Celkové poradie jednotlivcov v kluboch

AC UNIZA Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MičkoPeter200963,0MU11-60437
2.KajsíkMatúš201331,0MU9-27314
2.KajsíkAdam201135,0MU11-34224
2.NovotaDávid201142,0MU11-46314
5.BartelRyan201134,0MU11-3433
6.MokáňLeo201329,0MU9-3022
6.MiklánekMichal201330,0MU9-3022
6.HruškaMichal201141,0MU11-3422
6.ČičmanMarek201151,5MU11-5522
10.KotrbancováJúlia201520,0FU9-2411
10.DebnárDominik201325,0MU9-2711
10.ČičmanMatúš201336,0MU9-3811
10.DebnárNikolaj201129,0MU11-3011
10.HorváthJakub201135,5MU11-3411
10.KotrbanecMarek201242,5MU11-4611
10.JambrichMatej200935,0MU11-3811
16PretekárovBodov2611037

JK Sparta Považská Bystrica

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SekováMartina200542,0FU15-6344
2.RanušováNina201035,7FU13-3633
2.BoltvanováLea200932,0FU13-3633
2.NižníkPatrik200743,5MU15-5033
5.BolčekJakub201424,0MU9-3011
5PretekárovBodov77014

Judo Club ZŤS Martin

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MácBranislav201227,8MU11-34549
2.KubicaJakub200563,1MU18+70538
3.HajneckyMarco200774,0MU18-60336
3.BielákováPaula201344,6FU11-42246
5.ŠvehlaAlex Michal200944,2MU15-50325
5.MácováTereza200664,0FU15+63145
5.LazarMatúš201135,0MU11-3855
8.ManikLeonard201241,8MU11-46224
8.ŠvehlaOliver Michal201130,7MU11-3844
8.MandatLucas201223,3MU9-2444
8.LazarMilan200849,0MU15-5044
12.MácJuraj200949,9MU13-5033
12.OčkaMichal200844,9MU15-50213
12.KovačovaTimea201240,5FU11-4233
12.VečerekRoman200859,2MU15-6033
12.TepperMilan201039,5MU13-4233
12.PavlakováJulia201324,0FU9-3033
12.DobiašováSofia200761,8FU15+63123
12.LechmanDávid200937,4MU13-3833
12.KubovčikMatias201126,5MU11-3033
12.OčkováLaura201032,5FU13-36213
12.MatisováJúlia201333,7FU11-42213
12.PalffyMateo201133,6MU11-3433
12.BielakovaMichaela201032,9FU11-42123
25.PavlakováLucia201323,3FU9-2422
25.ŠumichrastOliver201522,8MU9-2422
25.BožikováHanka201424,0FU9-3022
25.PodhorskýJuraj201343,5MU9-4622
25.MinárRadovan201226,3MU11-3022
25.PáričkaJerguš201034,9MU13-3622
25.BeňováSofia200957,3FU15+63112
25.PavolkaDaniel200945,9MU13-4622
25.MikušovaElizabet201617,9FU9-2422
34.VečerekDominik201150,4MU11-5511
34.ZáborskýPatrik201330,3MU9-3411
34.MikušMaximilian201619,2MU9-2411
36PretekárovBodov74460120

Judo klub Kano Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PoljakTimon201138,5MU11-4244
2.LaukoAdam200763,0MU15-7322
2PretekáriBodov6006

Judo Klub Levice Slovensko

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KvitkovskáNatália200842,0FU13-4444
2.KrausMatej201133,2MU11-3433
2.DubovskýMatej201235,6MU11-3833
2.NezbedaPatrik201142,5MU11-5033
2.LehotkaiováZuzana200940,5FU13-4433
2.SlovíkRudolf200951,0MU13-5233
7.SlovíkFilip201419,0MU9-2422
7.HudecJuraj201131,0MU11-3422
7.HudecováDominika200944,0FU13-4422
10.NozdrovickýDamian201059,5MU15-6011
10PretekárovBodov260026

Judo Klub Sokol Vrútky

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠevčikováSophia201130,0FU11-3044
1.ŠevčikováSandra200935,0FU13-3644
3.FedorDominik201336,0MU9-3833
3.UrsinyJakub201148,5MU11-5533
5.FedorPatrik201169,5MU13-6322
5.MarčekTomáš200758,0MU15-6022
7.HaraniSamuel200964,0MU13-6311
7PretekárovBodov190019

Judo San Kysucké Nové Mesto

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KotrčSamuel200681,0MU18-60325
2.ColeOrlando Lee201038,0MU11-46134
2.KoleňákDavid201325,0MU9-3044
2.KuchárMatej200850,0MU15-5044
5.BirkusMichal201129,4MU11-3833
6.KorajaJakub201037,0MU13-3822
6.HúšťavaPavol201135,0MU11-3822
6.BytčankováBarbora201134,3FU13-3622
6.BytčankováSimona200843,5FU15-4822
6.KuchárŠimon200560,0MU18+7022
11.GáborAlex201140,0MU11-6011
11.ČejkováPatrícia200948,0FU15-4811
11.BirkusTomáš200660,0MU18-6011
13PretekárovBodov627033

Slávia Žilinská Univerzit Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ĎuranaMaximo200766,0MU13-6333
2.HolúbekMarkus201052,0MU13-5211
2PretekáriBody4004

ŠK-Judo Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SasákMarek201332,0MU9-3444
2.GáborŠimon201331,5MU9-3433
2.AntalováSára201136,6FU11-4233
2.VavrušJakub200581,0MU18-8133
5.DuhárTeodor201427,0MU9-2722
5.SabadkováVanessa200663,0FU18-7022
5.AntolíkMartin200660,0MU18-7322
8.GoláňováVivien201323,5FU9-2411
8.KirschováVanesa201046,5FU13-4811
9PretekárovBodov210021

Športový Klub Marušin, o.z.

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HankováHannah200857,0FU15-6333
2.KaščákováSára200850,0FU13-4822
2.KoscelnikAdam201146,5MU11-5022
4.HopkoDominik201130,0MU11-3411
4PretekáriBodov8008

TJ Mladosť Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KočutaPeter200572,3MU18-7344311
2.PaišMartin200758,2MU15-66448
2.BadrTheo201132,5MU11-38448
2.DankoMatúš200580,3MU18-90628
5.BabčianskáNatália200561,8FU18-70336
6.FričDávid200573,0MU18-8155
6.ŠubováKristína200751,4FU18-57235
6.PaišMaroš200944,6MU13-48145
6.KiklošRoman201147,1MU13-48325
6.MalovecMarcus200472,9MU18-73325
6.SzokeFilip200753,2MU15-5555
12.ChlebíkSamuel200852,2MU15-66314
12.HubočanováSára200955,9FU13-6044
12.HrablayMilan201330,5MU9-34134
12.MalovecMarco200765,7MU15-66134
12.ĎuríčekDávid200854,2MU15-5544
12.ŠčecinaAlfréd200852,8MU15-55134
12.ŠkvareninováNatália200567,0FU18-7044
12.MagálAndrej200952,2MU15-55224
12.SaganováRebeka201431,9FU9-34314
12.MaslovskýPavol201331,1MU9-34224
12.MilováNatália201044,2FU13-48134
12.VerešMarek200182,6MU18-9044
24.KováčJán201137,4MU11-38123
24.ĎuríčekMatej200960,0MU13-6033
24.PokornýLukáš201337,2MU11-38213
24.ČižmárikMartin201134,8MU11-3833
24.ZvrškovecFilip200485,6MU18-9033
24.MatúšekJakub201244,2MU13-48213
24.RovenskýMartin201034,0MU13-3633
24.MunkaMatej200660,6MU15-66123
24.PilkoDávid200668,0MU18-7333
33.FilipMichal201051,6MU13-60112
33.VančákMilan201040,5MU13-4222
33.KubíkMartin201075,0MU13-6022
33.ŠtoderMarko200949,5MU13-5022
33.KorbelováBarbora200564,0FU18-7022
33.KotvasováNina200555,4FU18-5722
39.OlešJakub200769,3MU18-7311
39.ŠvelkováKristína200669,0FU18-7011
39.JánošíkAlex201328,5MU9-3011
39.HulkováZoe200653,2FU18-5711
39.ŠmehýlJonáš200950,8MU15-5511
39.VrábelMarián201042,0MU13-4211
39.NovotnýRóbert201237,5MU11-4211
39.KorbelOndrej200381,7MU18-9011
46PretekárovBodov73489166

TJ SOKOL Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VrtielMartin201333,0MU11-34358
2.MoniakMiroslav201326,0MU9-27336
2.MekyšSebastian201323,0MU9-24336
2.VrtielMarek201522,0MU9-24426
5.DikoDaniel200667,0MU18+70415
5.RadošinskáKarin200966,0FU15+63235
5.HanusJuraj201244,0MU11-46145
8.WeisTomáš201037,0MU13-3844
8.MendelAndrej201424,0MU9-2444
10.BeňováEvelína201427,0FU9-2433
10.MatiašŠimon201521,0MU9-2433
12.SomogyiBenjamín201327,0MU9-2722
12.BeňoDaniel201160,0MU11-6022
12.BettešDaniel201419,7MU9-24112
15.MekyšSamuel201036,0MU13-3611
15.SúkeníkováDominika201239,0FU11-4211
15.LudíkováLucia201431,0FU9-3411
15.ČernákDavid201326,2MU11-3411
15.BosákRoman201539,0MU9-4611
19PretekárovBodov3927066

Počet klubov

Celkový počet klubov: 12.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení pohárom.