,422
3.HulkováZoeMZA200653,211

MU18-60: Dorastenci (2006-2004) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HajneckyMarcoMT200774,0336
2.KotrčSamuelKNM200681,0325
3.BirkusTomášKNM200660,011

FU18-70: Dorastenky (2006-2004) do 70 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BabčianskáNatáliaMZA200561,8336
2.ŠkvareninováNatáliaMZA200567,044
3.KorbelováBarboraMZA200564,022
3.SabadkováVanessaDCA200663,022
5.ŠvelkováKristínaMZA200669,011

MU18+70: Dorastenci (2006-2004) nad 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KubicaJakubMT200563,1538
2.DikoDanielSPD200667,0415
3.KuchárŠimonKNM200560,022

MU18-73: Dorastenci (2006-2004) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KočutaPeterMZA200572,344311
2.MalovecMarcusMZA200472,9325
3.PilkoDávidMZA200668,033
4.AntolíkMartinDCA200660,022
5.OlešJakubMZA200769,311

MU18-81: Dorastenci (2006-2004) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FričDávidMZA200573,055
2.VavrušJakubDCA200581,033

MU18-90: Dorastenci (2006-2004) do 90 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DankoMatúšMZA200580,3628
2.VerešMarekMZA200182,644
3.ZvrškovecFilipMZA200485,633
4.KorbelOndrejMZA200381,711

Počty

Celkový počet judistov: 169, celkový počet štartov: 219.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.