Poradie jednotlivcov

Super mini (2013-2011)

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SlušnýMiroslavLV201119,54
2.MoniakMiroslavSPD201321,03
3.MandatLucasMT201220,02
4.DuhárTeodorDCA201420,01

MU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.GrichMatúšBJ201121,64
2.MácBranislavSZŠ201220,93
3.SzolíkSamuelSPD201221,02
4.StrapkoMatúšDCA201220,01

MU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.HopkoDominikBJ201123,84
2.ČernákDavidSPD201323,93
3.ŠmehýlJeremiášMZA201222,92
4.PodhorskýJurajMT201324,51

FU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠevčikováSophiaVR201123,02
2.KmeťováTamiaMZA201225,01

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BartelRyanAZA201124,55
2.KovácsTiborJPP201125,74
3.VrtielMartinSPD201325,03
4.KajsíkAdamAZA201125,02
5.FranekJakubLV201225,61

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.LazarMatusMT201124,35
2.ŠvehlaOliver MichalMT201124,44
3.KandalecDaliborTA3201222,23
4.LisikDeanMT201124,02
5.MokáňLeoAZA201323,51

MU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PoljakTimonKPD201127,06
2.TvarogAdamAZA201228,05
3.NovotaDávidAZA201127,04
4.MičicaMartinMZA201127,43
5.HlbočanAlexMZA201127,12
6.MatušekJakubMZA201226,81

MU9-30: Super mini (2013-2011) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BirkusMichalKNM201128,35
2.ŠkulecMaximAZA201230,04
3.ČižmárikMartinMZA201129,93
4.HozzaMarekKNM201129,02
5.KováčJánMZA201128,51

MU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.NezbedaPatrikLV201131,04
2.UrsinyJakubVR201131,53
3.ManíkLeonardMT201231,12
4.MikitaRichardMT201232,01

FU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BytčankováBarboraKNM201132,02
2.BielákováPaulaMT201331,51

MU9-34: Super mini (2013-2011) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KostelnikAdamBJ201132,23
2.ČičmanMarekAZA201134,52
3.HanusJurajSPD201233,01

FU9-40: Super mini (2013-2011) do 40 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.DubcováDominikaMZA201239,94
2.MoravčikováBiankaVR201142,53
3.KamienováAlexandraMT201138,42
4.SlávikováMarínaDCA201137,01

MU9+40: Super mini (2013-2011) nad 40 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.FedorPatrikVR201150,52
2.BeňoDanielSPD201149,01

Mini (2010-2009)

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PepríkŠimonKPD201024,05
2.KorajaJakubKNM201024,84
3.DendisRichardMZA201026,83
4.ČernickýMichalAZA201026,02
5.ChvostalRichardSZŠ201023,01

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.RovenskýMartinMZA201025,74
2.VlkDávidSPD201027,73
3.WeisTomášSPD201028,02
4.PáričkaJergušMT201026,01

FU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.OčkováLauraMT201025,55
2.VyškrabkováStellaSZŠ201023,84
3.RanušováNinaDCA201025,03
4.KonoradskáKvetkaSPD201025,52
5.KrpelanováZajraKPD201025,01

MU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.TepperMilanMT201029,94
2.PodhorskýPatrikTA3201029,93
3.KubíkNorbertMZA201029,32
4.VagaskýDenisMT200929,31

FU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KvitkovskaNataliaLV200829,65
2.ĎurkechováAlicaPB201030,04
3.ŠevčikováSandraVR200928,03
4.OzsvaldováMichaelaKNM200931,02
5.MotošickáLeaSPD201031,81

MU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PaišMarošMZA200930,75
2.PavolkaDanielSZŠ200930,54
3.VančákMilanMZA201030,23
4.ColeOrlando LeeKNM201032,02
5.PaurViliamMZA201031,81

MU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠvehlaAlex MichalMT200932,94
2.LiptákPavolLV200933,93
3.ŠkrabakTomášSZŠ201034,02
4.HanusPavolSPD200933,21

MU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MácJurajSZŠ200936,44
2.NagyPeterTA3200935,83
3.GolianĽubomírMZA201035,52
4.ViestAlexKNM201139,01

FU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.LehotkaiováZuzanaLV200931,25
2.GocníkováJúliaAZA201033,04
3.MilováNatáliaMZA201033,73
4.HritzováAlicaAZA201034,52
5.BednárováAngelikaAZA201036,01

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SlovíkRudolfLV200938,05
2.ČernickyJurajAZA200937,04
3.SabolMarekDCA200937,03
4.ChasníkAlexAZA201038,02
5.BlahaFrantišekMZA200936,71

MU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠtrbaAdamMT200942,94
2.ŠmehýlJonášMZA200938,13
3.MagálAndrejMZA200938,52
4.HolúbekMarkusKNM201040,01

FU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.BoškováEmaPB200940,03
2.KlocokováLenkaSPD201039,02
3.KublováLauraKNM201038,01

FU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.RadošinskáKarinkaSPD200943,03
2.HubočanováSáraMZA200942,82
3.HaščákováKatkaKPD200943,01

MU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MičkoPeterAZA200945,04
2.ĎuríčekMatejMZA200941,93
3.BabinskýMichalLV200946,82
4.PijákĽubošKNM201046,01

MU11+50: Mini (2010-2009) nad 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.VozárMatušVR200950,03
2.CachovanMartinSPD200954,22
3.KubíkMartinMZA201051,21

Mladší žiaci (2008-2007)

MU13-30: Mladší žiaci (2008-2007) do 30 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.StančiakMaximilianSZŠ200830,04
2.PaulovičJozefSPD200829,53
3.ErtelŠimonKPD200829,52
4.LisíkTeoMT200831,01

MU13-38: Mladší žiaci (2008-2007) do 38 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.OčkaMichalMT200836,96
2.LazarMilanMT200835,75
3.ŠkulecPatrikMZA200834,74
4.HrúzPeterLV200737,63
5.ŤazimFilipDCA200837,02
6.ŠinalAdamMZA200834,91

MU13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.RuttkayMartinMT200736,34
2.SzokeFilipMZA200740,03
3.PanáčekTomášVR200738,22
4.ĎuríčekDávidMZA200840,61

MU13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ChlebíkSamuelMZA200843,74
2.KuchárMatejKNM200840,03
3.PazdziurkoAlexKPD200842,02
4.OrlíčekOskarMZA200841,21

FU13-42: Mladšie žiačky (2008-2007) do 42 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.StolárováSofiaMT200837,53
2.PaškováVladimíraLV200741,82
3.PaulovičováTeréziaSPD200739,51

MU13-46: Mladší žiaci (2008-2007) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.VečerekRomanMT200844,34
2.BražinaMarekVR200845,53
3.MarčekTomašVR200744,02
4.VlčekSamuelKNM200842,51

FU13-46: Mladšie žiačky (2008-2007) do 46 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ŠebováZojaLV200840,45
2.HromadováSilviaMT200843,34
3.ŠubováKristínaMZA200744,03
4.BytčankováSimonaKNM200845,52
5.DolanskáEmaKNM200746,01

MU13-50: Mladší žiaci (2008-2007) do 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.PaišMartinMZA200745,85
2.JacákAdamJPP200746,74
3.RusnákJakubMT200746,43
4.AntolíkAdamDCA200846,02
5.KerataPatrikKPD200849,51

MU13-65: Mladší žiaci (2008-2007) do 65 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KossuthOliverLV200761,55
2.HajneckýMarcoMT200763,14
3.ŠkorvánekJozefAZA200759,03
4.GundaMarcusSPD200770,02
5.ČičmanMatejAZA200860,01

Starší žiaci (2006-2005)

MU15-40: Starší žiaci (2006-2005) do 40 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.LisíkMarkoMT200442,64
2.MunkaMatejMZA200642,03
3.OrlíčekHugoMZA200639,02
4.AntolíkMartinDCA200638,01

FU15-45: Staršie žiačky (2006-2005) do 45 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SekováMartinaPB200539,54
2.OndračkováVanesaVR200646,03
3.ZámečníkováBarboraTA3200644,02
4.KandalcováMichaelaTA3200644,71

FU15-50: Staršie žiačky (2006-2005) do 50 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KotvasováNinaMZA200554,03
2.MácováTerezaSZŠ200651,62
3.HulkováZoeMZA200650,01

MU15-55: Starší žiaci (2006-2005) do 55 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KočutaPeterMZA200553,85
2.KuchárŠimonKNM200551,54
3.PečalkaMatejKNM200656,33
4.LajčiakMaximSZA200652,02
5.LaukoAdamKPD200753,51

FU15-55: Staršie žiačky (2006-2005) do 55 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.MilováRebekaMZA200348,54
2.JelšicováViktóriaKPD200649,53
3.ŠvelkováKristínaMZA200653,02
4.MalinováTimeaKPD200551,01

MU15-60: Starší žiaci (2006-2005) do 60 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KubicaJakubMT200555,15
2.HubočanMarcoMZA200356,24
3.PilkoLukášMZA200458,03
4.PilkoDávidMZA200655,02
5.FüriFilipLV200659,61

FU15-60: Staršie žiačky (2006-2005) do 60 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.FujašováVanessaKNM200655,53
2.PalárcováMichaelaMZA200657,02
3.KubaščíkováLuciaKNM200854,01

MU15-66: Starší žiaci (2006-2005) do 66 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.KotrčSamuelKNM200662,05
2.VažanDavidMT200558,64
3.VavrušJakubDCA200562,03
4.DzurilaAdriánSZA200468,02
5.JarabicaMarekMZA200467,01

FU15-66: Staršie žiačky (2006-2005) do 66 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.SabadkováVanesaDCA200662,84
2.ŠkvareninováNatáliaMZA200563,03
3.BabčianskáNatáliaMZA200560,42
4.UhrinováVeronikaVR200660,51

MU15-81: Starší žiaci (2006-2005) do 81 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.DuongDominikMT200468,05
2.DankoMatúšMZA200571,04
3.ĎurovecTomášPB200570,03
4.PetöAdamLV200674,52
5.BarčíkMilanMZA200681,01

Dorastenci (2004-2002)

MU18-66: Dorastenci (2004-2002) do 66 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.HercoVilamSZA200464,03
2.HomolaNicolasSPD200665,02
3.LojekMarkoJPP200464,01

FU18-70: Dorastenky (2004-2002) do 70 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.ČelkováNikolaPB200461,03
2.MičkováNatáliaSZA200468,02
3.KissováEmmaLV200269,01

MU18+70: Dorastenci (2004-2002) nad 70 kg

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1.VnukErikSZA200172,06
2.KlopanMarioSPD200474,05
3.MorgošJakubMT200175,04
4.MorgošMatúšSZA200478,03
5.ZvrškovecFilipMZA200475,02
6.HvizdákMartinSZA200178,01

Počet pretekárov

Celkový počet pretekárov: 207.