Celkové poradie klubov

Rok 2018, 41. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloSuma
1.TJ Mladosť Žilina37414244164
2.JC ZŤS Martin42393943163
3.Sparta Považská Bystrica31363619122
4.JC Sokol Prievidza31333026120
5.Sokol Vrútky2020192887
6.Judo San Kysucké Nové Mesto123111862
7.Slávia ŽU Žilina192117057
8.Judo Čechy011301354
9.SZŠ15951342
10.AC Uniza Žilina312111238
11.ŠKM Bardejov01302437
12.Judo Klub Poprad0901827
13.JUDO&TATRY0071421
14.Spartak Dubnica nad Váhom70007
15.Judo klub Levice50005
15.1. JC Prievidza00055

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.