Archív: celkové poradie klubov

Rok 2019, 42. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloSuma
1.JC ZŤS Martin38494747181
2.Judo klub Levice39444147171
3.TJ Mladosť Žilina35424345165
4.TJ SOKOL Prievidza34272937127
5.Sokol Vrútky23322630111
6.Klub judo AC Uniza pri CVČ Žilina24253724110
7.Judo San Kysucké Nové Mesto2123331895
8.SZŠ2019242083
9.Sparta Považská Bystrica3518171080
10.Judo klub Kano Prievidza1619232078
11.ŠKM Bardejov024113166
12.Spartak Dubnica nad Váhom158211963
13.JUDO&TATRY010121638
14.Slávia ŽU Žilina7919035
15.Judo Klub Poprad0791127
16.Judo Čechy09009

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.