Archív: celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2019-2018)

MU9-19: Super mini (2019-2018) do 19 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PatajRomanSPD201917,112227
2.SmržíkLucasMT20201,0336
3.MendelMilanSPD202121,7314
3.MatiašOliverSPD202019,444

MU9-21: Super mini (2019-2018) do 21 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MalýFilipMZA201820,0235
2.BlaškoDamiánMZA201921,0224
3.MurárikAdamMZA201920,0112
3.KriššákMichalMPP201920,4112
5.VrábelRenéSPD202020,311

FU9-21: Super mini dievčatá (2019-2018) do 21 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PisklákováEmilyJudo Uherský Brod201620,944
2.FrkováKatarínaKNM201820,833
3.BlahušiakováBrumhildaMT202020,011

MU9-23: Super mini (2019-2018) do 23 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KovalčíkJakubMPP201922,7333110
2.KubásekMartinKPD201921,322228
2.ČmeloMatúšSPD201822,13328
4.PekárĽubomírSPD201822,4437
5.JakubecDominikMZA201922,0314
5.MrázDávidSPD201921,944
7.MihalovičMariánTN201922,733
8.KompaníkPeterPB201922,0112
8.ErtlNikolasSVT201823,022
10.KovaľRichardMT201823,711

FU9-23: Super mini dievčatá (2019-2018) do 23 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HolúbkováLilianaKNM201922,911

MU9-25: Super mini (2019-2018) do 25 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SchumichrastAlexMT201824,7522312
2.ZbožínekFrantišekJudo Uherský Brod201922,944
3.MarkovičViktorMZA201825,0123
4.MininBohdanMPP201925,011
4.BeňoMaximSPD202024,211

FU9-25: Super mini dievčatá (2019-2018) do 25 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KrkoškováElaMZA201725,0332412
2.HrtánkováLuciaMT201822,4331310
3.KmeťovaPatriciaKPD201823,322127
4.MackovičováMelániaPB201923,5224
4.SvobodováAdelaMPP201825,01214

MU9-27: Super mini (2019-2018) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠenkárRomanMT201927,0224412
2.StavárJánPB201926,0336
3.GavendaOndrejMT201926,855
4.KovaľFilipMT201825,533
4.BabejBenjamínMPP201926,733
6.KostkaJakubJudo Uherský Brod201825,822
6.HermanMichalMZA201926,022
8.MrzulaNikolasSPD202028,511

MU9-29: Super mini (2019-2018) do 29 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.CihyPatrikMT201928,5134
2.PalubjakMartinMT201827,522
2.VavroFilip GabrielKNM201828,5112
2.KolenoMilanPB201830,022
5.OrszághAdamMT201828,811

FU9-29: Super mini dievčatá (2019-2018) do 29 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.VargováEmaMT201926,2343313
2.MikulováSabínaKPD201828,21247
2.StankovianskáLuciaMT202027,513127
4.DobrotováEmilyKNM201826,8112
5.SládekováEliškaSVT201927,011

MU9-32: Super mini (2019-2018) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠtrbaMatejSZA201828,4344415
2.KovalčíkOndrejMPP201828,943512
3.LakotaMatejKPD201832,2325
4.MiholaRadimJudo Uherský Brod201832,044
5.MaretaFilipMT201830,933
6.PosokhovIlyaKNM201830,022
6.HolečkaŠimonMT201930,5112

FU9-32: Super mini dievčatá (2019-2018) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JakubováZuzanaSVT201931,011

MU9-35: Super mini (2019-2018) do 35 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BalátMarkusMZA201834,0448
2.MosnýMaximMZA201935,0235
3.OrosMykhailoMPP201833,033
4.LesnýŠtefanMPP201834,922
4.HolubekAdamSZA201934,7112

FU9-35: Super mini dievčatá (2019-2018) do 35 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PosováNelaKPD201929,32349
2.HalvoňováEllieMT201832,82237
3.AlbrechtLanaMT201832,5336
4.NeuĽudmilaMPP201930,2224
5.MagálováNatáliaMZA201931,011

MU9-38: Super mini (2019-2018) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ChlebíkMatejMZA201835,03339
2.ŠpirekMartinMPP201837,42114
3.ZahradníkJakubDCA201835,122

MU9-42: Super mini (2019-2018) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RubešNikolajMZA201938,011

MU9-46: Super mini (2019-2018) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JankovPeterSPD201842,83238
2.OboňaRichardSPD201840,0224
3.PáraMatúšMPP201940,9112

FU9-46: Super mini dievčatá (2019-2018) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BlažejováEliškaTN201843,7347

MU9-50: Super mini (2019-2018) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PutnokyMiroslavSPD201847,022
1.NovákJurajPB201947,0112

^

Mini (2017-2016)

FU11-25: Mini dievčatá (2017-2016) do 25 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GajanováLauraMPP201726,02226
2.SmíškováMartinaJudo Uherský Brod201624,711

MU11-27: Mini (2017-2016) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PitoňákPeterMPP201726,7333312
2.ŠtefkoMatiasMT201627,0213
3.MihalovičMichalTN201624,522
4.MiniarikMartinPB201726,011
4.PazderaKryštofJudo Uherský Brod201726,611

FU11-27: Mini dievčatá (2017-2016) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BielikováMáriaPB201725,0112

MU11-29: Mini (2017-2016) do 29 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GeletaMartinTN201728,52338
2.KozakYuriiPB201629,533
3.CvangaJakubKLV201625,322
3.VaňekMartin MukeshMT201727,322
5.BrodňanLeoKNM201727,911
5.BorošMichalTN201728,711
5.PlavecRadoslavSVT201729,011

FU11-29: Mini dievčatá (2017-2016) do 29 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MakovickáSamanthaSPD201627,5224
2.RuttkayováGrétaSVT201628,011
2.LukášováNinaJudo Uherský Brod201728,011

MU11-32: Mini (2017-2016) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.FontaniiEduardMZA201630,034411
2.MatúšekRomanMZA201731,023139
3.HlaváčOliverPB201632,0448
3.HorváthLeo DavidPB201731,012328
5.FurťoMarian IzákMT201731,5123
5.PrýmekVojtěchJudo Uherský Brod201631,733
7.FrkoBorisKNM201733,122
8.SmiešnyMatúšMT201728,711
8.PohánkaSebastián PeterMT201732,711

FU11-32: Mini dievčatá (2017-2016) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MikušováElizabetMT201631,944
1.MacekováEvelinPB201730,0224
3.PoláškováValerieJudo Uherský Brod201530,233
4.ValigurováZojaMT201729,5112

MU11-35: Mini (2017-2016) do 35 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KarolčíkMatúš JúliusMPP201632,0145313
2.RolkoPeterKNM201733,142219
3.HaragaSebastiánPB201636,0314
3.LabudaTobiasKNM201633,644
5.LabašŠimonMT201733,6123
5.KučerákTobiasTN201732,033
7.MáťaMatyášJudo Uherský Brod201734,222
8.ČižmárikFilipAZA201735,011
8.BednárJonášPB201735,011

FU11-35: Mini dievčatá (2017-2016) do 35 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HolešováZojaSZA201733,0434213
2.CharukhaOlexandraMZA201729,0333312
3.DuhárováMelániaDCA201730,431217
4.NechaievaKaterynaMZA201735,033
5.VerešováAndreaMZA201633,022
6.JamriškováLauraMT201736,011

MU11-38: Mini (2017-2016) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.StrakaPatrikMZA201737,043411
2.ŠebestMatejMPP201637,5336
3.BenićMarijanMT201637,5325
3.BosíkDanielMZA201736,011125
3.PeknýAlexanderMZA201736,02215
6.ArbecíkŠimonDCA201636,733
6.MikušMaximMT201636,033
8.GoldbergerMartinMPP201636,622
9.KolárikMilanSPD201737,111

FU11-38: Mini dievčatá (2017-2016) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RusnákováTeresaPB201737,5156
2.LukáčováIdaMPP201638,8415
3.ParšováKatarínaKNM201533,144
4.ČuntalováTimeaKNM201735,422
4.PetrášováMagdalénaJudo Uherský Brod201634,222

MU11-42: Mini (2017-2016) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.StankovianskyPeterMT201742,0243110
1.RácJurajMT201740,5322310
3.MaslovskýMartinMZA201741,0336
3.Kováč SanchoDávidSPD201738,72226
5.RužičkaMartinMT201641,62114
6.BukovýMatejMZA201741,011

FU11-42: Mini dievčatá (2017-2016) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠenkárováKláraMT201737,2452314
2.BolibruchováLeaMZA201637,03126
3.ZoričákováTerezaMPP201639,4112
4.KubalovaSofiaMZA201642,011

MU11-50: Mini (2017-2016) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RýdziDamiánDCA201646,144
2.DobrotaMarkusKNM201645,0123
2.KozákSamuelMT201845,0213
4.TkáčTomášMPP201747,711

FU11-50: Mini dievčatá (2017-2016) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MaliniakováTeréziaSZA201646,43227
1.VargováRebekaMT201742,22237
3.ŠimčiskováNatáliaMT201748,41416

MU11-55: Mini (2017-2016) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SlodičákAlexejMPP201651,7352212
2.ZahradníkJurajDCA201650,2314

MU11-60: Mini (2017-2016) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ShynkovyiMyronKLV201655,444
2.KováčJakubSZA201652,933
3.BalážMarekAZA201653,022

MU11+60: Mini (2017-2016) nad 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PáraPatrikMPP201659,31225
2.PodhorskýOliverSVT201662,0112

^

Mladší žiaci (2015-2014)

MU13-30: Mladší žiaci (2015-2014) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ChorobaMartinSPD201530,0314

MU13-34: Mladší žiaci (2015-2014) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BolcekAndrejPB201530,511

FU13-36: Mladšie žiačky (2015-2014) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BernátováAnetaMT201535,53249
2.MiniarikováKatarínaPB201532,011
2.HusákováTeaJudo Uherský Brod201535,011

MU13-38: Mladší žiaci (2015-2014) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ČechoSamuelSPD201530,6322411
2.SršeňMartinMT201536,424410
3.FilipRichardMZA201538,01337
4.BlažekMartinAZA201435,0336
5.OčkaŠimonMT201536,62215
6.VrtielMarekSPD201536,844
6.PirohaničŠimonMZA201436,0314
6.VargaMartinSPD201436,91124
9.CvangaFilipKLV201436,933
9.MackovičMatiasPB201535,0123
11.BajoNikolasPB201435,122
12.SpuchľákGregorKNM201536,611

FU13-40: Mladšie žiačky (2015-2014) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ParšováKristínaKNM201536,8433212
2.SršňováGrétaMT201437,0549
3.KmeťovaVeronikaKPD201437,021216

MU13-42: Mladší žiaci (2015-2014) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ObuchMichalSVT201537,055414
2.GriglákRichardMPP201439,445312
3.KručinskýOliverMPP201441,7336
3.KrajčiMatiasMZA201435,03216
5.HnilicaLukášDCA201446,0145
6.RanostajAdamSPD201438,2224
7.SirotaSamuelJudo Team Levice201540,533
7.KášaKristiánMZA201539,0123
9.BulkoKristiánDCA201439,3112
9.MičianMarekMZA201440,022

FU13-44: Mladšie žiačky (2015-2014) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MalkováJuliaSVT201648,033
2.ŠimováNinaSPD201540,022

MU13-46: Mladší žiaci (2015-2014) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.BuryJakubMZA201445,0445316
2.ŠtrbjanLeonardMPP201445,02349
2.ŠtrbákŠimonMT201442,7549
4.MatiašŠimonSPD201543,0448
5.MikhieievYehorMZA201444,03227
5.ŠotaNorbertMT201443,7257
7.VlčekDávidKNM201443,4213
7.PetrovičJáchymDCA201442,2123
7.KochMichaelJudo Uherský Brod201445,033
10.PanáčekJakubPB201545,011

FU13-48: Mladšie žiačky (2015-2014) do 48 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KostkováKateřinaJudo Uherský Brod201541,433
2.ŠurkalováNatáliaSPD201546,2112
2.ŠmírováMarkétaJudo Uherský Brod201542,822

MU13-50: Mladší žiaci (2015-2014) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.RúfusMichalMZA201449,054312
2.DuhárTeodorDCA201448,2448
3.HorváthTobias MartinPB201450,021227
4.RolkoPatrikKNM201446,21113
5.PetrovičRadoslavSVT201445,022
6.KelíšekAlexandrJudo Uherský Brod201549,811

FU13-52: Mladšie žiačky (2015-2014) do 52 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HložanskáPaulínaMZA201451,02439
2.LamošováNikoletaMT201444,033
2.KršákováEmaMZA201448,033
2.BlažejováKarolínaTN201551,7123
5.KlabníkováLuciaDCA201548,022
6.FrkováDorotaKNM201347,011
6.MarešováAlexandraTN201546,011

MU13-55: Mladší žiaci (2015-2014) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HajdůchDavidJudo Uherský Brod201552,033
2.MolnárSamuelKPD201552,011

MU13-60: Mladší žiaci (2015-2014) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MurčekAdrianMT201450,53339
2.MatoňákPatrikMPP201450,812328
3.ViduraLucasMT201458,0325
3.KukosMatúšPB201455,0235
5.SchovanecFilipMT201557,0213
6.HollýTomášKNM201555,211
6.OzsvaldAlexKNM201557,211

FU13-63: Mladšie žiačky (2015-2014) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PoliakováKristínaMT201564,91113

FU13+63: Mladšie žiačky (2015-2014) nad 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SaganováRebecaMZA201463,0233210
2.MikulováAlexandraKPD201663,72215

MU13-66: Mladší žiaci (2015-2014) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JanoščíkFloriánMPP201561,01315

MU13+73: Mladší žiaci (2015-2014) nad 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠkutaBorisMT201676,41225
2.PukanecJaroslavDCA201468,111

^

Starší žiaci (2013-2012)

MU15-38: Starší žiaci (2013-2012) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PlenaTobiasSZA201239,4224
2.ČerňanAdriánMZA201332,5112

FU15-40: Staršie žiačky (2013-2012) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GoláňováVivienDCA201337,6213
1.PavlakováLuciaMT201340,0123
1.BernátováNatáliaMT201238,533

MU15-42: Starší žiaci (2013-2012) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MokáňLeonardSZA201345,43339
2.NagyDamianSPD201339,32327
3.MartinickýSamuelPB201342,0235
4.MikušAlexanderTN201241,8213
5.ŠkvarkaMatejMPP201240,0112
5.VažanFilipSPD201142,522
7.ŠafrankoOliverKLV201340,611

FU15-44: Staršie žiačky (2013-2012) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŽilkováTimeaMT201443,0437
2.MišiakováLuciaDCA201244,022

MU15-46: Starší žiaci (2013-2012) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MekyšSebastianSPD201342,0437
2.HolešaOndrejSZA201345,81124
2.ShevchenkoMykhailoDCA201343,4314
4.HurajPeterKLV201342,822

MU15-55: Starší žiaci (2013-2012) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JeťkoSimonMZA201354,044
2.TurčanMatejKLV201350,433

MU15-60: Starší žiaci (2013-2012) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.GriglákFrantišekMPP201255,455414
2.MaslovskýPavolMZA201359,5347
2.Kováč SanchoAdamSPD201358,51337
4.KmeťErikKPD201254,02226
5.DudaMichalSVT201353,5112
6.ZávodskýTimotejMZA201257,011

MU15-66: Starší žiaci (2013-2012) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MatúšekJakubMZA201265,0448
2.JelenJakubMZA201359,022
3.JakubčíkViktorAZA201367,011

FU15+70: Staršie žiačky (2013-2012) nad 70 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ŠebíkováLauraMZA201365,044
2.DubcováDominikaMZA201274,0123
3.HudákováMonikaMPP200964,822
4.ŠalátováNinaKNM201270,211

MU15-81: Starší žiaci (2013-2012) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.JankechMárioMZA201187,0347

MU15+81: Starší žiaci (2013-2012) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PodhorskýSamuelSVT201382,02349
2.ArbecíkMatúšDCA201480,0325
3.HamaraJánAZA201285,0134
4.ŠtefkoPeterAZA201379,0213
5.DrábekMartinJudo Uherský Brod201381,011

^

Dorastenci (2011-2009)

MU18-55: Dorastenci (2011-2009) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.SpádaMarekAZA201055,022
2.OravecDominikSVT201151,011

FU18-57: Dorastenky (2011-2009) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PitoňákováVeronikaMPP200956,535311
2.ŠefferováHanaMZA201262,5347
3.RusnákováSofiaPB201157,0224
4.HažíkováNelaKNM201259,2123
4.JavorováKarinSVT201249,033
4.OračkováSabinaPB201050,01113

MU18-60: Dorastenci (2011-2009) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PaišMarošMZA200960,044
2.UrubčíkValdemarJudo Uherský Brod201059,033
3.MarušinJánMPP201156,522
3.KochanMatejSPD201158,622
5.MištunaDávidKNM201158,411
5.BalážMarkoDCA201058,711

MU18-66: Dorastenci (2011-2009) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HanusJurajSPD201263,0358
2.MahríkMarekTN201163,0347
3.ČižmárikMartinMZA201165,555
3.KrivýAdamPB201172,0235
5.HabovčíkOliverSPD201267,0224
5.ŠutekSamuelMZA201166,044
7.ColeOrlando LeeKNM201063,733
7.TomášekDavidPB201067,033
9.DrexlerMarcusSPD201068,1112
9.TupýAdrianSPD201164,022
11.Barrutia ZaldibarMarkelMZA201065,011

FU18+70: Dorastenky (2011-2009) nad 70 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.ZaťkováEmaAZA201078,0314
2.CachovanováVladimíraSPD201267,222

MU18-73: Dorastenci (2011-2009) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.PuškáčSebastiánAZA201064,733
2.JakubčoDenisMPP200971,522
2.HložanskýRichardMZA200973,022

MU18-81: Dorastenci (2011-2009) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.HruškaMichalAZA201177,922
2.MálikFilipSZA201177,011

MU18-90: Dorastenci (2011-2009) do 90 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.KiklošRomanMZA201189,033
1.FilipMichalMZA201086,0123
3.PospíšilErvínJudo Uherský Brod201085,022
4.KišacMichalTN201079,011
4.PrekopMartinDCA201090,011

^

Juniori (2008-2006)

MU21-73: Juniori (2008-2006) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.LukáčLeoMPP201073,01337
1.LaukoAdamKPD200771,02147
3.NovákLadislavTN201078,0314
4.RátkyRichardDCA200870,722

MU21-90: Juniori (2008-2006) do 90 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Spolu
1.MagálAndrejMZA200990,044
2.HolešaSamuelSZA200680,433

^

Počty

Celkový počet judistov: 318, celkový počet štartov: 606.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.