Poradie jednotlivcov

Super mini (2015-2014)

MU10-24: Super mini (2015-2014) do 24 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ČechoSamuelSPD201523,04
2.GocmanMatejMZA201422,03
3.GocmanJakubMZA201522,02
4.TrgiňaAndrejTR201423,01

MU10-24: Super mini (2015-2014) do 24 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.WeisMichalSPD201621,55
2.MaslovskýMartinMZA201724,04
3.ArbecíkŠimonDCA201621,33
4.PečalaSimonOCH201623,02
5.RácJurajSVT201720,01

FU10-24: Super mini (2015-2014) do 24 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ParšováKristínaKNM201523,04
2.TomkováMiroslavaSVT201424,03
3.ZuskáčováSandraMPP201521,62
4.KotrbancováJúliaAZA201521,51

MU10-27: Super mini (2015-2014) do 27 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ObuchMichalSVT201527,06
2.MatiašŠimonSPD201526,55
3.OčkaŠimonMT201524,24
4.LíškaRichardSPD201525,03
5.GerhátViliamDCA201525,42
6.GriglákRichardMPP201425,01

FU10-27: Super mini (2015-2014) do 27 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KlukovskáNelaMPP201426,44
2.ŽilkováTimeaSVT201427,03
3.HusárikováAlžbetkaDCA201428,02
4.SopúškováMiaPB201425,01

MU10-30: Super mini (2015-2014) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SchmidtRichard VladimírSZA201427,55
2.KručinskýOliverMPP201428,24
3.VasilAdamKNM201429,43
4.PavelkaMatúšAZA201428,02
5.PúšPeterDCA201427,21

MU10-30: Super mini (2015-2014) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.VrtielMarekSPD201528,04
2.BulkoKristiánDCA201429,13
3.BajzíkAlexSZA201429,52
4.RolkoPatrikKNM201429,51

MU10-30: Super mini (2015-2014) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.StachoIvanMT201528,34
2.HudecLucasSPD201530,03
3.KrižanEduardAZA201528,02
4.PalaNikita AndrejSZA201528,81

U10-30: Super mini (2015-2014) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BeňováEvelínaSPD201433,05
2.RýdziDamiánDCA201630,24
3.JaníkováKláraPB201434,03
4.SlodičákAlexejMPP201632,02
5.ChlebanováKristínaTR201430,01

MU10-34: Super mini (2015-2014) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PetrovičRadoslavSVT201434,05
2.ŠtepánTiborDCA201431,24
3.KifferJánOCH201432,03
4.NemčekLukášAZA201434,02
5.KováčikMiroslavSVT201434,01

MU10-34: Super mini (2015-2014) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MatoňákPatrikMPP201432,05
2.ČechMatúšMT201531,34
3.GrešákSebastiánKNM201533,03
4.ŽufkaMartinSVT201533,02
5.ŠtrbianLeonardMPP201432,01

MU10-34: Super mini (2015-2014) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.DuhárTeodorDCA201432,04
2.KrálikGregorKNM201432,93
3.ŠvaňaIvanKNM201434,02
4.BuryJakubMZA201433,01

MU10-38: Super mini (2015-2014) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.NáčinákJakubNVT201436,03
2.SamuelKŕčNVT201437,52
3.AdamčíkDávidAZA201437,01

U10-50: Super mini (2015-2014) do 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ArbecíkMatúšDCA201442,54
2.BrezianskýJánMT201441,03
3.ŠpačkováRebekaSVT201447,02
4.KubátkováKarolínaSVT201443,01

Mini (2013-2012)

MU12-27: Mini (2013-2012) do 27 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MekyšSebastianSPD201326,04
2.KuleshovKostiantynKPD201324,03
3.HrtánekRichardMT201327,02
4.PavelkaŠimonAZA201327,01

MU12-30: Mini (2013-2012) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KohárOliverNVT201327,64
2.ŠkoríkŠimonAZA201329,03
3.RojkoSamuelPB201229,02
4.DebnárDominikAZA201328,01

FU12-30: Mini (2013-2012) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.GoláňováVivienDCA201326,33
2.DerikováKarolínaTJ Baník Karviná201327,62
3.SihelníkováSandraKNM201231,31

MU12-34: Mini (2013-2012) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.GriglákFrantišekMPP201233,03
2.TarfaAdam AjiyaAZA201331,02
3.PlenaDamianSZA201229,51

MU12-38: Mini (2013-2012) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ČechLukášMT201235,25
2.KravchukMaximAZA201336,04
3.NovotnýDanielMPP201237,03
4.KrálikErikKNM201236,12
5.KováčikMarekSVT201239,51

MU12-42: Mini (2013-2012) do 42 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SkladivíkNoelJunior Judo Klub Lučenec201337,86
2.MokáňLeonardSZA201334,05
3.SasákMarekDCA201336,74
4.GáborŠimonDCA201335,63
5.GurkaŠimonKPD201235,02
6.MaslovskýPavolMZA201337,01

MU12-46: Mini (2013-2012) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ČervenecSebastiánAZA201244,03
2.HabánekAndrejTR201243,02
3.KajsíkMatúšSZA201343,01

FU12-46: Mini (2013-2012) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.HolkováMiroslavaNVT201241,32
2.HažíkováNelaKNM201242,41

FU12-50: Mini (2013-2012) do 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.StarychováSofiaPB201145,03
2.BieľákováPaulínaMT201349,32
3.CehulováTimeaMPP201248,51

MU12-55: Mini (2013-2012) do 55 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.HanusJurajSPD201251,06
2.ManikLeonardMT201248,65
3.ChlapíkPatrikSZA201255,04
4.MikešDominikTJ Baník Karviná201351,33
5.PodhorskýSamuelMT201355,02
6.KotrbanecMarekAZA201250,01

Mladší žiaci (2011-2010)

FU14-34: Mladšie žiačky (2011-2010) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠevčíkováSophiaNVT201133,03
2.MasnáTerezaAZA201036,02
3.JavorováKarinSVT201132,51

MU14-36: Mladší žiaci (2011-2010) do 36 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KnirschJakubOCH201131,53
2.PečalaViliamOCH201135,02
3.KubovčikMatiasMT201134,21

MU14-38: Mladší žiaci (2011-2010) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.CevárTomášMPP201038,05
2.TomkaJakubNVT201137,74
3.MelnychukMykolaAZA201143,53
4.KnirschFilipOCH201138,02
5.MasnýTomášAZA201140,01

FU14-42: Mladšie žiačky (2011-2010) do 42 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠevčíkováSandraNVT200941,04
2.KuleshovaAnastasiiaKPD201144,53
3.BieľákováMichaelaMT201040,32
4.RusnákováSofiaPB201141,01

MU14-46: Mladší žiaci (2011-2010) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.LazarMatúšMT201143,35
2.MekyšSamuelSPD201044,04
3.ColeOrlando LeeKNM201045,73
4.PuškáčSebastiánAZA201048,02
5.KajsíkAdamSZA201145,01

MU14-52: Mladší žiaci (2011-2010) do 52 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.TepperMilanMT201051,54
2.LukáčLeoMPP201048,03
3.NovotaDávidAZA201150,02
4.VlkDavidSPD201047,71

MU14-55: Mladší žiaci (2011-2010) do 55 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.GergišákAlexSVT201154,02
2.BrokutaĽuboslavSVT201154,01

MU14-57: Mladší žiaci (2011-2010) do 57 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ČičmanMarekAZA201157,04
2.KašubaAdriánMZA201055,53
3.OravecFilipOCH201156,02
4.NemčekMartinAZA201261,01

MU14-63: Mladší žiaci (2011-2010) do 63 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.UrsinyJakubSVT201162,03
2.HolkoJánNVT201060,02
3.KrajčoŠimonAZA201063,01

U14+66: Mladší žiaci (2011-2010) nad 66 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BeňoDanielSPD201187,53
2.KaichAndrejSVT201269,02
3.OzanováNatáliaOCH201079,01

Starší žiaci (2009-2008)

U16-52: Starší žiaci (2009-2008) do 52 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ErtelŠimonKPD200846,06
2.JambrichMatejAZA200949,05
3.IseniRemusMPP200951,04
4.BoltvanováLeaPB200951,53
5.KhachiuriSabaMPP200950,52
6.LaurinčíkRichardSVT200845,51

MU16-57: Starší žiaci (2009-2008) do 57 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PavolkaDanielMT200956,13
2.BelásJakubPB200954,52
3.LichnerSamuelAZA200856,01

MU16-66: Starší žiaci (2009-2008) do 66 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠtefánikPatrikPB200862,03
2.BražinaMarekNVT200858,02
3.MičkoPeterSZA200966,01

FU16-73: Staršie žiačky (2009-2008) do 73 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.JurčíkováViktorieTJ Baník Karviná200862,13
2.BoškováEmaPB200961,02
3.RadošinskáKarinSPD200967,01

Dorastenci (2007-2006)

MU18-57: Dorastenci (2007-2006) do 57 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KomekovAlikhanPB200357,03
2.NižníkPatrikPB200755,52
3.ŠvehlaAlex MichalMT200956,21

MU18-70: Dorastenci (2007-2006) do 70 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.LaukoAdamKPD200767,54
2.KuchárMatejKNM200870,23
3.HaraniSamuelSVT200975,02
4.JašíkMatejPB200664,51

MU18-81: Dorastenci (2007-2006) do 81 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.VysloužilJaroslavTJ Baník Karviná200780,83
2.HanulíkPatrikPB199680,52
3.MartinkaDominikTR2008130,01

Počet pretekárov

Celkový počet pretekárov: 162.