Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2015-2014)

MU10-24: Super mini (2015-2014) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.WeisMichalSPD201621,555
2.ČechoSamuelSPD201523,044
2.MaslovskýMartinMZA201724,044
4.ArbecíkŠimonDCA201621,333
4.GocmanMatejMZA201422,033
6.GocmanJakubMZA201522,022
6.PečalaSimonOCH201623,022
8.RácJurajSVT201720,011
8.TrgiňaAndrejTR201423,011

FU10-24: Super mini (2015-2014) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ParšováKristínaKNM201523,044
2.TomkováMiroslavaSVT201424,033
3.ZuskáčováSandraMPP201521,622
4.KotrbancováJúliaAZA201521,511

MU10-27: Super mini (2015-2014) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ObuchMichalSVT201527,066
2.MatiašŠimonSPD201526,555
3.OčkaŠimonMT201524,244
4.LíškaRichardSPD201525,033
5.GerhátViliamDCA201525,422
6.GriglákRichardMPP201425,011

FU10-27: Super mini (2015-2014) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KlukovskáNelaMPP201426,444
2.ŽilkováTimeaSVT201427,033
3.HusárikováAlžbetkaDCA201428,022
4.SopúškováMiaPB201425,011

MU10-30: Super mini (2015-2014) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.SchmidtRichard VladimírSZA201427,555
2.VrtielMarekSPD201528,044
2.RýdziDamiánDCA201630,244
2.StachoIvanMT201528,344
2.KručinskýOliverMPP201428,244
6.BulkoKristiánDCA201429,133
6.HudecLucasSPD201530,033
6.VasilAdamKNM201429,433
9.SlodičákAlexejMPP201632,022
9.BajzíkAlexSZA201429,522
9.KrižanEduardAZA201528,022
9.PavelkaMatúšAZA201428,022
13.PúšPeterDCA201427,211
13.RolkoPatrikKNM201429,511
13.PalaNikita AndrejSZA201528,811

FU10-30: Super mini (2015-2014) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.BeňováEvelínaSPD201433,055
2.JaníkováKláraPB201434,033
3.ChlebanováKristínaTR201430,011

MU10-34: Super mini (2015-2014) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.MatoňákPatrikMPP201432,055
1.PetrovičRadoslavSVT201434,055
3.DuhárTeodorDCA201432,044
3.ČechMatúšMT201531,344
3.ŠtepánTiborDCA201431,244
6.KrálikGregorKNM201432,933
6.KifferJánOCH201432,033
6.GrešákSebastiánKNM201533,033
9.ŠvaňaIvanKNM201434,022
9.NemčekLukášAZA201434,022
9.ŽufkaMartinSVT201533,022
12.ŠtrbianLeonardMPP201432,011
12.BuryJakubMZA201433,011
12.KováčikMiroslavSVT201434,011

MU10-38: Super mini (2015-2014) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.NáčinákJakubNVT201436,033
2.SamuelKŕčNVT201437,522
3.AdamčíkDávidAZA201437,011

MU10-50: Super mini (2015-2014) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ArbecíkMatúšDCA201442,544
2.BrezianskýJánMT201441,033

FU10-50: Super mini (2015-2014) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ŠpačkováRebekaSVT201447,022
2.KubátkováKarolínaSVT201443,011

Mini (2013-2012)

MU12-27: Mini (2013-2012) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.MekyšSebastianSPD201326,044
2.KuleshovKostiantynKPD201324,033
3.HrtánekRichardMT201327,022
4.PavelkaŠimonAZA201327,011

MU12-30: Mini (2013-2012) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KohárOliverNVT201327,644
2.ŠkoríkŠimonAZA201329,033
3.RojkoSamuelPB201229,022
4.DebnárDominikAZA201328,011

FU12-30: Mini (2013-2012) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.GoláňováVivienDCA201326,333
2.DerikováKarolínaTJ Baník Karviná201327,622
3.SihelníkováSandraKNM201231,311

MU12-34: Mini (2013-2012) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.GriglákFrantišekMPP201233,033
2.TarfaAdam AjiyaAZA201331,022
3.PlenaDamianSZA201229,511

MU12-38: Mini (2013-2012) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ČechLukášMT201235,255
2.KravchukMaximAZA201336,044
3.NovotnýDanielMPP201237,033
4.KrálikErikKNM201236,122
5.KováčikMarekSVT201239,511

MU12-42: Mini (2013-2012) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.SkladivíkNoelJunior Judo Klub Lučenec201337,866
2.MokáňLeonardSZA201334,055
3.SasákMarekDCA201336,744
4.GáborŠimonDCA201335,633
5.GurkaŠimonKPD201235,022
6.MaslovskýPavolMZA201337,011

MU12-46: Mini (2013-2012) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ČervenecSebastiánAZA201244,033
2.HabánekAndrejTR201243,022
3.KajsíkMatúšSZA201343,011

FU12-46: Mini (2013-2012) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.HolkováMiroslavaNVT201241,322
2.HažíkováNelaKNM201242,411

FU12-50: Mini (2013-2012) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.StarychováSofiaPB201145,033
2.BieľákováPaulínaMT201349,322
3.CehulováTimeaMPP201248,511

MU12-55: Mini (2013-2012) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.HanusJurajSPD201251,066
2.ManikLeonardMT201248,655
3.ChlapíkPatrikSZA201255,044
4.MikešDominikTJ Baník Karviná201351,333
5.PodhorskýSamuelMT201355,022
6.KotrbanecMarekAZA201250,011

Mladší žiaci (2011-2010)

FU14-34: Mladšie žiačky (2011-2010) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ŠevčíkováSophiaNVT201133,033
2.MasnáTerezaAZA201036,022
3.JavorováKarinSVT201132,511

MU14-36: Mladší žiaci (2011-2010) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KnirschJakubOCH201131,533
2.PečalaViliamOCH201135,022
3.KubovčikMatiasMT201134,211

MU14-38: Mladší žiaci (2011-2010) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.CevárTomášMPP201038,055
2.TomkaJakubNVT201137,744
3.MelnychukMykolaAZA201143,533
4.KnirschFilipOCH201138,022
5.MasnýTomášAZA201140,011

FU14-42: Mladšie žiačky (2011-2010) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ŠevčíkováSandraNVT200941,044
2.KuleshovaAnastasiiaKPD201144,533
3.BieľákováMichaelaMT201040,322
4.RusnákováSofiaPB201141,011

MU14-46: Mladší žiaci (2011-2010) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.LazarMatúšMT201143,355
2.MekyšSamuelSPD201044,044
3.ColeOrlando LeeKNM201045,733
4.PuškáčSebastiánAZA201048,022
5.KajsíkAdamSZA201145,011

MU14-52: Mladší žiaci (2011-2010) do 52 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.TepperMilanMT201051,544
2.LukáčLeoMPP201048,033
3.NovotaDávidAZA201150,022
4.VlkDavidSPD201047,711

MU14-55: Mladší žiaci (2011-2010) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.GergišákAlexSVT201154,022
2.BrokutaĽuboslavSVT201154,011

MU14-57: Mladší žiaci (2011-2010) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ČičmanMarekAZA201157,044
2.KašubaAdriánMZA201055,533
3.OravecFilipOCH201156,022
4.NemčekMartinAZA201261,011

MU14-63: Mladší žiaci (2011-2010) do 63 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.UrsinyJakubSVT201162,033
2.HolkoJánNVT201060,022
3.KrajčoŠimonAZA201063,011

MU14+66: Mladší žiaci (2011-2010) nad 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.BeňoDanielSPD201187,533
2.KaichAndrejSVT201269,022

FU14+66: Mladšie žiačky (2011-2010) nad 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.OzanováNatáliaOCH201079,011

Starší žiaci (2009-2008)

MU16-52: Starší žiaci (2009-2008) do 52 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ErtelŠimonKPD200846,066
2.JambrichMatejAZA200949,055
3.IseniRemusMPP200951,044
4.KhachiuriSabaMPP200950,522
5.LaurinčíkRichardSVT200845,511

FU16-52: Staršie žiačky (2009-2008) do 52 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.BoltvanováLeaPB200951,533

MU16-57: Starší žiaci (2009-2008) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielMT200956,133
2.BelásJakubPB200954,522
3.LichnerSamuelAZA200856,011

MU16-66: Starší žiaci (2009-2008) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.ŠtefánikPatrikPB200862,033
2.BražinaMarekNVT200858,022
3.MičkoPeterSZA200966,011

FU16-73: Staršie žiačky (2009-2008) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.JurčíkováViktorieTJ Baník Karviná200862,133
2.BoškováEmaPB200961,022
3.RadošinskáKarinSPD200967,011

Dorastenci (2007-2006)

MU18-57: Dorastenci (2007-2006) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.KomekovAlikhanPB200357,033
2.NižníkPatrikPB200755,522
3.ŠvehlaAlex MichalMT200956,211

MU18-70: Dorastenci (2007-2006) do 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.LaukoAdamKPD200767,544
2.KuchárMatejKNM200870,233
3.HaraniSamuelSVT200975,022
4.JašíkMatejPB200664,511

MU18-81: Dorastenci (2007-2006) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Spolu
1.VysloužilJaroslavTJ Baník Karviná200780,833
2.HanulíkPatrikPB199680,522
3.MartinkaDominikTR2008130,011

Počty

Celkový počet judistov: 162, celkový počet štartov: 162.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.