Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2016-2014)

MU9-20: Super mini (2016-2014) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KnoškoMatejMT201619,4123
1.GocmanJakubMZA201519,333

MU9-22: Super mini (2016-2014) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlovíkFilipLV201422,0448
2.ArbecíkŠimonDCA201619,42125
2.OčkaŠimonMT201521,5325
4.GocmanMatejMZA201419,333
4.WeisMichalSPD201620,033
6.MikušMaximilianMT201621,011
6.ŠarkoziRobertMT201320,211

FU9-22: Super mini (2016-2014) do 22 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ParšováKristínaKNM201522,1336
2.KotrbancováJúliaAZA201520,0112
2.ParšováKatarínaKNM201520,522
2.BednárováNinaJPP201522,022

MU9-24: Super mini (2016-2014) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MatiašŠimonSPD201522,5437
2.LaššDominikMZA201423,9325
3.ČechoSamuelSPD201523,922
4.HradskyTimotejSZA201525,011
4.ZborilJakubNVT201424,011

FU9-24: Super mini (2016-2014) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HusárikováAlžbetkaDCA201423,91438
2.BožikováHankaMT201426,9134
2.HudecovaTereziaLV201423,244
2.PodhorskáEmaSZA201523,0224
5.TvarogovaAlicaSZA201525,011
5.KlukovskáNelaMPP201425,011

MU9-27: Super mini (2016-2014) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SzászMichalLV201426,544412
2.VrtielMarekSPD201524,6358
2.SchmidtRichardSZA201425,0448
4.PúšPeterDCA201424,61225
5.MendelAndrejSPD201425,533
5.BezekSamuelMPP201426,033
5.GerhátViliamDCA201524,033
5.StachoIvanMT201526,9213
5.SihelníkSemirKNM201425,4123
5.KručinskýOliverMPP201425,033
11.RanostajAdamSPD201425,322
11.ŠvelkaRomanMZA201424,1112

MU9-30: Super mini (2016-2014) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DuhárTeodorDCA201429,345413
2.VargaLeoLV201429,524511
3.KrausJakubLV201427,6347
4.BulkoKristiánDCA201427,61326
5.RýdziDamiánDCA201628,31135
6.RolkoPatrikKNM201429,833
7.BajzíkAlexSZA201530,022
7.ČechMatúšMT201528,0112

MU9-34: Super mini (2016-2014) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KrálikGregorKNM201430,1257
2.BuryJakubMZA201431,2336
3.ŠvaňaIvanKNM201430,3224
3.StankoMarekKNM201435,444
5.GarajAdamMT201431,8112

MU9-38: Super mini (2016-2014) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RusnakAdrianMT201436,433
2.NáčinákJakubNVT201436,022
3.MrázikJakubMZA201436,011

FU9-38: Super mini (2016-2014) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SaganováRebecaMZA201436,6224
2.BeňováEvelínaSPD201430,011

MU9-46: Super mini (2016-2014) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ArbecíkMatúšDCA201439,6448
2.ŠebestaNikolasMT201442,8336
3.PaškoJakubMT201444,3213
4.PinkaJurajMT201445,622
5.SlotaMaximiliánSZA201539,011

Mini (2013-2012)

MU11-24: Mini (2013-2012) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HrtánekRichardMT201324,3538
2.Krč-KonečnýOliverSPD201324,0246
3.ČerňanAdriánMZA201323,4123
4.DebnárDominikAZA201326,511

MU11-27: Mini (2013-2012) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MandatLucasMT201227,0347
2.KohárOliverNVT201327,0235
3.ŠkoríkŠimonAZA201327,0314
4.MekyšSebastianSPD201324,3123

FU11-27: Mini (2013-2012) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VargováEmmaLV201324,03339
2.GoláňováVivienDCA201324,82125
3.ZubtsovaViraJPP201226,044
4.PavlakováLuciaMT201326,0213

MU11-30: Mini (2013-2012) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MokáňLeonardSZA201330,0549
2.SomogyiBenjamínSPD201329,2268
3.ŠtefaňákUrbanMZA201328,2336
4.BednarFilipJPP201233,555
4.BačkorJurajAZA201330,5415
6.KubovčikMatiasMT201128,044
6.KoleňákDavidKNM201329,1224
8.GajanLukášMPP201229,033

FU11-30: Mini (2013-2012) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ValkovskáViktóriaMT201531,011

MU11-34: Mini (2013-2012) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČechLukášMT201233,5448
2.MoniakMiroslavSPD201328,3156
3.GáborŠimonDCA201334,5134
4.KrálikErikKNM201233,8213
5.HrablayMilanMZA201331,122
6.AdamčíkDávidAZA201233,011

FU11-34: Mini (2013-2012) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MasarykováSvetlanaLV201333,2336
2.PazúrikováAgátaMZA201329,3224
3.KlukovskáMiaMPP201230,011

MU11-38: Mini (2013-2012) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SkladivikNoelLC201334,844412
2.VrtielMartinSPD201334,85510
3.SasákMarekDCA201335,83339
4.FedorDominikSVT201338,0448
5.MaslovskýPavolMZA201333,9527
6.VrábelMatúšKNM201234,4426
7.DubovskýMatejLV201238,855
8.BeňaTomašBJ201234,533
8.PokornýLukášMZA201337,5213
10.GinčaiMarcoLV201137,022
11.PantákMarkoMZA201337,511
11.YatskevychStanislavPB201338,011

MU11-42: Mini (2013-2012) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ValkovskýLeonardMT201339,711

FU11-42: Mini (2013-2012) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MatisováJúliaMT201336,52327
2.HažíkováNelaKNM201238,544
2.HolkováMirkaNVT201238,0134
4.MelekováMarietaPB201239,511

MU11-46: Mini (2013-2012) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČervenecSebastiánAZA201238,5538
2.ŠevčíkIgorKNM201338,3325
3.FraněkJakubLV201242,644
4.TakačTobiasMT201247,533
5.KrajcoViliamAZA201343,5112

FU11-46: Mini (2013-2012) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GerhátováRebecaDCA201244,011

MU11-50: Mini (2013-2012) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ManikLeonardMT201246,1426
2.KotrbanecMarekAZA201248,0224
3.MatúšekJakubMZA201247,7213
3.HanusJurajSPD201247,033
3.TvarogAdamSZA201250,033
6.PodhorskýSamuelMT201346,811

FU11-50: Mini (2013-2012) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BieľákováPaulínaMT201346,6235
2.CehulováTimeaMPP201250,033
3.CachovanováVladimíraSPD201243,322
4.ŠebíkováLauraMZA201343,511
4.SzkanderováElaAZA201250,011

MU11-60: Mini (2013-2012) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HaluškaŠimonKNM201258,7134
2.HriceňákMichalMPP201251,522
3.KrálikĽubomírKNM201253,211

Mladší žiaci (2011-2010)

MU13-25: Mladší žiaci (2011-2010) do 25 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlušnýMiroslavLV201124,522

MU13-34: Mladší žiaci (2011-2010) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DendisRichardMZA201033,0516
2.RatkošRóbertMPP201134,0325
3.HopkoDominikBJ201132,044
4.HudecJurajLV201132,633
4.OravecDominikSVT201132,0123
4.DiškanecThomasAZA201128,033
7.ViduraNikolasMT201132,322
8.DebnárNikolajAZA201131,511

FU13-34: Mladšie žiačky (2011-2010) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠevčíkováSophiaNVT201132,033511
2.KonoradskáKvetoslavaSPD201033,022
2.BieľákováMichaelaMT201036,9112

MU13-36: Mladší žiaci (2011-2010) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HorváthJakubAZA201137,511

FU13-36: Mladšie žiačky (2011-2010) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RusnákováSofiaPB201130,022

MU13-38: Mladší žiaci (2011-2010) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LazarMatúšMT201136,2549
1.ŠvehlaOliver MichalMT201134,7459
1.KrausMatejLV201137,4639
4.ČernickýMichalAZA201035,0426
4.ŠvíkLukášKNM201139,2336
6.KorajaJakubKNM201040,0415
7.ŠkutaTomášMT201138,444
8.CevárTomášMPP201036,533
8.TomkaJakubNVT201136,0213
10.PichnarčíkPeterJPP201137,022
10.BadrTheoMZA201136,522
12.BirkusMichalKNM201138,211

MU13-40: Mladší žiaci (2011-2010) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KováčJánMZA201140,511

MU13-42: Mladší žiaci (2011-2010) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.NezbedaPatrikLV201141,553614
2.JakubčoDenisMPP200941,0358
2.ErtelŠimonKPD200844,0448
2.BuranskýMichalMT201041,4448
5.ČižmárikMartinMZA201141,2527
6.MekyšSamuelSPD201040,8336
7.BezekRichardMPP201040,255
8.StaníkAdamMZA201140,9224
9.ColeOrlando LeeKNM201042,0213
9.MištunaDávidKNM201142,833
9.YatskevychTymurPB201145,033
12.BakayPeterAZA201042,0112

FU13-42: Mladšie žiačky (2011-2010) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OčkováLauraMT201042,033
2.MotošickáLeaSPD201043,022

MU13-44: Mladší žiaci (2011-2010) do 44 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TepperMilanMT201043,944
2.WeisTomášSPD201042,922
3.KubíkNorbertMZA201042,711

FU13-44: Mladšie žiačky (2011-2010) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RanušováNinaPB201043,5437
2.StarychováSofiaPB201140,522
2.StehlíkováAlžbetaNVT201143,0112

MU13-46: Mladší žiaci (2011-2010) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LukáčLeoMPP201043,055
2.NovotaDávidAZA201148,0314
2.BodnárAdamNVT201046,044
4.VrábelMariánMZA201048,033
5.BodnárRichardNVT201046,022

MU13-50: Mladší žiaci (2011-2010) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SekerákDávidMT201149,8213
2.GolianĽubomírMZA201048,522

FU13-50: Mladšie žiačky (2011-2010) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.NižníkováLauraPB201148,022
2.MádiováVivienMT201254,311

MU13-52: Mladší žiaci (2011-2010) do 52 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VančákMilanMZA201050,3549
2.KiklošRomanMZA201150,9437
3.KoscelnikAdamBJ201152,022
4.ŠkrabákTomášMT201049,811

FU13-52: Mladšie žiačky (2011-2010) do 52 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MilováNatáliaMZA201048,5336
2.BytčankováBarboraKNM201151,2224
3.ChudíkováKarolínaNVT201051,0112

MU13-55: Mladší žiaci (2011-2010) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.UrsinyJakubSVT201155,0336
1.HolkoJánNVT201055,0426
3.NovotnýAlexLV201253,633
3.KrajčoŠimonAZA201052,5213
5.ChmiľVolodimyrDCA201146,011

MU13-57: Mladší žiaci (2011-2010) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FilipMichalMZA201056,233

MU13-60: Mladší žiaci (2011-2010) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VečerekDominikMT201157,8448

MU13-66: Mladší žiaci (2011-2010) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GajanViktorMPP201057,5246
2.ČičmanMarekAZA201159,0134
3.GáborAlexKNM201164,222
4.UherikAladárAZA201061,011

MU13+66: Mladší žiaci (2011-2010) nad 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FedorPatrikSVT201175,0235
2.KubíkMartinMZA201079,0112
2.BeňoDanielSPD201179,522

Starší žiaci (2009-2008)

MU15-44: Starší žiaci (2009-2008) do 44 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.StishkovskyiRomanAZA200944,022
2.JambrichMatejAZA200940,511

FU15-44: Staršie žiačky (2009-2008) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠevčíkováSandraNVT200938,01517
2.StolárováSofiaMT200843,733
3.HudecováDominikaLV200947,922

FU15-46: Staršie žiačky (2009-2008) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KvitkovskáNatáliaLV200845,333
2.ĎurkechováAlicaPB201042,022

FU15-48: Staršie žiačky (2009-2008) do 48 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.NovotnáRadoslavaMPP200948,022

MU15-50: Starší žiaci (2009-2008) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielMT200949,4448
2.ŠtefánikPatrikPB200853,0156
3.ŠinalAdamMZA200851,0224
3.LichnerSamuelAZA200854,044
5.PaišMarošMZA200949,033
5.ŠvehlaAlexander MichalMT200951,133
5.BelásJakubPB200950,033
8.KhachiuriSabaMPP200948,5112
8.SmejkalFilipAZA200850,022
10.SihelníkSebastianKNM200951,311

MU15-55: Starší žiaci (2009-2008) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠčecinaAlfrédMZA200854,0325
2.KurucRichardMPP200855,033
3.HanusPavolKPD200952,011

MU15-57: Starší žiaci (2009-2008) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LazarMilanMT200852,044
2.OčkaMichalMT200852,122

FU15-57: Staršie žiačky (2009-2008) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LehotkaiováZuzanaLV200951,0459
2.ŠebováZojaLV200859,6358
3.RadošinskáKarinSPD200962,0426
4.HubočanováSáraMZA200961,8314
4.BeňováSofiaMT200956,744
4.BeňováNatáliaBJ200654,044
4.KirschVanessaDCA201055,7314
8.BoškováEmaPB200958,033
8.ArduiniValentinaMZA201161,433
8.BohušíkováEmaMZA200953,5123

MU15-60: Starší žiaci (2009-2008) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlovíkRudolfLV200956,33418
2.ŠtoderMarkoMZA200958,0246
3.SzokeFilipMZA200758,055
3.ZeliskaJakubDCA200758,3235
5.ĎuríčekDávidMZA200859,033
6.PazdziurkoAlexSPD200858,522
7.UherčíkMaximAZA200961,011

FU15-63: Staršie žiačky (2009-2008) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HolešováAlžbetaMZA200762,7224
2.KurhajcováKarinMT200865,033
3.VeselkováEmaMZA200962,9112

MU15-66: Starší žiaci (2009-2008) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČernickýJurajAZA200960,01348
2.BražinaMarekNVT200863,5134
2.MičkoPeterAZA200966,0224
2.CambaFabioSZA200960,01214
5.VečerekRomanMT200862,022
6.StrakaMartinNVT200964,011

MU15-73: Starší žiaci (2009-2008) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.CachovanMartinSPD200968,733

MU15+73: Starší žiaci (2009-2008) nad 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GocMichalJPP200570,044
2.MatúšDavidPB200985,033
2.HaraniSamuelSVT200971,0123
2.ŠutekAlessandroMZA200870,0213

Dorastenci (2007-2005)

MU18-60: Dorastenci (2007-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.GreňaTobiasMPP200660,033
2.NovotnýMichalMPP200660,011

MU18-70: Dorastenci (2007-2005) do 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MalovecMarcusMZA200485,044
2.PilkoLukášMZA200470,033
2.StrakaRomanNVT200668,0213
4.MarčekTomášSVT200767,022

MU18-81: Dorastenci (2007-2005) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KotrčSamuelKNM200680,2325
2.KubicaJakubMT200564,044
3.PetričViliamBJ200679,533
3.LaukoAdamKPD200765,0213
5.PiatkoMatejMT200559,611

Počty

Celkový počet judistov: 268, celkový počet štartov: 421.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.