Celkové poradie jednotlivcov v kluboch

JC ZŤS Martin

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.PáričkaJerguš201029,0MU11-3044
2.LazárMatúš201125,8MU11-3033
2.RuttkayMartin200740,0MU15-4633
2.KošťálJakub200845,9MU13-4633
2.OčkaMichal200840,6MU13-4233
2.LazárMilan200837,7MU13-3833
2.KurhajcováKarin200851,7FU13-5233
2.TepperMilan201032,3MU11-3433
9.StolárováSofia200838,6FU13-4422
9.HromadováSilvia200846,3FU13-4822
9.ŠvehlaAlex Michal200935,4MU13-3822
9.MajerLukáš201033,5MU11-3422
9.DobiašováSofia200754,8FU15-6322
9.ŠvehlaOliver Michal201127,7MU11-3022
9.RusnákJakub200748,4MU15-5022
16.KubováLenka200833,4FU13-3611
16.LechmanDavid200933,0MU13-3411
16.OravecMatúš201132,9MU11-3411
16.BudajováKristína200759,9FU15-4811
19PretekárovBodov4343

Judo klub Kano Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.HaščákováKatka200948,1FU13-5222
1.DubecJakub200835,7MU13-3422
1.HanusPavol200938,6MU13-4222
4.ErtelŠimon200835,3MU13-3811
4.KerataPatrik200854,0MU13-6011
4.LaukoAdam200757,5MU15-6011
6PretekárovBodov99

Judo klub Levice

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.KvitkovskaNatalia200833,5FU13-3655
2.LehotkaiováZuzana200933,4FU13-3644
2.NozdrovickýDamian201047,9MU11-5544
4.GalambosGabriel200931,3MU13-3433
4.ŠebováZoja200845,3FU13-4833
4.KrausMatej201127,8MU11-3033
4.NezbedaPatrik201135,2MU11-4233
8.TrnkaTomáš201150,9MU11-5522
8.TamasSamuel201141,3MU11-4222
8.LiptákSamuel201038,2MU11-3822
8.SlovíkRudolf200940,1MU13-4222
8.FüriFilip200663,5MU15-6622
8.KossuthOliver200765,9MU15-7322
14.HudecJuraj201126,1MU11-3011
14.LiptákPavol200934,9MU13-3411
14.GalambosDavid200751,8MU15-5011
14.IvaničDunken200663,9MU15-6611
17PretekárovBodov4141

Judo San Kysucké Nové Mesto

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.KotrčSamuel200670,8MU15-7344
2.JarošíkIvan201131,8MU11-3433
2.BytčankováBarbora201134,0FU11-3433
2.HolúbekMarkus201042,2MU11-4633
2.KubaščíkováLucia200862,5FU15-6333
2.PečalkaMatej200658,0MU15-6033
7.KorajaJakub201028,0MU11-3022
7.ColeOrlando Lee201033,8MU11-3422
9.VrábelMatúš201225,5MU9-2711
9.MasarecAlex201242,0MU9-4211
9.ChovancováDominika201044,2FU11-4611
9.BytčankováSimona200843,2FU13-4411
9.KuchárMatej200845,0MU13-4611
13PretekárovBodov2828

Klub judo AC Uniza pri CVČ Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.ČernickyJuraj200939,0MU13-4255
2.NovotaDávid201131,5MU11-3444
3.MokáňLeo201326,0MU9-3033
4.TvarogAdam201233,5MU9-4222
5.KajsíkAdam201128,5MU11-3011
5.ČernickýMichal201029,5MU11-3011
5.ČičmanMarek201139,5MU11-4211
5.ŠkorvánekJozef200770,0MU15-7311
8PretekárovBodov1818

Slávia ŽU Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.OzsvaldováMichaela200934,0FU13-3633
1.DolanskáEma200748,0FU15-4833
2PretekáriBodov66

Sokol Vrútky

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.PiklaSimon200758,0MU15-6044
2.FedorDominik201328,0MU9-2733
2.ŠevčikováSophia201126,0FU11-3033
2.UrsinyJakub201138,0MU11-3833
2.FedorPatrik201158,0MU11-5533
6.KohárOliver201322,5MU9-2422
6.ŠevčikováSandra200931,0FU13-3622
6.VozárMatuš200959,0MU13-6022
9.PanáčekTomáš200743,0MU15-4611
9PretekárovBodov2323

Sparta Považská Bystrica

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.ĎurkechováAlica201035,0FU11-3455
2.BoškováEma200944,0FU13-4433
3.SekoSebastián201130,0MU11-3022
3.RanušováNina201028,0FU11-3022
3.NižníkPatrik200743,5MU15-4622
6.ToporováEliška201134,0FU11-3411
6PretekárovBodov1515

Spartak Dubnica nad Váhom

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.RegendaAdam200941,4MU13-4233
2.GáborŠimon201326,0MU9-2722
2.VicenováAlexandra200452,5FU15-4822
4.DuhárTeodor201422,0MU9-2411
4.SasákMarek201326,2MU9-3011
5PretekárovBodov99

SZŠ

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.MácBranislav201223,1MU9-2444
1.MácJuraj200940,9MU13-4244
1.MácováTereza200656,0FU15-6344
4.PavolkaDaniel200933,4MU13-3422
5.ŠkrabakTomáš201039,0MU11-3811
5PretekárovBodov1515

TJ Mladosť Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.ChlebíkSamuel200844,2MU13-4655
1.PilkoLukáš200461,9MU15-6655
3.MilováNatália201036,7FU11-3444
3.MagálAndrej200940,2MU13-4244
3.ŠtoderMarko200944,2MU13-4644
3.ŠubováKristína200746,9FU15-4844
7.DankoMatúš200577,5MU15-7333
7.PaišMartin200746,9MU15-5033
7.KubíkNorbert201031,6MU11-3433
7.PilkoDávid200662,3MU15-6633
7.PaišMaroš200931,8MU13-3433
7.BadrTheo201129,0MU11-3033
13.OlešJakub200757,2MU15-6022
13.HrablayMilan201325,4MU9-2422
15.ŠvelkováKristína200658,2FU15-6311
15.ŠcecinaAlfréd200841,5MU13-4211
15.HubočanováSára200947,5FU13-5211
15.VančákMilan201031,8MU11-3411
15.BlahaFrantišek200939,2MU13-4211
19PretekárovBodov5353

TJ SOKOL Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Spolu
1.DikoDaniel200660,0MU15-6644
2.SomogyiBenjamín201322,7MU9-2433
2.MoniakMiroslav201321,4MU9-2433
2.HanusJuraj201235,5MU9-4233
2.CachovanMartin200957,0MU13-6033
6.VrtielMartin201327,0MU9-3022
6.WeisTomáš201032,4MU11-3422
6.MotošickáLea201031,7FU11-3422
6.KlocokováLenka201044,0FU11-4622
6.PazdziurkoAlex200850,0MU13-4622
11.SzolíkSamuel201222,0MU9-2411
11.KonoradskáKvetoslava201027,0FU11-3011
11.VlkDávid201032,2MU11-3411
11.BeňoDaniel201153,3MU11-5511
11.RadošinskáKarin200950,5FU13-4811
15PretekárovBodov3131

Počet klubov

Celkový počet klubov: 12.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení pohárom.