Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2011-2009)

MU9-20: Super mini (2011-2009) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KotríkMichalSPD201020,011
1.ČesákNikolasMZA201120,411

MU9-22: Super mini (2011-2009) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.JambrichMatejSZA200921,03453419
1.LazarMatúšMT201120,02453519
3.ŠvehlaOliver MichalMT201121,21342212
4.ČičmanMarekSZA201122,021339
5.OndrušekRomanSZA201122,5224
5.PáričkaJuregušMT201020,4314

FU9-22: Super mini (2011-2009) do 22 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HanzelováLuciaSPD201021,011

MU9-24: Super mini (2011-2009) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.TrancygierMatúšMT201023,812418
1.PoljakTimonSPD201123,032128
3.UrsinyJakubVR201124,02237
4.VečerekDominikMT201122,3112
5.MinárAndrejKNM201022,711

FU9-24: Super mini (2011-2009) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OčkováLauraMT201022,9343313
2.JakubováLilianaPB200921,023229
3.ĎurkechováAlicaPB201023,012115

MU9-26: Super mini (2011-2009) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.TepperMilanMT201024,72322312
2.TomčányMartinMT201124,7314
3.VančákMilanMZA201024,3123
4.SzarekMichałBT200926,022
5.KubíkNorbertMZA201024,611

MU9-28: Super mini (2011-2009) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielMT200927,04434318
2.PaišMarošMZA200925,431419
3.ŠvehlaAlex MichalMT200926,3111328

MU9-30: Super mini (2011-2009) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OravecAdamMT200928,311

MU9-32: Super mini (2011-2009) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠtrbaAdamMT200931,4234312
2.MácJurajMT200931,522318
3.MasnýLukášMT201031,811

FU9-32: Super mini (2011-2009) do 32 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BoškováEmaPB200934,02343416
2.RadošinskáKarinkaSPD200930,03332213

MU9-34: Super mini (2011-2009) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠtoderMarkoMZA200933,62237
2.MagálAndrejMZA200932,121216
3.ŠmehýlJonášMZA200932,41124

MU9-36: Super mini (2011-2009) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ĎuríčekMatejMZA200936,313127
2.DuratnyMartinVR200936,011
2.MajtánPeterKNM201036,011

MU9-38: Super mini (2011-2009) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MičkoPeterSZA200935,0224

FU9-38: Super mini (2011-2009) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HuskováTerezaMT200936,211

Mini (2008-2007)

MU11-26: Mini (2008-2007) do 26 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.FrkáňMarkoMT200824,5333211
2.StančiakMaximilianMT200825,7347
3.PaulovičJozefSPD200825,51236
4.ŽiakMatejMZA200825,921115
5.ChańbickiSzymekBT200629,522
5.SzarekRafałBT200825,022

FU11-26: Mini (2008-2007) do 26 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.JakubováZuzanaPB200723,011125
2.KyštákováElaMT200723,511

MU11-28: Mini (2008-2007) do 28 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LisíkTeoMT200826,6224
2.ErtelŠimonSPD200826,011

FU11-28: Mini (2008-2007) do 28 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.VlckovaDana1JP200827,022

MU11-30: Mini (2008-2007) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LazarMilanMT200828,72544318
2.OčkaMichalMT200829,95413417
3.ĎuríčekDávidMZA200830,7121217
4.ŠkulecPatrikMZA200828,3314
5.ĆwiokowskiMateuszBT200728,533
6.FlorekWojciechBT200829,022
6.HaviarMichalPB200829,022
8.ŠcecinaAlfrédMZA200828,611

FU11-30: Mini (2008-2007) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.StolárováSofiaMT200829,22433214

MU11-32: Mini (2008-2007) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RuttkayMartinMT200730,935412
1.StolárikRichardMT200627,93231312
3.ČičmanecMilošJPP200833,0336
3.KuchárMatejKNM200830,71326
5.KošťálJakubMT200830,4415
5.TučníkJurajPB200731,0325
7.PotočekMatejMZA200733,6224
7.PazdziurkoAlexSPD200832,51124
7.OrlíčekOskarMZA200834,72114
7.BogaczBartoszBT200731,044
11.HolešaJakubMZA200728,511

MU11-34: Mini (2008-2007) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SchwarzNikodémMZA200732,744
2.PetrášFilipSPD200833,533
3.PuzioKrzysztofBT200833,511

FU11-34: Mini (2008-2007) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠubováKristínaMZA200733,7333211
2.LukáčováTerezkaMZA200834,41214
3.MurdikovaMariaVR200738,011

MU11-36: Mini (2008-2007) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RepkaMatúšMT200734,64329
2.ChlebíkSamuelMZA200835,912137
3.KotrčTomášKNM200836,044
4.ĎuratvýAndrejVR200738,022
5.JančiMartinMT200734,711

FU11-36: Mini (2008-2007) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HromadováSilviaMT200835,62523416
2.ŠtefánikováNatáliaJPP200737,933
3.KasákováKristínaMZA200838,022
4.ZulkovaNina1JP200736,011

MU11-38: Mini (2008-2007) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PiklaSimonVR200738,0336
1.BražinaMarekVR200837,01326
3.ČičmanMatejSZA200840,011114
4.ŠmajstrlaMatejMZA200837,3213
5.PapšoMichaelPB200836,511

MU11-40: Mini (2008-2007) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OvčíkBrunoPB200834,5545418
2.PaišMartinMZA200735,2433212
3.JacákAdamJPP200737,8433111
4.VečerekRomanMT200836,112328
5.VerešNikolajMZA200738,6437
5.MarcinekMaksymilianBT200735,0437

MU11-42: Mini (2008-2007) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RusnákJakubMT200742,713217

MU11-45: Mini (2008-2007) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BiałeckiAntoniBT200945,511
1.LapošHenrichMZA201042,011

MU11-50: Mini (2008-2007) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MalovecMarcoMZA200742,22222311
2.HajneckýMarcoMT200743,6347
3.LaukoAdamSPD200746,52226
4.KozákJakubMT200849,9213
4.BrukMatúšMZA200747,4213

Mladší žiaci (2006-2005)

MU13-30: Mladší žiaci (2006-2005) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KapitulčinMiroslavKNM200629,722
2.FtorekMatúšPB200626,511

MU13-34: Mladší žiaci (2006-2005) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.OllerMatúšSPD200633,0443415
2.BuchtaOliverPB200637,0332311
3.MunkaMatejMZA200634,03238
4.OrlíčekHugoMZA200634,311226
5.BrożekMateuszBT200633,0112

FU13-34: Mladší žiaci (2006-2005) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SekováMartinaPB200536,03343316
2.SapietováTerezkaMZA200637,4121217
3.KozoňováNinaSZA200630,0235
3.IlavskáAdrianaSZA200631,055
3.OndrušováVeronikaSZA200533,0145
6.DuratnaEvaVR200635,022
6.ŠamajováSimonaSZA200634,522

MU13-38: Mladší žiaci (2006-2005) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ZuberŠimonPB200635,5422311
2.HolešaSamuelSZA200636,021115
2.VerešEduardMZA200538,0325
4.KlieštikMarekSZA200638,044
5.WińkowskiKsaweryBT200638,033
6.FortuníkFrederikPB200539,022

FU13-38: Mladší žiaci (2006-2005) do 38 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.AmbrózováSabína1JP200430,011

MU13-42: Mladší žiaci (2006-2005) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KubicaJakubMT200542,44563422
2.KošťálViktorSPD200539,05354320
3.HerichMaxBJ200539,5448
4.LipovskýFilipMZA200640,5211116
5.KuchárŠimonKNM200540,01225
6.PilkoDávidMZA200642,0134
7.PečalkaMatejKNM200639,0123

MU13-46: Mladší žiaci (2006-2005) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LajčiakMaximSZA200643,031217
2.CisárikLukášMZA200546,022

FU13-46: Mladší žiaci (2006-2005) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KubaščíkováLuciaKNM200844,93133111
2.KotvasováNinaMZA200545,21135
3.JelšicováViktóriaSPD200642,0224

MU13-50: Mladší žiaci (2006-2005) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.DikoDankoSPD200646,0453214
1.LitvínMichalJPP200550,7433414
3.VažanDavidMT200547,51511513
4.KotrčSamuelKNM200649,12322312
5.KočutaPeterMZA200547,02332111
6.FričDávidMZA200548,05510
7.HandlírTimotejKNM200547,23148
8.PiatkoMatejMT200548,522

FU13-50: Mladší žiaci (2006-2005) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠvelkováKristínaMZA200646,6323210
2.ValalikovaNelaVR200650,011

MU13-55: Mladší žiaci (2006-2005) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ĎurovecTomášPB200558,04353217
2.HomolaNikolasSPD200654,554514
2.DankoMatúšMZA200553,55242114
4.ČižmárMiroslavPB200553,04239
5.SadloňAdamSPD200551,5415
6.MatiášMatušSPD200552,044
6.PetričViliamBJ200651,544
8.RenesonOskarBT200553,533
9.FlorekMichałBT200651,522
10.ValalikMarcoVR200657,011
10.OndákSylvesterMT200654,411

FU13-55: Mladší žiaci (2006-2005) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČižmárováGabrielaPB200553,04544320
2.BabčanskáNatáliaMZA200550,03353216
3.PalárcováMichaelaMZA200652,3112217

FU13-60: Mladší žiaci (2006-2005) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠkvareninováNatáliaMZA200555,334310
2.KasákováKatarínaMZA200654,711

MU13-65: Mladší žiaci (2006-2005) do 65 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.FerkoMatúšBJ200558,522
2.BarčíkMilanMZA200665,611

Starší žiaci (2004-2003)

MU15-45: Starší žiaci (2004-2003) do 45 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KameniarKristianMT200447,84333417
2.HromadaLukášMT200446,62344316
3.LisíkMarkoMT200434,12125
4.JarošJurajPB200444,033
4.WłodarskiPatrykBT200342,7123
6.LojekMarkoJPP200445,722
7.ĆwiokowskiKacperBT200445,011

FU15-45: Starší žiaci (2004-2003) do 45 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠvecováJúliaSPD200241,011

MU15-50: Starší žiaci (2004-2003) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PilkoLukášMZA200447,11225
2.JarabicaMarekMZA200449,6112
3.FojtekVladimírPB200251,011

FU15-50: Starší žiaci (2004-2003) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KapsdorferováDáriaBJ200446,033
2.JašováAlenkaBJ200353,522

MU15-55: Starší žiaci (2004-2003) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HubočanMarkoMZA200353,03433215
2.RandaSamuelMZA200257,0437
2.MalovecMarcusMZA200455,0122117
4.MorgošMatúšSZA200456,0246
5.HercoVilamSZA200452,044

FU15-55: Starší žiaci (2004-2003) do 55 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MilováRebekaMZA200346,0257
2.KovacovaLilianaMT200450,433
3.BrukováBarbaraMZA200450,122

MU15-60: Starší žiaci (2004-2003) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KorbelOndrejMZA200361,0134
2.PapšoFilipPB200455,022
2.ZvrškovecFilipMZA200459,9112

FU15-60: Starší žiaci (2004-2003) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BočincováSimonaPB200252,0143311
2.ČelkováNikolaPB200461,033129
3.DanešováŠtěpánkaMZA200455,011114

MU15-66: Starší žiaci (2004-2003) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KrižánekTadeášPB200365,05234418
2.DuongDominikMT200462,44213313
3.KlopanMarioSPD200466,5332210
4.OmámikMatejPB200661,51315
4.KnapPeterSZA200276,011215

FU15-73: Starší žiaci (2004-2003) do 73 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČižmarováPaulínaPB200364,0442313
2.ĎuríčkováKristínaMZA200370,012115
3.BabčanskáLenkaMZA200166,0224
3.MičkováNatáliaSZA200463,0224
5.KorbelováBarboraMZA200559,0213

FU15-81: Starší žiaci (2004-2003) do 81 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PodhradskaAgataMT200586,011

Dorastenci (2002-2001)

FU17-50: Dorastenci (2002-2001) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MikováViktóriaMZA200248,9426

MU17-60: Dorastenci (2002-2001) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BravčekDominikSZA200257,0314

FU17-60: Dorastenci (2002-2001) do 60 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠtefánikováNikolaJPP200161,3527

MU17-66: Dorastenci (2002-2001) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KrálikJánSZA200165,042410
1.GulasAlexSPD200261,0331310
3.KlopanMatúšSPD200256,31517
4.KolenoAdriánMZA200266,022

MU17-73: Dorastenci (2002-2001) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.VnukErikSZA200167,5612514
2.PetričJakubBJ200270,52439
3.Čech-ŠpirekLukášBJ200081,2268
4.MorgošJakubMT200168,1347
4.HvizdákMartinSZA200171,03317
6.MarunaMichalMT200168,5224
6.VozarGabrielMT200169,7224
8.AdamuščinJurajBJ200169,011

MU17-81: Dorastenci (2002-2001) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MjartanAdamSPD200279,0232411
2.VerešMarekMZA200181,0437
3.RoškoAdamMZA200081,044
3.ŠutorkaPatrikMZA200474,02114
5.MikundaMarkoMZA200174,611

MU17+81: Dorastenci (2002-2001) nad 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KiepešAdamSPD200186,0538
2.VavríkJakubSZA200298,03115

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.