Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2012-2010)

MU9-20: Super mini (2012-2010) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MokáňLeoAZA201320,01348
2.VatehaLeoMT201216,9224
3.HarvanSlavomírTA3201218,733
4.FaixAlexTA3201318,311

MU9-22: Super mini (2012-2010) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LazarMatusMT201121,643411
2.ŠvehlaOliver MichalMT201123,13216
3.FedorDominikVR201321,0224
3.ChvostalRichardSZŠ201021,9134

FU9-22: Super mini (2012-2010) do 22 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VyškrabkováStelaSZŠ201021,544412
2.ĎurkechováAlicaPB201026,044311
3.OčkováLauraMT201024,1325
4.OforiLeonaMZA201222,522
5.ŠevčikováSopfiaVR201122,011
5.StrakošováSofiaSZŠ201024,011

MU9-24: Super mini (2012-2010) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LisikDeanMT201122,535311
2.PáričkaJergušMT201022,91438
2.RovenskýMartinMZA201023,9448
4.KorajaJakubKNM201022,822
4.ManíkLeonardMT201223,522
4.DendisRichardMZA201023,6112
4.KandalecDaliborTA3201221,022
8.KovácsTiborJPP201123,011
8.MinárRadovanMT201223,511

MU9-26: Super mini (2012-2010) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PoljakTimonSPD201124,22349
2.UrsinyJakubVR201126,02338
3.BrandísRóbertSZŠ201025,355
4.TurtakDanielVR201126,022
5.JarošíkIvanKNM201125,211
5.KrajňákAlfréd MartinTA3201125,811

MU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.TepperMilanMT201026,644513
2.KubíkNorbertMZA201027,13238
2.VančákMilanMZA201026,1448
4.TrancygierMatúšMT201027,01326
5.TomčányMartinMT201126,7314
5.UherikAladárAZA201027,044
7.PaurViliamMZA201027,711

FU9-28: Super mini (2012-2010) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.EsimajeVanesaSZŠ201027,011

MU9-30: Super mini (2012-2010) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČičmanMarekAZA201128,0235
2.ŠkrabakTomášSZŠ201028,6224
3.KostelnikAdamBJ201131,033
4.VečerekDominikMT201130,522
5.BrodňanJakubKNM201030,011
5.JackovičPavolTA3201128,711
5.StrakošMartinSZŠ201027,111

FU9-30: Super mini (2012-2010) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MilováNatáliaMZA201029,5246

FU9-34: Super mini (2012-2010) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ChovancováDominikaKNM201034,233
2.KublováLauraKNM201033,322
3.ŠčambováAlexandraKNM201034,011

MU9-36: Super mini (2012-2010) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MasnýLukášMT201035,911

MU9+40: Super mini (2012-2010) nad 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FedorPatrikVR201145,02226
2.SedlačekSandroSZŠ201039,8112

Mini (2009-2008)

MU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielSZŠ200927,544412
2.RusňákAdamCZE200928,05510
3.ErtelŠimonSPD200828,02439
4.FrkáňMarkoMT200827,72327
5.PaišMarošMZA200925,4336
6.ŠamajJakubSZA200824,011
6.HradskýAntónioLV200923,011
6.KoncSamuelLV200830,011
6.MartinkaSamuelSZŠ200824,011
6.PilátOndrejTA3200928,311

FU11-28: Mini (2009-2008) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RamíkováAndreaCZE200925,0437
2.JakubováLilianaPB200923,0325
3.GrzankovaNinaSZŠ200824,4213
4.KaščakováSáraBJ200827,522
5.ŠevčikováSandraVR200924,011

MU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LisíkTeoMT200828,7325
2.LiptákPavolLV200930,033
3.ŠkulecPatrikMZA200830,822
4.MarošníkPatrikKNM200827,611

FU11-30: Mini (2009-2008) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OzsvaldováMichaelaKNM200928,71315
2.JančíkováMonikaCZE200928,533

MU11-32: Mini (2009-2008) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠvehlaAlex MichalMT200928,53249
2.ČernickyJurajAZA200932,01236
3.MácJurajSZŠ200931,7134
4.ĎuríčekDávidMZA200833,822
4.BednárDávidSZŠ200931,922
6.JamnickýChris SebastiánTA3200830,311

MU11-34: Mini (2009-2008) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LazarMilanMT200831,644412
2.ŠmehýlJonášMZA200933,73115
3.KošťálJakubMT200833,722

FU11-34: Mini (2009-2008) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RadošinskáKarinkaSPD200933,32338
2.LukáčováTerezkaMZA200837,2224
3.Al-AselyAminaSZŠ200837,0112
3.DankováAmálieCZE200831,022

MU11-36: Mini (2009-2008) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PazdziurkoAlexSPD200836,543310
1.KuchárMatejKNM200834,835210
3.OčkaMichalMT200834,3437
4.MagálAndrejMZA200934,31214
4.VlčekSamuelKNM200836,344

MU11-38: Mini (2009-2008) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ChlebíkSamuelMZA200838,354413
2.ŠtoderMarkoMZA200936,544311
3.ŠtrbaAdamMT200937,45229
4.PituchAdamBJ200937,055
5.OrlíčekOskarMZA200837,02114
6.BrodňanBranislavKNM200838,033
7.PapšoMichaelPB200838,511
7.AdamčíkNicolasKNM200837,111

MU11-40: Mini (2009-2008) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MičkoPeterAZA200939,02226
1.MarčekTomášSZŠ200839,0426
3.ĎuríčekMatejMZA200939,9314
4.VečerekRomanMT200839,133

FU11-40: Mini (2009-2008) do 40 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HuskováTerezaMT200938,711

MU11-42: Mini (2009-2008) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OvčíkBrunoPB200842,033410
2.KotrčTomášKNM200841,0325
2.BražinaMarekVR200842,0235
4.ŠmajstrlaMatejMZA200843,51113
5.AntolíkAdamDCA200840,022

FU11-42: Mini (2009-2008) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HromadováSilviaMT200839,044311
1.BoškováEmaPB200937,034411
3.HubočanováSáraMZA200941,3123
4.BeniačováMáriaMZA200939,611

MU11-45: Mini (2009-2008) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HandlírMiroslavSZŠ200845,011

MU11-50: Mini (2009-2008) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČičmanMatejAZA200850,0336
1.MoravčíkMaximiliánMZA200846,4246
3.VozárMatušVR200947,0112

FU11-50: Mini (2009-2008) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KubaščíkováLuciaKNM200848,53429

Mladší žiaci (2007-2006)

FU13-27: Mladší žiaci (2007-2006) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JakubováZuzanaPB200726,52428

MU13-30: Mladší žiaci (2007-2006) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SzokeFilipMZA200732,511

MU13-34: Mladší žiaci (2007-2006) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RuttkayMartinMT200732,544412
2.StolárikRichardMT200629,02226
2.RamíkVojtěchCZE200729,0336
4.PetřkovskýMatyášCZE200634,055
5.AntolíkMartinDCA200633,033
6.HolešaJakubMZA200732,9112

MU13-38: Mladší žiaci (2007-2006) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BuchtaOliverPB200638,044513
2.OrlíčekHugoMZA200635,92349
3.PaišMartinMZA200739,2134
4.ValičekJakubVR200635,01113
5.RepkaMatúšMT200737,322
5.TučníkJurajPB200736,022
5.RepkaOliverMZA200634,022
8.GerecTomašSZŠ200735,011

MU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HolešaSamuelSZA200640,0325
1.VerešNikolajMZA200741,1235
1.ĎuratnýAndrejVR200742,0325
4.LipovskýFilipMZA200642,5213
5.MunkaMatejMZA200638,6112

FU13-42: Mladší žiaci (2007-2006) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ĎuratnáEvaVR200636,0448
2.MurdychováMariaVR200743,0213

MU13-46: Mladší žiaci (2007-2006) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KlieštikMarekSZA200643,034411
2.PiklaSimonVR200743,04329
3.LajčiakMaximSZA200644,0336
4.JacákAdamJPP200743,244
5.PečalkaMatejKNM200645,8123
6.ZacharMichalVR200644,011
6.MarčekTomašVR200741,011

FU13-46: Mladší žiaci (2007-2006) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠubováKristínaMZA200739,535614
2.OndračkováVanesaVR200642,033511
3.FuntíkováDenisaMZA200639,4246
4.ŠamajováSimonaSZA200643,0224
4.SapietováTerezkaMZA200640,2134
6.HulkováZoeMZA200642,1112

MU13-50: Mladší žiaci (2007-2006) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PilkoDávidMZA200648,435210
2.MalovecMarcoMZA200746,8437
3.RusnákJakubMT200747,31113

FU13-50: Mladší žiaci (2007-2006) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠvelkováKristínaMZA200651,343411
2.PalárcováMichaelaMZA200653,82136

MU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DikoDankoSPD200652,04239
2.LaukoAdamSPD200750,92428
3.HajneckýMarcoMT200751,73216
4.VaněkJakubCZE200655,044

FU13-55: Mladší žiaci (2007-2006) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FujašováVanessaKNM200649,6123

MU13-60: Mladší žiaci (2007-2006) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.PetričViliamBJ200655,544

MU13-65: Mladší žiaci (2007-2006) do 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HomolaNikolasSPD200660,325411
2.KotrčSamuelKNM200659,01337
3.BarčíkMilanMZA200674,7123
4.PlžíkAndrejMT200664,011

MU13+65: Mladší žiaci (2007-2006) nad 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.OmámikMatejPB200668,0224

Starší žiaci (2005-2004)

MU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KošťálViktorSPD200539,73429
2.LisíkMarkoMT200436,9437
3.KuchárŠimonKNM200543,6213
4.VargaMaximilánKNM200543,022
5.VerešEduardMZA200540,011

FU15-45: Starší žiaci (2005-2004) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SekováMartinaPB200536,02529
2.OndrušováVeronikaSZA200540,01113

MU15-50: Starší žiaci (2005-2004) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KubicaJakubMT200547,154211
2.KočutaPeterMZA200547,21315
3.PiatkoMatejMT200548,533
4.VavrušJakubDCA200550,022
5.KontšekFilipVR200549,011

FU15-50: Starší žiaci (2005-2004) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BabčianskáNatáliaMZA200551,94239
2.KotvasováNinaMZA200549,03227
3.MilováRebekaMZA200347,0246
4.BočincováSimonaPB200253,655
5.DanešováŠtěpánkaMZA200450,7112

MU15-55: Starší žiaci (2005-2004) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KameniarKristianMT200451,045514
2.PilkoLukášMZA200453,543310
3.HubočanMarkoMZA200352,1448
4.VažanDavidMT200552,63227
5.JarabicaMarekMZA200453,8112
5.HandlírTimotejKNM200553,0112

MU15-60: Starší žiaci (2005-2004) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČižmárMiroslavPB200558,0235
1.PastornickýLadislavCZE200560,055
3.LitvínMichalJPP200556,044
4.DankoMatúšMZA200558,5123
5.FričDávidMZA200557,011
5.SedláčekVladislavTA3200555,811

FU15-60: Starší žiaci (2005-2004) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČižmárováGabrielaPB200555,03339
2.ŠkvareninováNatáliaMZA200556,3224

MU15-66: Starší žiaci (2005-2004) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MorgošMatúšSZA200456,544
2.HercoVilamSZA200459,033
3.PapšoFilipPB200465,522
3.MalovecMarcusMZA200460,5112

FU15-66: Starší žiaci (2005-2004) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČelkováNikolaPB200463,034411
2.KorbelováBarboraMZA200558,01539
3.MičkováNatáliaSZA200466,92125
4.KramarováAlexandraMZA200565,0112

MU15-73: Starší žiaci (2005-2004) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DuongDominikMT200463,545413
2.KlopanMarioSPD200472,145312
3.ZvrškovecFilipMZA200467,23429
4.ĎurovecTomášPB200566,32316
5.ŽiačikSamoMZA200471,111

Dorastenci (2003-2001)

FU18-50: Dorastenci (2003-2001) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MikováViktóriaMZA200250,011

MU18-60: Dorastenci (2003-2001) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RandaSamuelMZA200259,0246

FU18-60: Dorastenci (2003-2001) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BorzovaAlexandraPB200257,033
2.ChlebíkováNikolaMZA200161,122

MU18-66: Dorastenci (2003-2001) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KrálikJánSZA200166,0628
2.KlopanMatúšSPD200264,1314

FU18-66: Dorastenci (2003-2001) do 66 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČižmarováPaulínaPB200366,0224
2.BabčianskáLenkaMZA200170,011
2.ĎuríčkováKristínaMZA200371,511

MU18-73: Dorastenci (2003-2001) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KrižánekTadeášPB200369,3549
2.GulasAlexSPD200270,1437
3.MarunaMichalMT200168,0325
4.VnukErikSZA200169,9213
5.KorbelOndrejMZA200373,011

MU18-81: Dorastenci (2003-2001) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MorgošJakubMT200172,9415
2.VerešMarekMZA200076,033
3.KonárikNorbertSZA199979,022

MU18+81: Dorastenci (2003-2001) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MjartanAdamSPD200286,5325
2.VavríkJakubSZA200288,022
3.RoškoAdamMZA200081,011
3.KwonNamjuMZA200588,411

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.