Celkové poradie jednotlivcov v kluboch

JC ZŤS Martin

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LazarMatus201124,3MU9-2645514
1.KubicaJakub200555,1MU15-6045514
3.OčkaMichal200836,9MU13-3834613
4.ŠvehlaOliver Michal201124,4MU9-2644412
4.OčkováLaura201025,5FU11-2843512
4.ŠvehlaAlex Michal200932,9MU11-3435412
4.RuttkayMartin200736,3MU13-4235412
4.LazarMilan200835,7MU13-3825512
9.TepperMilan201029,9MU11-3024410
10.HromadováSilvia200843,3FU13-46549
10.DuongDominik200468,0MU15-81459
10.MorgošJakub200175,0MU18+70549
10.HajneckýMarco200763,1MU13-654149
14.RusnákJakub200746,4MU13-503238
14.LisíkMarko200442,6MU15-40448
14.ŠtrbaAdam200942,9MU11-40448
14.StolárováSofia200837,5FU13-423238
18.PáričkaJerguš201026,0MU11-283317
19.MarunaMichal200175,0MU18+7066
19.VažanDavid200558,6MU15-66246
19.ManíkLeonard201231,1MU9-32426
22.KošťálJakub200839,1MU13-4255
22.MikitaRichard201232,0MU9-321315
22.LisikDean201124,0MU9-26325
22.VečerekRoman200844,3MU13-46145
26.KamienováAlexandra201138,4FU9-40224
27.MikulováDominika201221,4FU9-24213
27.LisíkTeo200831,0MU13-30213
29.RepkaMatúš200744,4MU13-4622
29.VagaskýDenis200929,3MU11-30112
29.MandatLucas201220,0MU9-2022
32.VečerekDominik201130,4MU9-3211
32.ŽilkaJán200461,5MU18-6011
32.BučkoAlexander201322,2MU9-2211
32.PodhorskýJuraj201324,5MU9-2411
32.BielákováPaula201331,5FU9-3211
36PretekárovBodov628895245

Judo Čechy

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KalenskáBarbora200461,0FU15-6666
2.KapsiaStanislav200472,0MU18-7022
3.KapsiaVáclav200479,0MU18+7011
3PretekáriBodov0909

Judo klub Kano Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PoljakTimon201127,0MU9-2815612
2.JelšicováViktória200649,5FU15-5543310
3.PazdziurkoAlex200842,0MU13-423429
4.ErtelŠimon200829,5MU13-303227
4.LaukoAdam200753,5MU15-552417
6.PepríkŠimon201024,0MU11-2855
7.KerataPatrik200849,5MU13-501113
8.KrpelanováZajra201025,0FU11-28112
9.RovnýKristián201051,0MU11-4511
9.HaščákováKatka200943,0FU11-4511
9.MalinováTimea200551,0FU15-5511
11PretekárovBodov16192358

Judo klub Levice

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KvitkovskaNatalia200829,6FU11-3056516
2.LehotkaiováZuzana200931,2FU11-3645514
3.ŠebováZoja200840,4FU13-4644513
4.SlovíkRudolf200938,0MU11-3834512
4.LiptákPavol200933,9MU11-3445312
6.NezbedaPatrik201131,0MU9-3234411
7.NozdrovickýDamian201044,5MU11-455510
7.SlušnýMiroslav201119,5MU9-2024410
9.FranekJakub201225,6MU9-264318
10.KossuthOliver200761,5MU13-65257
11.TamasSamuel201137,0MU11-36336
11.HrúzPeter200737,6MU13-381236
11.FüriFilip200659,6MU15-601416
14.KosorínMatej201129,0MU9-32235
14.PaškováVladimíra200741,8FU13-42325
16.BabinskýMichal200946,8MU11-50224
16.HradskýAntónio200925,5MU11-2844
16.PetöAdam200674,5MU15-811124
19.TrnkaTomáš201145,5MU9+4033
19.DubovskýMatej201228,0MU9-2833
21.HudecJuraj201025,0MU11-2822
21.KissováEmma200269,0FU18-70112
23.BoleracMilan2006111,0MU15+8111
23.IvaničThiery200652,0MU15-5511
23.IvaničDunken200657,5MU15-6011
25PretekárovBodov477148166

Judo Klub Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JacákAdam200746,7MU13-50549
2.KovácsTibor201125,7MU9-2644
3.LitvínMichal200564,0MU15-6622
4.LojekMarko200464,0MU18-6611
4PretekáriBodov07916

Judo San Kysucké Nové Mesto

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KotrčSamuel200662,0MU15-6623510
2.OzsvaldováMichaela200931,0FU11-303429
3.KuchárŠimon200551,5MU15-55347
3.KorajaJakub201024,8MU11-28347
3.BytčankováBarbora201132,0FU9-323227
6.KubaščíkováLucia200854,0FU15-603216
6.PečalkaMatej200656,3MU15-551236
8.KuchárMatej200840,0MU13-42235
8.ColeOrlando Lee201032,0MU11-32325
8.FujašováVanessa200655,5FU15-60235
8.BirkusMichal201128,3MU9-3055
12.BytčankováSimona200845,5FU13-461124
13.DolanskáEma200746,0FU13-46213
13.HolúbekMarkus201040,0MU11-401113
15.ViestAlex201139,0MU11-36112
15.HozzaMarek201129,0MU9-3022
17.BrňakMatej200734,0MU13-3411
17.KublováLaura201038,0FU11-4011
17.PijákĽuboš201046,0MU11-5011
17.VlčekSamuel200842,5MU13-4611
20PretekárovBodov22244490

JUDO&TATRY

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KandalecDalibor201222,2MU9-26437
2.PodhorskýPatrik201029,9MU11-30235
2.NagyPeter200935,8MU11-36235
4.ZámečníkováBarbora200644,0FU15-4522
5.StavnáLesana200927,6FU11-2811
5.ĎurkovičováDaniela201029,4FU11-3211
5.KandalcováMichaela200644,7FU15-4511
7PretekárovBodov0101222

Klub judo AC Uniza pri CVČ Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TvarogAdam201228,0MU9-2825512
2.ČernickyJuraj200937,0MU11-3824410
3.MičkoPeter200945,0MU11-504149
4.BartelRyan201124,5MU9-26358
4.GocníkováJúlia201033,0FU11-36448
6.HritzováAlica201034,5FU11-362327
7.ČičmanMarek201134,5MU9-342226
7.NovotaDávid201127,0MU9-28246
9.MokáňLeo201323,5MU9-262215
9.KajsíkAdam201125,0MU9-26325
9.ČernickýMichal201026,0MU11-282125
9.ChasníkAlex201038,0MU11-382125
13.ŠkulecMaxim201230,0MU9-3044
14.BednárováAngelika201036,0FU11-361113
14.ČičmanMatej200860,0MU13-651113
14.ŠkorvánekJozef200759,0MU13-6533
16PretekárovBodov26274699

Slávia ŽU Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MorgošMatúš200478,0MU18+70437
2.VnukErik200172,0MU18+7066
3.MankovičOliver200665,0MU13-6555
4.LajčiakMaxim200652,0MU15-55224
4.MičkováNatália200468,0FU18-70224
6.HvizdákMartin200178,0MU18+70213
6.HercoVilam200464,0MU18-6633
8.DzurilaAdrián200468,0MU15-6622
9.HolešaSamuel200644,0MU15-4511
9PretekárovBodov791935

Sokol Vrútky

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.UrsinyJakub201131,5MU9-3244311
2.ŠevčikováSandra200928,0FU11-3025310
3.ŠevčikováSophia201123,0FU9-244329
3.FedorPatrik201150,5MU9+403429
5.MarčekTomaš200744,0MU13-462327
5.OndračkováVanesa200646,0FU15-452237
7.MoravčikováBianka201142,5FU9-402136
7.VozárMatuš200950,0MU11+50336
9.PanáčekTomáš200738,2MU13-42325
10.BražinaMarek200845,5MU13-46134
11.PiklaSimon200748,0MU13-5033
12.OravecDominik201125,0MU9-26112
12.BelejTomaš201047,5MU11-4522
12.UhrinováVeronika200660,5FU15-66112
12.KohárOliver201320,0MU9-2022
15PretekárovBodov24342785

Sparta Považská Bystrica

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BoškováEma200940,0FU11-4064313
2.ČelkováNikola200461,0FU18-7063312
3.ĎurovecTomáš200570,0MU15-813339
4.SekováMartina200539,5FU15-45347
5.ĎurkechováAlica201030,0FU11-30145
5.BoltvanovaLea200932,0FU11-3255
5.ČižmárováGabriela200561,0FU15-6655
5.BočincováSimona200255,5FU15-6655
9.TučníkJuraj200742,0MU13-4244
10.OmámikMatej200680,0MU15+8133
11.ČižmarováPaulína200368,0FU15-7322
11PretekárovBodov35181770

Spartak Dubnica nad Váhom

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SabadkováVanesa200662,8FU15-6633410
2.AntolíkMartin200638,0MU15-404217
3.RanušováNina201025,0FU11-28336
4.AntolíkAdam200846,0MU13-50325
4.VavrušJakub200562,0MU15-661135
6.ŤazimFilip200837,0MU13-381124
7.SabolMarek200937,0MU11-3833
8.RegendaAdan200934,0MU11-3411
8.DuhárTeodor201420,0MU9-2011
8.StrapkoMatúš201220,0MU9-2211
8.SlávikováMarína201137,0FU9-4011
11PretekárovBodov1582144

SZŠ

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MácJuraj200936,4MU11-3654413
2.StančiakMaximilian200830,0MU13-3044412
3.MácBranislav201220,9MU9-2235311
3.PavolkaDaniel200930,5MU11-3234411
5.VyškrabkováStella201023,8FU11-28246
6.MácováTereza200651,6FU15-501124
7.ŠkrabakTomáš201034,0MU11-3422
8.MartinkaSamuel200826,7MU13-3011
8.GerecTomaš200736,8MU13-4211
8.KonečnýSimon201146,5MU9+4011
8.ChvostalRichard201023,0MU11-2811
11PretekárovBodov20192463

ŠKM Bardejov

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GrichMatúš201121,6MU9-22549
2.HopkoDominik201123,8MU9-24448
3.KostelnikAdam201132,2MU9-34336
4.HerichMax200553,0MU15-5544
5.PituchAdam200940,8MU11-4033
5.PetričViliam200665,0MU15-6633
7.KlímekAlex201030,0MU11-3022
7PretekárovBodov0241135

TJ Mladosť Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠubováKristína200744,0FU13-4665314
2.KočutaPeter200553,8MU15-5553513
3.PaišMaroš200930,7MU11-325510
4.ChlebíkSamuel200843,7MU13-42549
4.PaišMartin200745,8MU13-50459
6.PilkoDávid200655,0MU15-603328
6.FričDávid200560,0MU15-66448
6.PilkoLukáš200458,0MU15-603238
6.BabčianskáNatália200560,4FU15-664228
6.RovenskýMartin201025,7MU11-28448
11.ŠkvareninováNatália200563,0FU15-66437
11.HubočanMarco200356,2MU15-60347
11.DubcováDominika201239,9FU9-40347
11.ŠkulecPatrik200834,7MU13-38347
15.MalovecMarcus200469,7MU18-70336
15.MunkaMatej200642,0MU15-401236
15.DankoMatúš200571,0MU15-81246
15.MoravčíkMaximilián200849,6MU13-50246
15.VančákMilan201030,2MU11-32336
20.ĎuríčekMatej200941,9MU11-50235
20.HubočanováSára200942,8FU11-45325
20.PalárcováMichaela200657,0FU15-602125
20.MičicaMartin201127,4MU9-28235
20.MagálAndrej200938,5MU11-40325
20.ŠvelkováKristína200653,0FU15-55325
26.OrlíčekOskar200841,2MU13-42314
26.BadrTheo201127,0MU9-2844
26.MilováRebeka200348,5FU15-5544
29.MalovecMarco200753,0MU13-5533
29.OrlíčekHugo200639,0MU15-40123
29.KorbelOndrej200377,2MU18+7033
29.MilováNatália201033,7FU11-3633
29.KubíkNorbert201029,3MU11-30123
29.ŠmehýlJonáš200938,1MU11-4033
29.ŠtoderMarko200942,9MU11-4533
29.SzokeFilip200740,0MU13-4233
29.JeťkoTheo201032,8MU11-3433
29.PaurViliam201031,8MU11-32213
29.ČižmárikMartin201129,9MU9-3033
29.KováčJán201128,5MU9-30213
29.HlbočanAlex201127,1MU9-28123
29.KotvasováNina200554,0FU15-5033
29.KmeťováTamia201225,0FU9-24213
29.FiloMarek201121,4MU9-2233
29.DendisRichard201026,8MU11-2833
46.GolianĽubomír201035,5MU11-3622
46.ZvrškovecFilip200475,0MU18+7022
46.MačejákMartin200939,1MU11-4022
46.ŠmehýlJeremiáš201222,9MU9-2422
46.ĎuríčekDávid200840,6MU13-42112
46.KubíkMartin201051,2MU11+50112
46.CvičekJakub200936,6MU11-3822
46.MatušekJakub201226,8MU9-28112
46.HrablayMilan201321,2MU9-2222
55.KorbelováBarbora200561,0FU15-6611
55.BlahaFrantišek200936,7MU11-3811
55.ŠinalAdam200834,9MU13-3811
55.VrábelMarián201030,7MU11-3211
55.HulkováZoe200650,0FU15-5011
55.JarabicaMarek200467,0MU15-6611
55.BarčíkMilan200681,0MU15-8111
61PretekárovBodov36117118271

TJ SOKOL Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.WeisTomáš201028,0MU11-2854211
2.HomolaNicolas200665,0MU18-6644210
3.KlopanMario200474,0MU18+70459
4.VrtielMartin201325,0MU9-262338
5.MoniakMiroslav201321,0MU9-201337
5.MotošickáLea201031,8FU11-304217
5.RadošinskáKarinka200943,0FU11-45437
5.KlocokováLenka201039,0FU11-403227
9.SzolíkSamuel201221,0MU9-223126
10.CachovanMartin200954,2MU11+50325
10.VlkDávid201027,7MU11-281135
12.HanusPavol200933,2MU11-341214
12.HanusJuraj201233,0MU9-342114
12.ČernákDavid201323,9MU9-24134
12.GulášRadko200741,5MU13-42224
12.DikoDanko200655,0MU15-55224
12.BeňoDaniel201149,0MU9+401214
18.KošťálViktor200545,2MU15-4533
18.PaulovičJozef200829,5MU13-3033
20.KonoradskáKvetka201025,5FU11-2822
20.ChovanRadko200373,5MU15+8122
20.ŠkovranSamuel201228,0MU9-3022
20.PolákLukáš201225,3MU9-24112
20.GundaMarcus200770,0MU13-6522
25.ChrenkoDamián200935,3MU11-3611
25.PračkoMarek200468,0MU18-7011
25.KonoradskýStanislav201321,7MU9-2211
25.PaulovičováTerézia200739,5FU13-4211
28PretekárovBodov473742126

Počet klubov

Celkový počet klubov: 16.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení pohárom.