Celkové poradie klubov

Rok 2026, 51. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloSpolu
1.Judo Klub Martin36393535145
1.TJ Mladosť Žilina35423533145
3.TJ Mladosť Poprad32383134135
4.TJ SOKOL Prievidza25302331109
5.JK Sparta Považská Bystrica26287869
6.Judo Klub Kano Prievidza1314122261
6.Slávia Žilinská Univerzita Žilina221691461
8.ŠK-Judo Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom122381659
9.Judo San Kysucké Nové Mesto17248756
10.Judo Club Trenčín31902143
11.Judo Klub Sokol Vrútky151601142
11.Judo Uherský Brod15027042
13.Academic Žilinská univerzita v Žiline5123828
14.Judo Klub Levice Slovensko1500015
15.Judo Team Levice00303

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.