Celkové poradie klubov

Rok 2018, 41. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloBody 5. koloSuma
1.JC ZŤS Martin4239394342205
2.TJ Mladosť Žilina3741424437201
3.Sparta Považská Bystrica3136361923145
4.JC Sokol Prievidza3133302610130
5.Sokol Vrútky2020192816103
6.Judo San Kysucké Nové Mesto1231118769
7.Slávia ŽU Žilina1921170663
8.SZŠ1595131456
9.ŠKM Bardejov0130241855
10.Judo Čechy0113013054
11.Klub judo AC Uniza pri CVČ Žilina31211121351
12.Judo klub Levice50002833
12.Judo Klub Poprad09018633
14.JUDO&TATRY00714627
15.Błękitni Tarnów00002626
16.Judo Klub Katsudo Lučenec00002525
17.Spartak Dubnica nad Váhom700007
17.1. JC Prievidza000527

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.