Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2013-2011)

MU9-20: Super mini (2013-2011) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SlušnýMiroslavLV201120,22445318
2.MoniakMiroslavSPD201320,31334415
3.MandatLucasMT201220,42327
4.DuhárTeodorDCA201420,01214
5.KonoradskýStanislavSPD201321,5112

MU9-22: Super mini (2013-2011) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MácBranislavSZŠ201221,73533418
2.GrichMatúšBJ201122,0544316
3.SzolíkSamuelSPD201222,0312118
4.FiloMarekMZA201122,0325
5.BučkoAlexanderMT201322,211
5.StrapkoMatúšDCA201220,011

MU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HopkoDominikBJ201123,8448
1.KohárOliverVR201322,52248
3.HrablayMilanMZA201322,72226
4.FraterChristianCZE201222,455
5.FedorDominikVR201324,033
6.PodhorskýJurajMT201324,511
6.BeňoMarkoMT201323,011
6.GalčikHugoMT201222,511

FU9-24: Super mini (2013-2011) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MikulováDominikaMT201221,4213
1.KmeťováTamiaMZA201225,0213

MU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LazarMatusMT201125,64554523
2.KandalecDaliborTA3201223,0433313
3.HudecJurajLV201124,725411
4.MokáňLeoAZA201324,0221229
5.VrtielMartinSPD201325,02338
6.ŠmehýlJeremiášMZA201225,02316
7.LisikDeanMT201124,0325
8.KovácsTiborJPP201125,744
9.ŠkurkaSimou SaiTA3201226,022

FU9-26: Super mini (2013-2011) do 26 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠevčikováSophiaVR201124,04325317
2.StarychováSofiaPB201126,022
3.RusnákováSofiaPB201126,011

MU9-28: Super mini (2013-2011) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BartelRyanAZA201127,0353415
2.FranekJakubLV201227,0431311
2.BadrTheoMZA201128,044311
4.KajsíkAdamAZA201128,0321410
4.ČernákDavidSPD201326,3134210
6.BeňaTomášBJ201228,0426
7.MičicaMartinMZA201127,4235
8.PolákLukášSPD201227,511114
9.HlbočanAlexMZA201127,1123
10.BougheyDominikPB201227,5112

MU9-30: Super mini (2013-2011) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠvehlaOliver MichalMT201127,34445320
1.PoljakTimonKPD201129,41564420
3.KosorínMatejLV201129,823510
4.BirkusMichalKNM201129,0538
5.DubovskýMatejLV201228,63317
6.OravecDominikVR201129,01124
6.HozzaMarekKNM201129,6224
8.ŠkovranSamuelSPD201228,022

MU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.TvarogAdamAZA201232,52552216
2.NovotaDávidAZA201130,5242412
3.ČižmárikMartinMZA201130,53137
4.KováčJánMZA201130,121126
4.ManíkLeonardMT201231,1426
6.MikitaRichardMT201232,01315
6.ŠkulecMaximAZA201231,5415
8.MatušekJakubMZA201232,01113

FU9-32: Super mini (2013-2011) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BytčankováBarboraKNM201131,03221412
2.KavalikováTerezaCZE201230,055
3.ToporováEliškaPB201135,033
4.BielákováPaulaMT201331,511

MU9-38: Super mini (2013-2011) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.UrsinyJakubVR201137,04433115
2.KoscelnikAdamBJ201136,5334414
2.TamasSamuelLV201139,5333514
4.ČičmanMarekAZA201137,02223312
5.HanusJurajSPD201235,5211228

MU9-40: Super mini (2013-2011) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.VečerekDominikMT201138,0112

FU9-40: Super mini (2013-2011) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KamienováAlexandraMT201138,4224
2.SlávikováMarínaDCA201137,011

MU9+40: Super mini (2013-2011) nad 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.FedorPatrikVR201153,03423315
2.TrnkaTomášLV201147,53429
3.BeňoDanielSPD201152,5121217
4.KonečnýSimonSZŠ201146,511

FU9+40: Super mini (2013-2011) nad 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.DubcováDominikaMZA201244,4342211
2.MoravčikováBiankaVR201151,5213118

Mini (2010-2009)

MU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RovenskýMartinMZA201026,5444416
2.PáričkaJergušMT201027,33315315
3.KorajaJakubKNM201026,334119
3.PepríkŠimonKPD201025,05229
5.HradskýAntónioLV200925,544
6.ChvostalRichardSZŠ201023,011

FU11-28: Mini (2010-2009) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠevčikováSandraVR200930,02534418
2.OčkováLauraMT201025,543512
3.MotošickáLeaSPD201031,442118
4.KonoradskáKvetkaSPD201026,52327
5.VyškrabkováStellaSZŠ201023,8246
5.RanušováNinaDCA201025,0336
7.KrpelanováZajraKPD201026,01113
7.RanušováNinaPB201027,033
9.BeňováPaulaBJ200929,022
10.StavnáLesanaTA3200927,611

MU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PodhorskýPatrikTA3201028,0233412
2.ČernickýMichalAZA201027,02123311
3.DendisRichardMZA201027,9314
3.VagaskýDenisMT200930,01124
5.KlímekAlexBJ201030,022

FU11-30: Mini (2010-2009) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KvitkovskaNataliaLV200829,656516
2.MažgútováSophiaAZA200929,022

MU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielSZŠ200931,43446421
1.NezbedaPatrikLV201132,43445521
3.PaišMarošMZA200930,5555318
4.TepperMilanMT201031,12445217
5.VlkDávidSPD201032,0113117
6.ColeOrlando LeeKNM201032,0325

FU11-32: Mini (2010-2009) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BoltvanovaLeaPB200932,055
2.ĎurkovičováDanielaTA3201029,411

MU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠvehlaAlex MichalMT200933,63544420
2.WeisTomášSPD201032,05424318
3.VančákMilanMZA201030,133410
4.PaurViliamMZA201033,021227
5.KubíkNorbertMZA201032,012216
6.RegendaAdanDCA200934,0134
7.VrábelMariánMZA201032,5112

FU11-34: Mini (2010-2009) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LehotkaiováZuzanaLV200934,04555423
2.OzsvaldováMichaelaKNM200933,03423315
3.GocníkováJúliaAZA201036,0442111
4.ĎurkechováAlicaPB201033,014128
5.MilováNatáliaMZA201034,4314
5.MalcovskáEliškaBJ200933,544
7.KaščakováSáraBJ200832,533

MU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.GolianĽubomírMZA201035,522
1.ViestAlexKNM201139,0112
3.ChrenkoDamiánSPD200935,311
3.MajerLukášMT201035,011

FU11-36: Mini (2010-2009) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HritzováAlicaAZA201034,52327

MU11-38: Mini (2010-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LiptákPavolLV200935,64535623
2.ČernickyJurajAZA200938,02443518
3.SabolMarekDCA200937,034411
4.JeťkoTheoMZA201035,43339
5.HanusPavolSPD200935,5121228
6.HolúbekMarkusKNM201037,6111317
6.NagyPeterTA3200937,02327
8.ŠkrabakTomášSZŠ201036,0213
9.BlahaFrantišekMZA200938,0112
9.CvičekJakubMZA200936,622

MU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MácJurajSZŠ200938,45445523
2.SlovíkRudolfLV200938,93455219
3.ŠmehýlJonášMZA200939,434310
4.MagálAndrejMZA200940,43249
5.ŠtrbaAdamMT200942,9448
5.ChasníkAlexAZA201040,0212218
7.MačejákMartinMZA200939,122

FU11-40: Mini (2010-2009) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BednárováAngelikaAZA201037,511114
2.KublováLauraKNM201038,011

FU11-42: Mini (2010-2009) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BoškováEmaPB200940,06434421
2.KlocokováLenkaSPD201041,03223212
3.HaščákováKatkaKPD200945,01135
3.KuricováEvaCZE200944,355
5.JelšicováSofiaKPD200940,3213

MU11-45: Mini (2010-2009) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.NozdrovickýDamianLV201046,5554418
2.MičkoPeterAZA200945,0414110
3.ŠtoderMarkoMZA200942,43238
3.PituchAdamBJ200944,53328
5.ĎuríčekMatejMZA200943,02316
6.BelejTomašVR201047,522

MU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BabinskýMichalLV200946,8224
2.RovnýKristiánKPD201050,0112
3.PijákĽubošKNM201046,011

FU11-50: Mini (2010-2009) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RadošinskáKarinkaSPD200947,3433414
2.HubočanováSáraMZA200946,432218
3.BeňováSofiaMT200951,733
4.BeniačováMáriaMZA200948,022

MU11+50: Mini (2010-2009) nad 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.VozárMatušVR200955,0333312
2.CachovanMartinSPD200955,532229
3.KubíkMartinMZA201054,91113

Mladší žiaci (2008-2007)

MU13-30: Mladší žiaci (2008-2007) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LisíkTeoMT200831,0213
2.MartinkaSamuelSZŠ200826,711

MU13-34: Mladší žiaci (2008-2007) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PaulovičJozefSPD200830,0325
2.BrňakMatejKNM200734,011

MU13-38: Mladší žiaci (2008-2007) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LazarMilanMT200837,32554622
2.StančiakMaximilianSZŠ200831,44443520
3.RuttkayMartinMT200736,9354517
4.ErtelŠimonKPD200832,83221210
5.ŤazimFilipDCA200837,0112149
6.PanáčekTomášVR200737,032218
7.ŠkulecPatrikMZA200834,7347
8.HrúzPeterLV200737,61236
9.StolárikRichardMT200634,333
9.ŠcecinaAlfrédMZA200839,633
11.ŠinalAdamMZA200834,911

MU13-42: Mladší žiaci (2008-2007) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OčkaMichalMT200838,9346619
2.KuchárMatejKNM200841,723510
3.TučníkJurajPB200742,0448
4.OrlíčekOskarMZA200841,83137
5.KošťálJakubMT200839,155
6.ĎuríčekDávidMZA200842,31124
7.SzokeFilipMZA200740,033
7.NižníkPatrikPB200742,033
9.GerecTomašSZŠ200736,811
9.TomanNikolasKNM200841,011
9.BarcíkMarekLV200739,511

FU13-42: Mladšie žiačky (2008-2007) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.StolárováSofiaMT200837,53238
2.PaulovičováTeréziaSPD200739,0145

MU13-46: Mladší žiaci (2008-2007) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ChlebíkSamuelMZA200844,4543416
2.VečerekRomanMT200845,8142512
3.MarčekTomašVR200744,02327
3.GulášRadkoSPD200744,022217
3.PinzíkMatejBJ200745,0527
6.BražinaMarekVR200845,5134
7.OrságAdriánPB200845,033
8.RepkaMatúšMT200744,422
9.VlčekSamuelKNM200842,511

FU13-46: Mladšie žiačky (2008-2007) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠubováKristínaMZA200743,16534422
2.ŠebováZojaLV200844,0445518
3.HromadováSilviaMT200845,1543315
4.ZámečníkováBarboraTA3200648,0246
4.BytčankováSimonaKNM200841,3112116
6.BeňováNatáliaBJ200641,022
6.BugáňováViktóriaAZA200845,522

MU13-50: Mladší žiaci (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PaišMartinMZA200746,3453517
2.JacákAdamJPP200750,0544316
3.MoravčíkMaximiliánMZA200849,1245415
4.AntolíkAdamDCA200850,0324211
4.PazdziurkoAlexKPD200846,53421111
6.RusnákJakubMT200746,132319

FU13-50: Mladšie žiačky (2008-2007) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PaškováVladimíraLV200746,2322310
2.DobiašováSofiaMT200751,0347
3.DolanskáEmaKNM200748,02125
4.KandalcováMichaelaTA3200646,01113

MU13-55: Mladší žiaci (2008-2007) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KerataPatrikKPD200850,011125
2.VeselkaVladimírMT200753,111

MU13-60: Mladší žiaci (2008-2007) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LaukoAdamKPD200754,02412110
2.MalovecMarcoMZA200757,73148
3.ŠkorvánekJozefAZA200762,03227
4.PiklaSimonVR200758,0336
4.Oleš_JJakubMZA200756,0336

MU13-65: Mladší žiaci (2008-2007) do 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MankovičOliverSZA200665,055
2.ČičmanMatejAZA200862,011114

MU13+65: Mladší žiaci (2008-2007) nad 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HajneckýMarcoMT200768,34142213
1.KossuthOliverLV200763,7253313
3.GundaMarcusSPD200779,5213

Starší žiaci (2006-2005)

MU15-40: Starší žiaci (2006-2005) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LisíkMarkoMT200442,6448

FU15-45: Staršie žiačky (2006-2005) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SekováMartinaPB200539,5347

MU15-50: Starší žiaci (2006-2005) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.AntolíkMartinDCA200646,04212312
2.KošťálViktorSPD200550,033410
3.MunkaMatejMZA200646,712328
4.OrlíčekHugoMZA200641,61214
5.HolešaSamuelSZA200650,0112

MU15-55: Starší žiaci (2006-2005) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KuchárŠimonKNM200551,5347
2.LajčiakMaximSZA200652,0224

FU15-55: Staršie žiačky (2006-2005) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.JelšicováViktóriaKPD200651,04334317
2.MácováTerezaSZŠ200655,71122511
3.OndračkováVanesaVR200652,0223310
4.ŠvelkováKristínaMZA200657,03227
4.KotvasováNinaMZA200556,0347
6.MilováRebekaMZA200348,544
7.HulkováZoeMZA200652,81113
8.MalinováTimeaKPD200551,011

MU15-60: Starší žiaci (2006-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KubicaJakubMT200558,84555322
2.KočutaPeterMZA200561,05354421
3.DikoDankoSPD200657,822329
3.PilkoDávidMZA200658,533219
5.PečalkaMatejKNM200660,512317
5.HubočanMarcoMZA200356,2347
7.HerichMaxBJ200555,0426

FU15-60: Staršie žiačky (2006-2005) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PalárcováMichaelaMZA200657,021238
2.KubaščíkováLuciaKNM200854,03216
3.FujašováVanessaKNM200655,5235
4.JacákováStanislavaJPP200557,511

MU15-66: Starší žiaci (2006-2005) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HomolaNicolasSPD200665,44424317
2.FričDávidMZA200564,544412
3.PilkoLukášMZA200460,0323311
4.LitvínMichalJPP200562,6257
4.VavrušJakubDCA200562,011327
4.FüriFilipLV200662,314117
7.VažanDavidMT200558,6246
8.JarabicaMarekMZA200473,0145
8.GocMichalJPP200564,055
10.LojekMarkoJPP200463,0123
10.IvaničDunkenLV200664,0123
10.SanchezFilipSPD200562,033
13.IvaničThieryLV200660,0112
13.DzurilaAdriánSZA200468,022
15.SafanovičPatrikJPP200458,511

FU15-66: Staršie žiačky (2006-2005) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BabčianskáNatáliaMZA200563,0422513
2.KalenskáBarboraCZE200461,066
3.BočincováSimonaPB200255,555
3.ČižmárováGabrielaPB200561,055

MU15-73: Starší žiaci (2006-2005) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KotrčSamuelKNM200668,02353114
2.DankoMatúšMZA200569,9242412
3.PetričViliamBJ200669,0358
4.SedláčekVladislavTA3200570,0134
4.KapsiaStanislavCZE200473,0224
4.KosorínOndrejLV200569,044

FU15-73: Staršie žiačky (2006-2005) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČižmarováPaulínaPB200368,022

MU15-81: Starší žiaci (2006-2005) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ĎurovecTomášPB200570,03339
2.PetöAdamLV200674,51124
3.BarčíkMilanMZA200681,011

MU15+81: Starší žiaci (2006-2005) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OmámikMatejPB200680,033
2.ChovanRadkoSPD200373,522
3.BoleracMilanLV2006111,011

Dorastenci (2004-2002)

MU18-60: Dorastenci (2004-2002) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŽilkaJánMT200461,511

MU18-66: Dorastenci (2004-2002) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HercoVilamSZA200464,033

FU18-70: Dorastenky (2004-2002) do 70 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČelkováNikolaPB200463,06334420
2.ŠkvareninováNatáliaMZA200567,0436619
3.SabadkováVanesaDCA200662,83341314
4.KorbelováBarboraMZA200564,41258
5.KissováEmmaLV200270,011327
6.UhrinováVeronikaVR200662,011215
7.MičkováNatáliaSZA200468,0224

MU18+70: Dorastenci (2004-2002) nad 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KlopanMarioSPD200482,5455519
2.DuongDominikMT200468,045413
3.MorgošJakubMT200175,0549
4.ZvrškovecFilipMZA200479,02338
4.MalovecMarcusMZA200472,13328
6.MorgošMatúšSZA200478,0437
7.VnukErikSZA200172,066
7.MarunaMichalMT200175,066
9.PavlasTomášCZE200281,044
10.KorbelOndrejMZA200377,233
10.HvizdákMartinSZA200178,0213
10.PračkoMarekSPD200471,01113
10.KapsiaVáclavCZE200481,0123

Počty

Celkový počet judistov: 316, celkový počet štartov: 893.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.