Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2012-2010)

MU9-22: Super mini (2012-2010) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KandalecDaliborTA3201221,02248
1.GrichMatúšBJ201120,8358
3.MokáňLeoAZA201321,533
4.FedorDominikVR201321,022
5.HarvanSlavomírTA3201219,711
5.FiloMarekMZA201120,311

FU9-22: Super mini (2012-2010) do 22 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OforiLeonaMZA201222,522

MU9-24: Super mini (2012-2010) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LazarMatusMT201122,94345521
2.RovenskýMartinMZA201024,5444416
3.ŠvehlaOliver MichalMT201124,03213312
4.HopkoDominikBJ201122,3426
5.KorajaJakubKNM201022,822
5.KovácsTiborJPP201123,6112
5.DendisRichardMZA201023,6112

MU9-26: Super mini (2012-2010) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.UrsinyJakubVR201126,02234314
1.PáričkaJergušMT201024,61432414
3.BrandísRóbertSZŠ201025,355
4.TurtakDanielVR201126,0213
5.ManíkLeonardMT201226,322
5.OndrušekRomanAZA201126,022
7.JarošíkIvanKNM201125,211
7.KrajňákAlfréd MartinTA3201125,811
7.FranekJakubLV201224,911

FU9-26: Super mini (2012-2010) do 26 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OčkováLauraMT201025,2322310
2.VyškrabkováStellaSZŠ201024,422
2.ŠevčikováSopfiaVR201122,0112
4.KrpelanovaZajra1JP201027,011

MU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PoljakTimonSPD201126,02343315
2.VančákMilanMZA201027,3343414
3.TomčányMartinMT201127,731127
4.KosorínMatejLV201127,855
5.UherikAladárAZA201027,044
5.WeisTomášSPD201026,444
7.PodhorskýPatrikTA3201027,022
8.PeprikSimon1JP201027,011
8.VlkDávidSPD201027,011

FU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.EsimajeVanesaSZŠ201027,011

MU9-30: Super mini (2012-2010) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.TepperMilanMT201028,94454522
2.KubíkNorbertMZA201028,53234315
3.TrancygierMatúšMT201028,51322210
4.KlímekAlexBJ201030,0347
5.JackovičPavolTA3201128,5123
6.PaurViliamMZA201029,3112
7.BrodňanJakubKNM201030,011
7.ŠkrabakTomášSZŠ201029,711

MU9-32: Super mini (2012-2010) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KostelnikAdamBJ201131,335311
2.ČičmanMarekAZA201132,0233210
3.NezbedaPatrikLV201130,555
4.TamasSamuelLV201135,744
5.VečerekDominikMT201132,0213

FU9-32: Super mini (2012-2010) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ĎurkechováAlicaPB201028,04433216
2.MilováNatáliaMZA201031,4243110
3.LipovskáLauraMZA201031,911

FU9-34: Super mini (2012-2010) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ChovancováDominikaKNM201034,233
2.KublováLauraKNM201033,322
3.ŠčambováAlexandraKNM201034,011

MU9-36: Super mini (2012-2010) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MasnýLukášMT201035,911

MU9+40: Super mini (2012-2010) nad 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.FedorPatrikVR201145,0111137
2.TrnkaTomášLV201140,022

FU9+40: Super mini (2012-2010) nad 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MoravčikováBiankaVR201137,0213

Mini (2009-2008)

MU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RusňákAdamCZE200928,055414
2.PaišMarošMZA200927,8332412
3.FrkáňMarkoMT200827,923218
4.StančiakMaximilianSZŠ200828,8336
5.GalambosGabrielLV200927,822
6.JambrichMatejAZA200923,011
6.ŠamajJakubSZA200824,011
6.ŽiakMatejMZA200828,711
6.HradskýAntónioLV200923,011
6.KoncSamuelLV200830,011
6.PilátOndrejTA3200928,311

FU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RamíkováAndreaCZE200925,033410
2.JakubováLilianaPB200923,0224
2.ŠevčikováSandraVR200924,0134
4.GrzankovaNinaSZŠ200825,2112

MU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielSZŠ200929,44445522
2.ŠvehlaAlex MichalMT200929,83244417
3.ErtelŠimonSPD200829,52433315
4.LisíkTeoMT200828,7224
5.LiptákPavolLV200930,033
6.JamnickýChris SebastiánTA3200830,0112
6.MalinaMarkus1JP200829,022
6.DroźdźSzymekBT200830,022
9.MrózKsaweryBT200929,011
9.MarošníkPatrikKNM200827,611

FU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.JančíkováMonikaCZE200928,5336
2.OzsvaldováMichaelaKNM200929,612115
3.KaščakováSáraBJ200829,0123

FU11-32: Mini (2009-2008) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RadošinskáKarinkaSPD200935,0233210
2.StolárováSofiaMT200833,4325
3.LehotkaiováZuzanaLV200930,533
3.BoltvanovaLeaPB200929,0213

MU11-34: Mini (2009-2008) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LazarMilanMT200832,44344419
2.ČernickyJurajAZA200933,0113229
2.MácJurajSZŠ200933,912339
4.ŠkulecPatrikMZA200832,7213
5.BlahaFrantišekKNM200933,411

FU11-34: Mini (2009-2008) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LukáčováTerezkaMZA200837,2224
2.Al-AselyAminaSZŠ200837,0112
2.DankováAmálieCZE200831,022

MU11-36: Mini (2009-2008) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OčkaMichalMT200834,2435416
2.ŠmehýlJonášMZA200935,43112310
3.VlčekSamuelKNM200836,344
4.ŠcecinaAlfrédMZA200834,622
5.MačejákMartinMZA200936,411

MU11-38: Mini (2009-2008) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KuchárMatejKNM200836,1352414
2.PazdziurkoAlexSPD200837,9433111
3.KošťálJakubMT200836,123510
4.MagálAndrejMZA200938,0121138
4.PituchAdamBJ200938,0538
6.OrlíčekOskarMZA200837,0211127
6.ĎuríčekDávidMZA200837,52147
8.BrodňanBranislavKNM200838,033
9.MuchaMichalMT200838,022
10.PapšoMichaelPB200838,511
10.AdamčíkNicolasKNM200837,111

MU11-40: Mini (2009-2008) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠtoderMarkoMZA200938,94434116
2.ŠtrbaAdamMT200939,65222213
3.VečerekRomanMT200840,03339
4.MarčekTomášSZŠ200839,0325

FU11-40: Mini (2009-2008) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HromadováSilviaMT200841,84433317
2.BoškováEmaPB200937,5344213
3.HubočanováSáraMZA200943,012115
4.ŠebováZojaLV200838,544
5.HuskováTerezaMT200938,711

MU11-42: Mini (2009-2008) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ChlebíkSamuelMZA200840,25445321
2.BražinaMarekVR200842,0234211
3.OvčíkBrunoPB200842,033410
4.ĎuríčekMatejMZA200941,131116
5.KotrčTomášKNM200841,0325
6.AntolíkAdamDCA200840,022

FU11-42: Mini (2009-2008) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BeniačováMáriaMZA200939,611

MU11-45: Mini (2009-2008) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MoravčíkMaximiliánMZA200846,224410
2.ŠmajstrlaMatejMZA200847,8111328
3.MičkoPeterAZA200943,022217
4.PuzioKrzysztofBT200843,033

MU11+50: Mini (2009-2008) nad 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČičmanMatejAZA200855,0334212
2.VozárMatušVR200947,01124
3.KozákJakubMT200853,433
4.BiałeckiAntoniBT200954,011

FU11+50: Mini (2009-2008) nad 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KubaščíkováLuciaKNM200852,02422414

Mladší žiaci (2007-2006)

FU13-27: Mladší žiaci (2007-2006) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.JakubováZuzanaPB200726,52327

MU13-30: Mladší žiaci (2007-2006) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.StolárikRichardMT200630,02223312
2.RamíkVojtěchCZE200729,03328
3.MatúškaSimonLC200728,122

FU13-30: Mladší žiaci (2007-2006) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KrížováLili KristínaLC200726,711

MU13-34: Mladší žiaci (2007-2006) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RuttkayMartinMT200734,04444319
2.SzokeFilipMZA200735,51517
3.RepkaOliverMZA200635,6235
3.PetřkovskýMatyášCZE200634,055
5.KordaAndrejVR200632,044
6.AntolíkMartinDCA200633,033
7.HolešaJakubMZA200732,9112
7.LazarMilannMT200734,522
9.JerdonekMarekTA3200734,011

FU13-34: Mladší žiaci (2007-2006) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BenovaNatáliaBJ200631,022

MU13-38: Mladší žiaci (2007-2006) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BuchtaOliverPB200638,044513
2.BrożekMateuszBT200636,333
2.ValičekJakubVR200635,01113
4.RepkaMatúšMT200737,322
4.TučníkJurajPB200736,022
4.BogaczBartoszBT200736,622
7.JančiMartinMT200738,811

FU13-40: Mladší žiaci (2007-2006) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠubováKristínaMZA200741,03565221
2.LuptákováMartinaLC200735,133
3.PaškováVladimíraLV200739,611

MU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OrlíčekHugoMZA200636,1234312
2.PiklaSimonVR200743,0432211
3.MunkaMatejMZA200640,711136
3.MarčekTomašVR200742,01326
5.VerešNikolajMZA200741,1235
5.ĎuratnýAndrejVR200742,0325
7.MarcinekMaksymilianBT200741,644
8.GalambosDavidLV200741,511

FU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ĎuratnáEvaVR200636,0448
2.SapietováTerezkaMZA200640,91315
3.ŠtefánikováNatáliaJPP200740,244
4.MurdychováMariaVR200743,0213
5.KandalcováMichaelaTA3200640,522

FU13-44: Mladší žiaci (2007-2006) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OndračkováVanesaVR200643,03353216
2.HulkováZoeMZA200646,51135
3.ZámečníkováBarboraTA3200642,011

MU13-46: Mladší žiaci (2007-2006) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.JacákAdamJPP200743,345413
2.PaišMartinMZA200742,4134311
2.KlieštikMarekSZA200643,034411
4.LajčiakMaximSZA200645,03328
5.HolešaSamuelSZA200643,73216
6.LipovskýFilipMZA200644,42125
7.ZacharMichalVR200644,011
7.AgoubaKamilSZŠ200640,311

FU13-46: Mladší žiaci (2007-2006) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.FuntíkováDenisaMZA200639,4246
2.ŠamajováSimonaSZA200643,0224

MU13-50: Mladší žiaci (2007-2006) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PilkoDávidMZA200647,8352313
2.MalovecMarcoMZA200750,0432211
3.RusnákJakubMT200747,3111115

MU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LaukoAdamSPD200751,92422313
2.DikoDankoSPD200651,2423312
3.HajneckýMarcoMT200751,73216
4.PečalkaMatejKNM200652,31214
4.VaněkJakubCZE200655,044
6.ŠkorvánekJozefAZA200754,2123

FU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠvelkováKristínaMZA200651,2434213
2.PalárcováMichaelaMZA200652,921339
3.FujašováVanessaKNM200649,6123

MU13-60: Mladší žiaci (2007-2006) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KotrčSamuelKNM200658,113329
2.PetričViliamBJ200660,0437
3.FlorekMichałBT200661,511

FU13-63: Mladší žiaci (2007-2006) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.UhrinováVeronikaVR200658,0112
1.FekiačováDianaLC200658,122

MU13-65: Mladší žiaci (2007-2006) do 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HomolaNikolasSPD200660,5254213
2.PlžíkAndrejMT200664,011
2.DubielLukášJPP200765,811

MU13+65: Mladší žiaci (2007-2006) nad 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BarčíkMilanMZA200676,01214
1.OmámikMatejPB200668,0224

Starší žiaci (2005-2004)

MU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KošťálViktorSPD200539,4342312
1.LisíkMarkoMT200441,0434112
3.DovičičTomášLC200540,944
4.KuchárŠimonKNM200543,6213
4.LechowiczArkadiuszBT200541,033
6.VargaMaximilánKNM200543,022
7.VerešEduardMZA200540,011
7.VabecAdam1JP200430,011

FU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SekováMartinaPB200539,52522213
2.OndrušováVeronikaSZA200540,01113
3.MalinovaTimea1JP200545,011

MU15-50: Starší žiaci (2005-2004) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KubicaJakubMT200550,05423216
2.KočutaPeterMZA200548,6131229
3.PiatkoMatejMT200548,533
4.HerichMaxBJ200549,5112
4.VavrušJakubDCA200550,022
6.KontšekFilipVR200549,011
6.GaňaFilipLC200445,611

MU15-55: Starší žiaci (2005-2004) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PilkoLukášMZA200453,5433414
2.VažanDavidMT200555,03223111
3.HandlírTimotejKNM200553,0112
3.JerdonekMartinTA3200454,022
3.MešaAndrejLC200552,322
6.SafanovičPatrikJPP200455,211

FU15-57: Starší žiaci (2005-2004) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BabčianskáNatáliaMZA200557,04234316
2.KotvasováNinaMZA200552,13222110
3.DanešováŠtěpánkaMZA200454,61124
4.JacákováStanislavaJPP200554,011

MU15-60: Starší žiaci (2005-2004) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KameniarKristianMT200457,64555322
2.LitvínMichalJPP200559,34329
3.ČižmárMiroslavPB200558,0235
3.PastornickýLadislavCZE200560,055
5.HromadaLukášMT200460,044
5.KilačkoMichalLC200457,444
7.FričDávidMZA200558,3123
7.SedláčekVladislavTA3200560,01113
9.FilčíkRichardLC200558,011

FU15-63: Starší žiaci (2005-2004) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČelkováNikolaPB200461,63443317
2.ČižmárováGabrielaPB200558,53333416
3.ŠkvareninováNatáliaMZA200562,8224513
4.KorbelováBarboraMZA200560,8153211
5.RozowskaMałgorzataBT200460,211

MU15-66: Starší žiaci (2005-2004) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.DuongDominikMT200465,54545321
2.ĎurovecTomášPB200565,52314212
3.DankoMatúšMZA200562,312227
4.MalovecMarcusMZA200465,111316
5.HercoVilamSZA200459,033
5.JarabicaMarekMZA200461,31113
7.PapšoFilipPB200465,522
7.PračkoMarekSPD200464,022
9.JonnerAdamJPP200563,911

FU15-66: Starší žiaci (2005-2004) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MičkováNatáliaSZA200466,92125
2.KramarováAlexandraMZA200565,0112

MU15-73: Starší žiaci (2005-2004) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KlopanMarioSPD200472,4453214
2.ZvrškovecFilipMZA200471,2342211
3.MorgošMatúšSZA200469,0437
4.ŽiačikSamoMZA200472,2112

MU15+81: Starší žiaci (2005-2004) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KwonNamjuMZA200592,0123
2.HorňákAdamJPP200473,511

Dorastenci (2003-2001)

MU18-50: Dorastenci (2003-2001) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.WłodarskiPatrykBT200350,033
1.StrmeňDaliborLC200349,533

FU18-55: Dorastenci (2003-2001) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MilováRebekaMZA200351,224511
2.MikováViktóriaMZA200251,1123
3.JašováAlenkaBJ200359,011

FU18-57: Dorastenci (2003-2001) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BočincováSimonaPB200255,55510
2.MichalekBeataBT200256,444

MU18-60: Dorastenci (2003-2001) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RandaSamuelMZA200262,4242311
1.HubočanMarkoMZA200351,944311
3.BariKristiánLC200256,633
4.VabecLukáš1JP200250,011

FU18-60: Dorastenci (2003-2001) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BorzovaAlexandraPB200257,033
2.ChlebíkováNikolaMZA200161,122

MU18-66: Dorastenci (2003-2001) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KrálikJánSZA200166,0628
2.KlopanMatúšSPD200264,1314

FU18-70: Dorastenci (2003-2001) do 70 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČižmarováPaulínaPB200367,722228
2.BabčianskáLenkaMZA200170,0112

MU18-73: Dorastenci (2003-2001) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KrižánekTadeášPB200369,3549
1.MarunaMichalMT200173,03249
3.GulasAlexSPD200270,1437
4.VnukErikSZA200169,9213
5.DedinskýLukášLC200370,511

FU18-73: Dorastenci (2003-2001) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ĎuríčkováKristínaMZA200371,5112

MU18-81: Dorastenci (2003-2001) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.VerešMarekMZA200176,53238
2.MorgošJakubMT200175,04127
3.KonárikNorbertSZA199979,022
3.KorbelOndrejMZA200378,5112
5.ChovanRadkoSPD200375,811

MU18+81: Dorastenci (2003-2001) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MjartanAdamSPD200286,5325
2.VavríkJakubSZA200288,022
3.RoškoAdamMZA200081,011

Počty

Celkový počet judistov: 304, celkový počet štartov: 728.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.