Celkové poradie jednotlivcov v kluboch

1. Judo Club Trenčín

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.TrgiňaAndrej201426,0MU11-243137
1.HabánekAndrej201252,0MU13-522237
3.ŠimoJakub201526,0MU11-27235
4.KišacMichal201064,0MU15-66134
5.ChlebanováKristina201434,0FU11-3433
5.PorubanováEliška201632,0FU9-3433
7.LukáčBoris201625,0MU9-2722
7.PolašekTomáš201534,0MU11-3822
9.OndriškaTobias201623,0MU9-2411
9.GeletaMartin201721,5MU9-2411
9.BlažejováKarolína201538,0FU11-3811
11PretekárovBodov81117036

AC UNIZA Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠkoríkŠimon201331,0MU13-3044412
2.KrajčiMatias201428,0MU11-30527
2.ČervenecSebastián201249,0MU13-50437
2.HôreckyMarián201135,0MU15-40437
5.SpádaMarek201055,0MU15-553126
5.PuškáčSebastián201055,0MU15-55336
7.MasnáTereza201040,0FU13-4455
8.AdamčíkDávid201439,5MU11-4244
8.DebnárDominik201331,5MU13-331214
8.LichnerSamuel200861,0MU18-7344
11.MičováKristína201057,0FU15-631113
11.MasnáVeronika201434,0FU11-3433
13.KotrbanecMarek201264,0MU13+6622
13.MadajováTerézia201143,0FU15-4222
13.JambrichMatej200954,0MU18-5522
13.StaňoMiroslav201238,0MU13-4022
13.MasnýTomáš201145,5MU15-4422
18.KotrbancováJúlia201523,5FU11-2411
18.ŠtefkoPeter201356,0MU13-5511
18.ŠtaffenMatej201275,0MU13+6611
18.DiškanecThomas201134,0MU15-3611
18.KiselováLucia201143,0FU15-4211
18.TarfaAdam Ajiya201334,0MU13-3411
18.HruškaMichal201163,0MU15-6611
18.ZaťkováEma201077,0FU18-6311
25PretekárovBodov411228586

CVČ Zlaté Moravce

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OrlíkOndrej201241,7MU13-4245312
1PretekárBodov450312

DAKO Nové Mesto nad Váhom

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MrázikTibor201529,0MU11-3044
2.MrázikováAdriana201721,5FU9-2433
2.CibuľkaMatias201250,0MU13-5033
4.BednárováOlívia201433,9FU11-3422
4.StachovičRišo201448,0MU11-5022
6.BednárováNina201628,3FU9-3011
6.IlenčíkMateo201629,3MU9-3011
6.MarešováAlexandra201532,0FU11-3411
6.MarčekováPetronela200547,0FU18-5211
9PretekárovBodov1800018

JK Sparta Považská Bystrica

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HarvánkováJúlia201443,0FU9-4643310
2.RusnákováTeresa201731,0FU9-342439
3.HlaváčOliver201625,5MU9-2712227
4.RusnákováSofia201148,0FU15-481236
5.KozárikováAlexandra201428,0FU11-301124
5.BajoNikolas201428,0MU11-30314
7.KozakYurii201623,0MU9-24123
7.BabušaJakub201526,0MU11-24213
7.NižníkPatrik200759,5MU18-6033
7.MacekováEvelin201720,0FU9-21213
11.StupavskýLukáš201636,0MU9-3822
11.OmámikMatej200699,0MU21-10022
11.VinarčíkováDominika201731,5FU9-34112
14.MonošíkSamuel201634,0MU9-3411
14.ManišMatej201422,5MU11-2711
14.YatskevychTymur201150,0MU15-5011
14.JašíkMatej200670,0MU21-10011
14.HaragaSebastián201626,0MU9-2711
14.RagulaMatej201165,0MU15-6611
14.PšenákováNela201336,0FU13-4011
20PretekárovBodov1912171765

Judo Centrum

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OndruškaAlexander201429,7MU11-3033
2.NagyJán201448,5MU11-5011
2PretekáriBody00044

Judo Club ZŤS Martin

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠenkárováKlára201729,2FU9-3434512
1.MikušMaxim201628,2MU9-30333312
3.OčkaŠimon201526,7MU11-27431311
3.MurčekAdrian201437,9MU11-38242311
3.HrtánekRichard201329,0MU13-30333211
3.ViduraNikolas201137,0MU15-4034411
3.BieľákováMichaela201048,2FU15-5052411
3.ŠvehlaOliver Michal201147,1MU15-5543411
9.BernátováNatália201235,2FU13-363339
10.SršňováGréta201426,6FU11-273328
10.MatisováJúlia201352,9FU13-523328
12.BieľákováPaulína201357,5FU13-633227
12.RaffajPeter201521,2MU9-24347
14.MesiačekMartin201635,4MU9-38235
14.SršeňMartin201528,6MU11-301225
14.SchovanecFilip201540,0MU11-42325
14.LazarMatúš201151,0MU15-55325
14.ŠotaNorbert201433,5MU11-34325
14.ŠvehlaAlex Michal200963,5MU18-66235
20.ViduraLucas201449,0MU11-50123
20.GreňováTerézia201543,3FU11-46213
20.OčkováLaura201045,5FU15-4633
20.KubovčikMatias201139,5MU15-44213
24.BeláňováMelisa Katarína201440,0FU11-4222
24.ManikLeonard201252,0MU13-5522
24.ŠtafenMaxim201036,0MU15-3622
24.DobiašováSofia200760,6FU18-6622
24.ŠtefkoMatias201622,6MU9-2422
24.HrtankováLucia201818,3FU9-2122
30.SeemannMarek201042,8MU15-4811
30.BeňoNiroslav201627,2MU9-3011
30.ZemanováEliška201631,7FU9-3411
30.BeničMarian201628,4MU9-3011
30.MoškoLukaš201638,8MU9-4611
34PretekárovBodov46495340188

Judo Klub Kano Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MaslenAlex200868,0MU18-7053311
2.GurkaŠimon201237,0MU13-3812227
3.TučnáLiliana201041,0FU15-48325
4.LaukoAdam200768,0MU18-73134
5.ErtelŠimon200852,0MU18-601113
5.HaščákováKatarína200960,0FU18-63123
7.PoljakTimon201154,0MU15-55112
7.MikulovaAlexandra201641,8FU11-4622
7.KmeťErik201246,0MU13-46112
7.ChlupikSamuel201065,0MU15-6622
11.CachovanNikolas201723,0MU9-2411
11.KmeťovaVeronika201433,0FU11-3411
11.CachovanRichard201342,0MU13-4211
13PretekárovBodov131091244

Judo Klub Levice Slovensko

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrausJakub201434,1MU11-3864313
2.SzászMichal201430,0MU11-3044311
2.FraněkBoris201451,0MU11-5553311
4.FraněkLukáš201622,0MU9-2443310
5.MasarykFilip201630,0MU9-30437
6.HudecováTereza201427,6FU11-30336
7.VetorMarco201336,2MU13-34235
7.ĎurčinkaMarek201247,7MU13-5055
9.MolnárLeonard201328,1MU13-30134
9.FraněkJakub201253,7MU13-5544
9.NezbedaPatrik201150,0MU15-5544
9.VargaLeo201435,3MU11-3844
9.TurčanMatej201341,7MU13-42224
14.HudecJuraj201138,0MU15-4033
14.BiricováDorota201343,1FU13-4033
14.MasarykSamuel201631,1MU9-3433
14.TökölyRichard201063,0MU15-6633
18.PiršelBálint201725,0MU9-2422
18.ŠafrankoOliver201333,0MU13-30112
18.MasarykováSvetlana201339,4FU13-4022
18.BezákAdam201557,0MU13-55112
18.NemcováMiriam Nikol201741,5FU9-4622
18.LiptákJakub201720,8MU9-2122
24.SádovskýMaxim201430,0MU11-3011
24.CiriakDamian201433,0MU11-3411
24.NagyLukáš201436,0MU11-3811
24.SvetlanskýTomáš201536,8MU11-3811
24.VargováEmma201327,6FU13-2811
24.PěničkováZuzana200873,5FU18-7011
24.ŠipekiováSheila200749,0FU15-4811
30PretekárovBodov4145033119

Judo Klub Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BednárFilip201240,0MU13-4444
2.VorošViliam201432,9MU11-3433
2.KocurkováLiliana201437,0FU11-4633
2.HlaváčikJozef201243,5MU13-4433
5.MinakováPaula201237,2FU13-3622
5.ČonkaSamuel201141,0MU15-4422
7.TišťanováMarkéta201141,2FU15-3811
7.MačutekJakub201170,0MU15+7311
8PretekárovBodov0190019

Judo Klub Sokol Vrútky

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.UrsinyJakub201164,0MU15-66325414
2.LamošováNikoleta201432,0FU11-34424212
2.ObuchMichal201531,0MU11-3444412
2.BlahušiakLukáš201082,0MU15+73243312
5.KaichAndrej201282,0MU15+73332210
6.JavorováKarin201240,0FU13-3621429
7.RácJuraj201722,5MU9-2431318
7.PetrovičRadoslav201440,0MU11-422518
9.RužičkaMartin201630,0MU9-3021227
10.MarčekTomáš200778,0MU18-81336
11.LamošováLea200956,0FU18-631135
12.ŽilkováTimea201428,0FU11-3011114
12.KováčikMiroslav201440,5MU11-42314
12.HaraniSamuel200981,0MU18-811124
15.KapustováElizabeth201242,0FU13-44123
15.KováčikMarek201244,0MU13-46123
17.ŽufkaMartin201538,5MU11-42112
17.ŠpačkováRebeka201448,0FU11-55112
19.BrokutaĽuboslav201153,0MU15-5511
19.LavrinčíkRichard200845,5MU15-5511
19.GergičákAlex201157,0MU15-6011
21PretekárovBodov29333927128

Judo San Kysucké Nové Mesto

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ParšováKristína201526,7FU11-27423312
2.RolkoPeter201722,3MU9-2413228
2.KuchárMatej200877,5MU18-81448
4.ŠvaňaIvan201440,5MU11-42437
5.VasilAdam201432,4MU11-3411125
5.JanušováOlívia201622,1FU9-24325
7.FrkoBoris201726,4MU9-27314
7.BrodňanLeo201723,0MU9-24134
9.HažíkováNela201249,1FU15-50213
9.FrkováDorota201335,6FU13-40123
9.ČerešníkLukáš201722,5MU9-24213
9.ParšováKatarína201525,4FU11-2733
9.RusiSamuel201445,8MU11-5033
14.DobrotaMarkus201629,5MU9-3022
14.SihelníkováSandra201237,7FU13-36112
14.PolákRóbert201251,7MU13-5222
14.BirkusMichal201151,5MU15-5222
14.ColeOrlando Lee201054,8MU15-5522
19.KromkaTeodor201350,0MU13-5011
19.KhanatRoman201178,9MU15+7311
19.MaráčekFilip201341,9MU13-4011
19.ĎuroškováPaulína201339,1FU13-4411
19.ŠalátováNina201260,2FU13-6311
19.KovácsAdam201043,5MU15-4411
19.ŠpilákováZoja201165,1FU15-6611
19.ČejkováPatrícia200969,2FU18-6611
19.PerďochTobias201432,1MU11-3411
19.RolkoPatrik201434,7MU11-3811
28PretekárovBodov178412288

Junior Judo Klub Lučenec

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SkladivíkNoel201341,0MU13-4255
1PretekárBodov50005

Kysučan Ochodnica judo klub

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.OravecFilip201164,4MU15-662215
2.PečalaViliam201138,5MU15-36134
2.KnirschFilip201143,8MU15-44134
4.PečalaSimon201626,3MU9-27213
4.ŽabkaSamuel201341,5MU13-4033
4.FedorováZuzana201241,5FU13-4433
7.KnirschJakub201134,5MU15-3622
7PretekárovBodov848424

New Evolution - športový klub Judo

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KubovýDaniel201624,0MU9-27336
1.ŠevčíkováSophia201136,0FU15-38426
1.ŠevčíkováSandra200948,0FU15-46246
4.RizzoLeonardo201262,0MU13-60325
5.JurčákováKarolína201624,0FU9-2444
5.BodnárRichard201058,0MU15-6044
7.StaňoEliáš201620,0MU9-2133
8.SzentkeresztyJán201620,0MU9-2122
9.LamošTeo201638,0MU9-3811
9.SmykOliver201240,0MU13-4211
9.BodnárAdam201059,0MU15-6011
9.KovalčíkMarco200960,0MU18-6011
9.Kŕč-JedinýSamko201448,0MU11-5511
9.LahitaPatrik201227,0MU13-3011
9.JaníkJerguš201345,0MU13-4611
9.BranickýMarek201138,0MU15-3611
16PretekárovBodov27170044

Slávia Žilinská Univerzita Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MokáňLeonard201337,5MU13-38332412
2.BajzíkAlex201432,0MU11-34323311
3.SchmidtRichard Vladimír201430,4MU11-3423510
3.KováčMatúš201441,3MU11-4252310
5.KováčJakub201642,9MU9-4611349
5.PlenaTobias201231,5MU13-333339
5.MičkoPeter200972,5MU18-7322329
8.HolešaSamuel200679,9MU18-813238
8.ŠtrbaMatej201820,0MU9-212338
10.PlenaDamian201231,0MU13-332226
11.HolešaOndrej201337,4MU13-3821115
12.HolešováZoja201722,6FU9-2411114
13.ŠtrauchOliver Ján201435,6MU11-381113
13.ŠtrauchMatej Ján201628,6MU9-30123
15.MajtaníkováDominika201640,1FU11-4611
15.GembešAlexander Adrián200966,0MU18-6611
16PretekárovBodov28222732109

ŠK-Judo Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.DuhárTeodor201437,6MU11-3854312
2.ŠtěpánTibor201438,9MU11-42448
3.GoláňováVivien201330,3FU11-30246
4.ArbecíkŠimon201624,7MU9-2744
4.ArbecíkMatúš201450,2MU11-5044
6.RýdziDamián201633,5MU9-3433
6PretekárovBodov22012337

TJ Mladosť Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LukáčLeo201059,3MU15-60544417
2.SlodičákAlexej201636,9MU9-46334515
3.GriglákFrantišek201237,9MU13-3844513
4.MatoňákPatrik201436,9MU11-38533112
5.KačírováAlexandra201624,0FU9-24232411
6.KarolčíkMatúš Július201623,6MU9-24223310
6.GriglákRichard201427,0MU11-275510
6.GajanViktor201063,2MU15-66233210
6.JakubčoDenis200958,5MU18-66323210
6.KovalčíkOndrej201822,6MU9-2434310
11.GajanLukáš201235,7MU13-3812339
12.PitoňákPeter201719,0MU9-212147
12.NovotnýDaniel201241,3MU13-423317
14.KručinskýOliver201432,9MU11-342226
14.KlusOliver201732,9MU9-342226
16.ŠelepováJasmína201633,7FU9-34235
17.ZemanováLaura201526,8FU11-27224
17.RatkošRóbert201140,0MU15-44224
19.ZuskáčováSandra201524,6FU11-27213
19.CevárTomáš201045,8MU15-4433
21.KačírRadoslav201428,0MU11-30112
21.MarušinJán201139,7MU15-40112
21.KlukovskáNela201430,6FU11-3022
21.KováčDarko201531,8MU11-3422
21.KlukovskáMia201235,4FU13-3622
21.ŠtrbianLeonard201439,4MU11-3822
21.BezekSamuel201435,0MU11-3822
28.ŠimkoSamuel201719,9MU9-2111
28PretekárovBodov52345447187

TJ Mladosť Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrkoškováEla201720,0FU9-24544518
2.ŠefferMatúš201059,0MU15-6055515
3.GanyiczMartin201623,0MU9-24434213
3.RúfusMichal201440,5MU11-42342413
3.MaslovskýPavol201344,5MU13-46342413
3.HolešováAlžbeta200763,0FU18-63423413
7.MaslovskýMartin201729,5MU9-30433212
7.BuryJakub201435,5MU11-38325212
9.HložanskáPaulína201437,5FU11-38242311
9.MilováNatália201061,0FU15-63432211
9.PaišMaroš200958,0MU18-6043411
9.ČižmárikMartin201155,0MU15-5524511
13.SaganováRebeca201453,0FU11-5522329
13.FilipMichal201067,0MU15-6611439
13.PittnerTomáš201526,0MU11-273429
16.MrázikJakub201449,5MU11-5032128
16.BohušíkováEma200956,5FU18-572338
16.MagálAndrej200973,0MU18-8132218
19.KašubaAdrián201059,5MU15-603227
19.ŠčecinaAlfréd200864,0MU18-662417
19.StrakaPatrik201726,5MU9-302237
22.HložanskýRichard200965,5MU18-702226
22.CharukhaOlexandra201722,5FU9-24336
22.RovenskýMartin201049,5MU15-52336
25.MatúšekJakub201257,5MU13-6611125
25.JelenJakub201346,5MU13-46235
25.ŠmehýlJonáš200970,0MU18-73145
28.PoláčkováDorota201451,5FU11-551214
28.VančákMilan201066,5MU15-6644
28.JankechMário201177,0MU15+732114
28.ŽuffováLara200856,0FU18-57224
28.FontaniiEduard201624,5MU9-27134
33.KubíkMartin201088,0MU15+7333
33.SokolFilip200866,0MU18-7333
33.MichelRichard Ján200969,5MU18-701113
33.ČerňanAdrián201327,0MU13-30213
33.KubíkNorbert201048,0MU15-48213
33.MičianMarek201427,5MU11-30213
33.MatúšekTeo201528,3MU11-3033
33.KršákováEma201434,5FU11-38213
33.JeťkoSimon201341,5MU13-42123
33.DaruEllie20134,5FU13-4033
33.SzokeFilip200771,0MU18-7333
44.MachajTimotej201342,0MU13-4222
44.ŠebíkováLaura201352,0FU13-52112
44.DendisRichard201044,0MU15-4422
44.MikhieievYehor201442,5MU11-4222
48.SalvaDominik201432,5MU11-3411
48.MatúšekLeo201353,0MU13-5211
48.KováčJán201152,0MU15-5211
48.ŠutekAlessandro200872,0MU18-7311
51PretekárovBodov67819382323

TJ SOKOL Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.WeisMichal201626,1MU9-30543416
2.VlkDavid201062,8MU15-66232512
2.ČechoSamuel201526,0MU11-2744412
4.MekyšSebastian201329,4MU13-30242311
5.HanusJuraj201261,1MU13-66232310
5.MekyšSamuel201049,3MU15-55232310
7.BeňováEvelína201437,9FU11-3813329
8.MatiašŠimon201528,8MU11-303328
8.HabovčíkOliver201250,8MU13-553238
8.WeisTomáš201056,3MU15-604138
8.BeňoDaniel201199,7MU15+73448
12.MaťoSebastián201824,2MU9-2721216
12.MakovickáSamantha201622,4FU9-241236
12.PutnokyNikola201630,8FU9-342226
12.SzolíkSamuel201252,7MU13-553126
12.VrtielMartin201342,0MU13-42336
17.CachovanováVladimíra201259,9FU13-52235
17.RanostajAdam201431,4MU11-34415
19.LíškaRichard201528,5MU11-27224
19.CachovanMartin200975,1MU18-7344
19.ChorobaMartin201526,1MU11-271214
19.VrtielMarek201530,8MU11-3444
23.RadošinskáKarin200966,5FU18-6333
24.PutnokyMiroslav201834,8MU9-38112
24.ŠimováNina201533,8FU11-34112
24.PekárĽubomír201819,2MU9-21112
24.HelbichAndrej201725,7MU9-3022
28.ChorobaDaniel201821,6MU9-2411
28.BosákRichard201730,0MU9-3011
28.KucmanMaxim201627,0MU9-3011
28.OboňaRichard201827,2MU9-3011
28.HentekMatúš201730,8MU9-3411
28.MakovickýArthur201916,5MU9-2111
28.BosákRoman201569,1MU13-6611
34PretekárovBodov30464466186

Počet klubov

Celkový počet klubov: 20.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení pohárom.