Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2013-2011)

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlušnýMiroslavLV201119,524410
2.MoniakMiroslavSPD201321,01337
3.KohárOliverVR201320,022
3.MandatLucasMT201220,022
5.DuhárTeodorDCA201420,011

MU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MácBranislavSZŠ201220,935311
2.GrichMatúšBJ201121,6549
3.SzolíkSamuelSPD201221,03126
4.FiloMarekMZA201121,433
5.HrablayMilanMZA201321,222
6.KonoradskýStanislavSPD201321,711
6.BučkoAlexanderMT201322,211
6.StrapkoMatúšDCA201220,011

MU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HopkoDominikBJ201123,8448
2.ČernákDavidSPD201323,9134
3.PolákLukášSPD201225,3112
3.ŠmehýlJeremiášMZA201222,922
5.PodhorskýJurajMT201324,511

FU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠevčikováSophiaVR201123,04329
2.MikulováDominikaMT201221,4213
2.KmeťováTamiaMZA201225,0213

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LazarMatusMT201124,345514
2.ŠvehlaOliver MichalMT201124,444412
3.FranekJakubLV201225,64318
3.BartelRyanAZA201124,5358
3.VrtielMartinSPD201325,02338
6.KandalecDaliborTA3201222,2437
7.LisikDeanMT201124,0325
7.MokáňLeoAZA201323,52215
7.KajsíkAdamAZA201125,0325
10.KovácsTiborJPP201125,744
11.OravecDominikVR201125,0112

MU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PoljakTimonKPD201127,015612
1.TvarogAdamAZA201228,025512
3.NovotaDávidAZA201127,0246
4.MičicaMartinMZA201127,4235
5.BadrTheoMZA201127,044
6.HlbočanAlexMZA201127,1123
6.DubovskýMatejLV201228,033
8.MatušekJakubMZA201226,8112

MU9-30: Super mini (2013-2011) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BirkusMichalKNM201128,355
2.ŠkulecMaximAZA201230,044
3.KováčJánMZA201128,5213
3.ČižmárikMartinMZA201129,933
5.ŠkovranSamuelSPD201228,022
5.HozzaMarekKNM201129,022

MU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.UrsinyJakubVR201131,544311
1.NezbedaPatrikLV201131,034411
3.ManíkLeonardMT201231,1426
4.KosorínMatejLV201129,0235
4.MikitaRichardMT201232,01315
6.VečerekDominikMT201130,411

FU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BytčankováBarboraKNM201132,03227
2.BielákováPaulaMT201331,511

MU9-34: Super mini (2013-2011) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČičmanMarekAZA201134,52226
1.KostelnikAdamBJ201132,2336
3.HanusJurajSPD201233,02114

FU9-40: Super mini (2013-2011) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DubcováDominikaMZA201239,9347
2.MoravčikováBiankaVR201142,52136
3.KamienováAlexandraMT201138,4224
4.SlávikováMarínaDCA201137,011

MU9+40: Super mini (2013-2011) nad 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FedorPatrikVR201150,53429
2.BeňoDanielSPD201149,01214
3.TrnkaTomášLV201145,533
4.KonečnýSimonSZŠ201146,511

Mini (2010-2009)

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.WeisTomášSPD201028,054211
2.RovenskýMartinMZA201025,7448
3.PáričkaJergušMT201026,03317
3.KorajaJakubKNM201024,8347
5.VlkDávidSPD201027,71135
5.ČernickýMichalAZA201026,02125
5.PepríkŠimonKPD201024,055
8.HradskýAntónioLV200925,544
9.DendisRichardMZA201026,833
10.HudecJurajLV201025,022
11.ChvostalRichardSZŠ201023,011

FU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OčkováLauraMT201025,543512
2.VyškrabkováStellaSZŠ201023,8246
2.RanušováNinaDCA201025,0336
4.KonoradskáKvetkaSPD201025,522
4.KrpelanováZajraKPD201025,0112
6.StavnáLesanaTA3200927,611

MU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TepperMilanMT201029,924410
2.PodhorskýPatrikTA3201029,9235
3.KubíkNorbertMZA201029,3123
4.KlímekAlexBJ201030,022
4.VagaskýDenisMT200929,3112

FU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KvitkovskaNataliaLV200829,656516
2.ŠevčikováSandraVR200928,025310
3.OzsvaldováMichaelaKNM200931,03429
4.MotošickáLeaSPD201031,84217
5.ĎurkechováAlicaPB201030,0145

MU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielSZŠ200930,534411
2.PaišMarošMZA200930,75510
3.VančákMilanMZA201030,2336
4.ColeOrlando LeeKNM201032,0325
5.PaurViliamMZA201031,8213
6.VrábelMariánMZA201030,711

FU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BoltvanovaLeaPB200932,055
2.ĎurkovičováDanielaTA3201029,411

MU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠvehlaAlex MichalMT200932,935412
1.LiptákPavolLV200933,945312
3.HanusPavolSPD200933,21214
4.JeťkoTheoMZA201032,833
5.ŠkrabakTomášSZŠ201034,022
6.RegendaAdanDCA200934,011

MU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MácJurajSZŠ200936,454413
2.TamasSamuelLV201137,0336
3.NagyPeterTA3200935,8235
4.ViestAlexKNM201139,0112
4.GolianĽubomírMZA201035,522
6.ChrenkoDamiánSPD200935,311

FU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LehotkaiováZuzanaLV200931,245514
2.GocníkováJúliaAZA201033,0448
3.HritzováAlicaAZA201034,52327
4.MilováNatáliaMZA201033,733
4.BednárováAngelikaAZA201036,01113

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SlovíkRudolfLV200938,034512
2.ČernickyJurajAZA200937,024410
3.ChasníkAlexAZA201038,02125
4.SabolMarekDCA200937,033
5.CvičekJakubMZA200936,622
6.BlahaFrantišekMZA200936,711

MU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠtrbaAdamMT200942,9448
2.MagálAndrejMZA200938,5325
3.ŠmehýlJonášMZA200938,133
3.PituchAdamBJ200940,833
3.HolúbekMarkusKNM201040,01113
6.MačejákMartinMZA200939,122

FU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BoškováEmaPB200940,064313
2.KlocokováLenkaSPD201039,03227
3.KublováLauraKNM201038,011

MU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.NozdrovickýDamianLV201044,55510
2.ŠtoderMarkoMZA200942,933
3.BelejTomašVR201047,522
4.RovnýKristiánKPD201051,011

FU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RadošinskáKarinkaSPD200943,0437
2.HubočanováSáraMZA200942,8325
3.HaščákováKatkaKPD200943,011

MU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MičkoPeterAZA200945,04149
2.ĎuríčekMatejMZA200941,9235
3.BabinskýMichalLV200946,8224
4.PijákĽubošKNM201046,011

MU11+50: Mini (2010-2009) nad 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VozárMatušVR200950,0336
2.CachovanMartinSPD200954,2325
3.KubíkMartinMZA201051,2112

Mladší žiaci (2008-2007)

MU13-30: Mladší žiaci (2008-2007) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.StančiakMaximilianSZŠ200830,044412
2.ErtelŠimonKPD200829,53227
3.LisíkTeoMT200831,0213
3.PaulovičJozefSPD200829,533
5.MartinkaSamuelSZŠ200826,711

MU13-34: Mladší žiaci (2008-2007) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BrňakMatejKNM200734,011

MU13-38: Mladší žiaci (2008-2007) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OčkaMichalMT200836,934613
2.LazarMilanMT200835,725512
3.ŠkulecPatrikMZA200834,7347
4.HrúzPeterLV200737,61236
5.ŤazimFilipDCA200837,01124
6.ŠinalAdamMZA200834,911

MU13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RuttkayMartinMT200736,335412
2.ChlebíkSamuelMZA200843,7549
2.PazdziurkoAlexKPD200842,03429
4.KuchárMatejKNM200840,0235
4.KošťálJakubMT200839,155
4.PanáčekTomášVR200738,2325
7.TučníkJurajPB200742,044
7.OrlíčekOskarMZA200841,2314
7.GulášRadkoSPD200741,5224
10.SzokeFilipMZA200740,033
11.ĎuríčekDávidMZA200840,6112
12.GerecTomašSZŠ200736,811

FU13-42: Mladšie žiačky (2008-2007) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.StolárováSofiaMT200837,53238
2.PaškováVladimíraLV200741,8325
3.PaulovičováTeréziaSPD200739,511

MU13-46: Mladší žiaci (2008-2007) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MarčekTomašVR200744,02327
2.VečerekRomanMT200844,3145
3.BražinaMarekVR200845,5134
4.RepkaMatúšMT200744,422
5.VlčekSamuelKNM200842,511

FU13-46: Mladšie žiačky (2008-2007) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠubováKristínaMZA200744,065314
2.ŠebováZojaLV200840,444513
3.HromadováSilviaMT200843,3549
4.BytčankováSimonaKNM200845,51124
5.DolanskáEmaKNM200746,0213

MU13-50: Mladší žiaci (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JacákAdamJPP200746,7549
1.PaišMartinMZA200745,8459
3.RusnákJakubMT200746,43238
4.MoravčíkMaximiliánMZA200849,6246
5.AntolíkAdamDCA200846,0325
6.PiklaSimonVR200748,033
6.KerataPatrikKPD200849,51113

MU13-55: Mladší žiaci (2008-2007) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MalovecMarcoMZA200753,033

MU13-65: Mladší žiaci (2008-2007) do 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HajneckýMarcoMT200763,14149
2.KossuthOliverLV200761,5257
3.MankovičOliverSZA200665,055
4.ČičmanMatejAZA200860,01113
4.ŠkorvánekJozefAZA200759,033
6.GundaMarcusSPD200770,022

Starší žiaci (2006-2005)

MU15-40: Starší žiaci (2006-2005) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LisíkMarkoMT200442,6448
2.AntolíkMartinDCA200638,04217
3.MunkaMatejMZA200642,01236
4.OrlíčekHugoMZA200639,0123

MU15-45: Starší žiaci (2006-2005) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KošťálViktorSPD200545,233
2.HolešaSamuelSZA200644,011

FU15-45: Staršie žiačky (2006-2005) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SekováMartinaPB200539,5347
1.OndračkováVanesaVR200646,02237
3.ZámečníkováBarboraTA3200644,022
4.KandalcováMichaelaTA3200644,711

FU15-50: Staršie žiačky (2006-2005) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MácováTerezaSZŠ200651,61124
2.KotvasováNinaMZA200554,033
3.HulkováZoeMZA200650,011

MU15-55: Starší žiaci (2006-2005) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KočutaPeterMZA200553,853513
2.KuchárŠimonKNM200551,5347
2.LaukoAdamKPD200753,52417
4.PečalkaMatejKNM200656,31236
5.DikoDankoSPD200655,0224
5.LajčiakMaximSZA200652,0224
5.HerichMaxBJ200553,044
8.IvaničThieryLV200652,011

FU15-55: Staršie žiačky (2006-2005) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JelšicováViktóriaKPD200649,543310
2.ŠvelkováKristínaMZA200653,0325
3.MilováRebekaMZA200348,544
4.MalinováTimeaKPD200551,011

MU15-60: Starší žiaci (2006-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KubicaJakubMT200555,145514
2.PilkoDávidMZA200655,03328
2.PilkoLukášMZA200458,03238
4.HubočanMarcoMZA200356,2347
5.FüriFilipLV200659,61416
6.IvaničDunkenLV200657,511

FU15-60: Staršie žiačky (2006-2005) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KubaščíkováLuciaKNM200854,03216
2.PalárcováMichaelaMZA200657,02125
2.FujašováVanessaKNM200655,5235

MU15-66: Starší žiaci (2006-2005) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KotrčSamuelKNM200662,023510
2.FričDávidMZA200560,0448
3.VažanDavidMT200558,6246
4.VavrušJakubDCA200562,01135
5.PetričViliamBJ200665,033
6.LitvínMichalJPP200564,022
6.DzurilaAdriánSZA200468,022
8.JarabicaMarekMZA200467,011

FU15-66: Staršie žiačky (2006-2005) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SabadkováVanesaDCA200662,833410
2.BabčianskáNatáliaMZA200560,44228
3.ŠkvareninováNatáliaMZA200563,0437
4.KalenskáBarboraCZE200461,066
5.BočincováSimonaPB200255,555
5.ČižmárováGabrielaPB200561,055
7.UhrinováVeronikaVR200660,5112
8.KorbelováBarboraMZA200561,011

FU15-73: Staršie žiačky (2006-2005) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČižmarováPaulínaPB200368,022

MU15-81: Starší žiaci (2006-2005) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DuongDominikMT200468,0459
1.ĎurovecTomášPB200570,03339
3.DankoMatúšMZA200571,0246
4.PetöAdamLV200674,51124
5.BarčíkMilanMZA200681,011

MU15+81: Starší žiaci (2006-2005) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OmámikMatejPB200680,033
2.ChovanRadkoSPD200373,522
3.BoleracMilanLV2006111,011

Dorastenci (2004-2002)

MU18-60: Dorastenci (2004-2002) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŽilkaJánMT200461,511

MU18-66: Dorastenci (2004-2002) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HomolaNicolasSPD200665,044210
2.HercoVilamSZA200464,033
3.LojekMarkoJPP200464,011

MU18-70: Dorastenci (2004-2002) do 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MalovecMarcusMZA200469,7336
2.KapsiaStanislavCZE200472,022
3.PračkoMarekSPD200468,011

FU18-70: Dorastenky (2004-2002) do 70 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČelkováNikolaPB200461,063312
2.MičkováNatáliaSZA200468,0224
3.KissováEmmaLV200269,0112

MU18+70: Dorastenci (2004-2002) nad 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MorgošJakubMT200175,0549
1.KlopanMarioSPD200474,0459
3.MorgošMatúšSZA200478,0437
4.VnukErikSZA200172,066
4.MarunaMichalMT200175,066
6.KorbelOndrejMZA200377,233
6.HvizdákMartinSZA200178,0213
8.ZvrškovecFilipMZA200475,022
9.KapsiaVáclavCZE200479,011

Počty

Celkový počet judistov: 275, celkový počet štartov: 533.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.