Celkové poradie jednotlivcov

Super mini (2016-2014)

MU9-20: Super mini (2016-2014) do 20 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KnoškoMatejMT201619,4123
1.GocmanJakubMZA201519,333

FU9-20: Super mini (2016-2014) do 20 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PodhorskáEmaSZA201522,02215
2.BajzíkováEmaSZA201718,522

MU9-22: Super mini (2016-2014) do 22 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SlovíkFilipLV201422,0448
2.ArbecíkŠimonDCA201620,021227
3.OčkaŠimonMT201521,5325
4.GocmanMatejMZA201419,333
4.WeisMichalSPD201620,033
6.MikušMaximilianMT201621,011
6.ŠarkoziRobertMT201320,211
6.MikušMaximMT201621,511

FU9-22: Super mini (2016-2014) do 22 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ParšováKristínaKNM201522,0333312
2.KotrbancováJúliaAZA201521,01124
2.ParšováKatarínaKNM201522,02114
4.BednárováNinaJPP201522,022

MU9-24: Super mini (2016-2014) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MatiašŠimonSPD201522,5437
2.LaššDominikMZA201423,9325
3.ČechoSamuelSPD201523,922
4.HradskýTimotejSZA201525,011
4.ZborilJakubNVT201424,011

FU9-24: Super mini (2016-2014) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HudecovaTereziaLV201424,0448
1.HusárikováAlžbetkaDCA201423,91438
3.BožíkováHankaMT201426,9134
4.TomkováMiroslavaSVT201423,022
5.TvarogováAlicaSZA201525,011
5.KlukovskáNelaMPP201425,011

MU9-27: Super mini (2016-2014) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SzászMichalLV201426,7444416
2.SchmidtRichard VladimírSZA201425,0444315
3.VrtielMarekSPD201525,535311
4.PúšPeterDCA201425,012227
5.RanostajAdamSPD201427,0235
5.BajzíkAlexSZA201428,02125
7.GerhátViliamDCA201525,4314
8.MendelAndrejSPD201425,533
8.BezekSamuelMPP201426,033
8.StachoIvanMT201526,9213
8.ŠvelkaRomanMZA201425,21113
8.SihelníkSemirKNM201425,4123
8.KručinskýOliverMPP201425,033
14.RichterOndrejKPD201427,022
15.SchumichrastOliverMT201525,011

MU9-30: Super mini (2016-2014) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.DuhárTeodorDCA201429,0454417
2.VargaLeoLV201429,8245415
3.KrausJakubLV201427,734512
4.BulkoKristiánDCA201427,513239
4.RolkoPatrikKNM201429,03339
6.RýdziDamiánDCA201629,711327
7.BiricTobiášLV201430,055
8.ObuchMichalSVT201528,044
9.ČechMatúšMT201528,61113
10.BolčekJakubPB201429,022
10.BuranskyEdmundMT201530,022
10.ŠtepánTiborDCA201429,022
13.KajanAdamMT201527,511
13.PerďochTobiasKNM201429,511

FU9-30: Super mini (2016-2014) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BeňováEvelínaSPD201428,7134

MU9-34: Super mini (2016-2014) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KrálikGregorKNM201430,22529
1.BuryJakubMZA201431,63339
3.ŠvaňaIvanKNM201431,22215
4.StankoMarekKNM201435,444
4.PetrovičRadoslavSVT201431,044
6.GarajAdamMT201431,8112

MU9-38: Super mini (2016-2014) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RusnákAdrianMT201436,433
2.NáčinákJakubNVT201436,022

MU9-42: Super mini (2016-2014) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ArbecíkMatúšDCA201438,444412
2.FraněkBorisLV201439,055
3.MrázikJakubMZA201436,2134
4.AdamčíkDávidAZA201435,1123
5.SlotaMaximiliánSZA201539,0112
6.ĎuranaPavolKNM201438,211

FU9-42: Super mini (2016-2014) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SaganováRebecaMZA201440,02226

MU9-46: Super mini (2016-2014) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠebestaNikolasMT201442,8336
2.PinkaJurajMT201445,622

Mini (2013-2012)

MU11-24: Mini (2013-2012) do 24 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.Krč-KonečnýOliverSPD201324,0246
2.ČerňanAdriánMZA201323,81214
2.KuleshovKostiantynKPD201321,944
4.PaluchMaxLV201321,233
5.MolnárLeonardLV201323,622

FU11-24: Mini (2013-2012) do 24 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.VargováEmmaLV201324,0333211
2.GoláňováVivienDCA201324,321216

MU11-27: Mini (2013-2012) do 27 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HrtánekRichardMT201324,5533213
2.KohárOliverNVT201327,0235
2.HolešaOndrejSZA201330,0145
4.MekyšSebastianSPD201326,41214
5.DebnárDominikAZA201327,0112
5.JelenJakubMZA201325,322
7.NeboškaAlexSVT201227,011

FU11-27: Mini (2013-2012) do 27 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PavlakováLuciaMT201326,02136
2.ZubtsovaViraJPP201226,044

MU11-30: Mini (2013-2012) do 30 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MoniakMiroslavSPD201328,91528
1.SomogyiBenjamínSPD201329,2268
3.ŠtefaňákUrbanMZA201329,63317
4.BednarFilipJPP201233,555
4.BačkorJurajAZA201330,5415
6.KubovčikMatiasMT201128,044
6.KoleňákDavidKNM201329,1224
8.GajanLukášMPP201229,033

FU11-30: Mini (2013-2012) do 30 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ValkovskáViktóriaMT201531,011

MU11-34: Mini (2013-2012) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČechLukášMT201233,544412
2.GurkaŠimonKPD201232,033

FU11-34: Mini (2013-2012) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MasarykováSvetlanaLV201333,43328
2.PazúrikováAgátaMZA201329,42215
3.KlukovskáMiaMPP201230,011

MU11-38: Mini (2013-2012) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SkladivíkNoelLC201333,9444416
2.VrtielMartinSPD201336,055515
3.ŠkoríkŠimonAZA201330,0314513
4.SasákMarekDCA201335,5333211
5.MaslovskýPavolMZA201334,752310
6.FedorDominikSVT201338,0448
7.VrábelMatúšKNM201234,4426
7.KrálikErikKNM201234,021216
9.DubovskýMatejLV201238,855
10.KravchukMaximAZA201334,0224
10.NagyMariánMT201335,044
12.BeňaTomašBJ201234,533
12.HrablayMilanMZA201332,7213
12.PokornýLukášMZA201337,5213
12.HôreckýMariánAZA201132,033
16.GinčaiMarcoLV201137,022
17.PantákMarkoMZA201337,511
17.YatskevychStanislavPB201338,011

MU11-42: Mini (2013-2012) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.GáborŠimonDCA201335,01337
2.OndrušíkVáclavJudo Beskydy201237,855
3.PaškoJakubMT201446,02114
3.PetrovičMetodSVT201238,044
5.ValkovskýLeonardMT201339,711

FU11-42: Mini (2013-2012) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MatisováJúliaMT201336,52327
2.HolkováMirkaNVT201238,0134
3.MelekováMarietaPB201239,511

MU11-46: Mini (2013-2012) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČervenecSebastiánAZA201238,5538
2.ŠevčíkIgorKNM201338,3325
3.FraněkJakubLV201242,644
4.KrajcoViliamAZA201343,5112

FU11-46: Mini (2013-2012) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HažíkováNelaKNM201240,9426
2.ŠebíkováLauraMZA201343,6134
3.GerhátováRebecaDCA201244,011
3.BiricováDorotaLV201341,611

MU11-50: Mini (2013-2012) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ManikLeonardMT201248,0424313
2.TakačTobiasMT201248,03227
3.MatúšekJakubMZA201250,52136
4.KotrbanecMarekAZA201249,02215
5.HanusJurajSPD201247,033
5.TvarogAdamSZA201250,033
7.PodhorskýSamuelMT201346,811

FU11-50: Mini (2013-2012) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.CehulováTimeaMPP201250,033
2.CachovanováVladimíraSPD201243,322
3.SzkanderováElaAZA201250,011

MU11-60: Mini (2013-2012) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HaluškaŠimonKNM201258,7134
2.HriceňákMichalMPP201251,522
3.KrálikĽubomírKNM201253,211

Mladší žiaci (2011-2010)

MU13-25: Mladší žiaci (2011-2010) do 25 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SlušnýMiroslavLV201124,522

MU13-32: Mladší žiaci (2011-2010) do 32 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MokáňLeonardSZA201331,0543315
2.MandatLucasMT201227,0342211
3.BolčekJaroslavPB201130,511

MU13-34: Mladší žiaci (2011-2010) do 34 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.DendisRichardMZA201033,0516
2.RatkošRóbertMPP201134,0325
3.HopkoDominikBJ201132,044
4.HudecJurajLV201132,633
4.OravecDominikSVT201132,0123
4.DiškanecThomasAZA201128,033
7.ViduraNikolasMT201132,322

FU13-34: Mladšie žiačky (2011-2010) do 34 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠevčíkováSophiaNVT201132,033511
2.KonoradskáKvetoslavaSPD201033,022

MU13-36: Mladší žiaci (2011-2010) do 36 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.HorváthJakubAZA201137,511

FU13-36: Mladšie žiačky (2011-2010) do 36 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RusnákováSofiaPB201130,022

MU13-38: Mladší žiaci (2011-2010) do 38 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠvehlaOliver MichalMT201135,045312
2.KrausMatejLV201137,4639
3.ČernickýMichalAZA201035,0426
4.KorajaJakubKNM201040,0415
5.ŠkutaTomášMT201138,444
6.CevárTomášMPP201036,533
6.TomkaJakubNVT201136,0213
8.PichnarčíkPeterJPP201137,022
8.BadrTheoMZA201136,522
8.DebnárNikolajAZA201134,0112
8.PalffyMateoMT201138,022
12.BirkusMichalKNM201138,211

MU13-40: Mladší žiaci (2011-2010) do 40 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KováčJánMZA201140,511

MU13-42: Mladší žiaci (2011-2010) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.NezbedaPatrikLV201141,553614
2.JakubčoDenisMPP200941,0358
2.ErtelŠimonKPD200844,0448
4.ČižmárikMartinMZA201141,2527
5.MekyšSamuelSPD201040,8336
6.BezekRichardMPP201040,255
7.StaníkAdamMZA201140,9224
8.YatskevychTymurPB201145,033
9.BakayPeterAZA201042,0112

FU13-42: Mladšie žiačky (2011-2010) do 42 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MotošickáLeaSPD201043,022

MU13-44: Mladší žiaci (2011-2010) do 44 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BuranskýMichalMT201044,044210
2.TepperMilanMT201043,944
3.WeisTomášSPD201042,922
4.KubíkNorbertMZA201042,711
4.MelnychukMykolaAZA201143,511

FU13-44: Mladšie žiačky (2011-2010) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RanušováNinaPB201043,5437
2.OčkováLauraMT201039,5336
3.StarychováSofiaPB201143,0224
4.BieľákováMichaelaMT201038,01113
5.StehlíkováAlžbetaNVT201143,0112

MU13-46: Mladší žiaci (2011-2010) do 46 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ColeOrlando LeeKNM201042,52147
1.ŠvíkLukášKNM201142,03317
3.LukáčLeoMPP201043,055
3.MištunaDávidKNM201145,0325
5.NovotaDávidAZA201148,0314
5.BodnárAdamNVT201046,044
7.VrábelMariánMZA201048,033
7.HúšťavaPavolKNM201139,033
9.BodnárRichardNVT201046,022

MU13-50: Mladší žiaci (2011-2010) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.SekerákDávidMT201149,8213
2.GolianĽubomírMZA201048,522

FU13-50: Mladšie žiačky (2011-2010) do 50 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MádiováVivienMT201254,311

MU13-52: Mladší žiaci (2011-2010) do 52 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.VančákMilanMZA201050,3549
2.KiklošRomanMZA201150,9437
3.KoscelnikAdamBJ201152,022
4.ŠkrabákTomášMT201049,811

FU13-52: Mladšie žiačky (2011-2010) do 52 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.BieľákováPaulínaMT201348,023128
2.MilováNatáliaMZA201048,5336
3.NižníkováLauraPB201149,0235
4.BytčankováBarboraKNM201151,2224
5.ChudíkováKarolínaNVT201051,0112
6.BrngalováAnetaMT201051,011

MU13-55: Mladší žiaci (2011-2010) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.UrsinyJakubSVT201155,0336
1.HolkoJánNVT201055,0426
3.NovotnýAlexLV201253,633
4.ChmiľVolodimyrDCA201146,011

MU13-57: Mladší žiaci (2011-2010) do 57 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KrajčoŠimonAZA201056,02125
2.FilipMichalMZA201056,233
3.HruškaMichalAZA201152,011

MU13-60: Mladší žiaci (2011-2010) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.VečerekDominikMT201157,8448

MU13-66: Mladší žiaci (2011-2010) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.GajanViktorMPP201057,5246
2.ČičmanMarekAZA201159,0134
3.GáborAlexKNM201164,222
4.UherikAladárAZA201061,011

MU13+66: Mladší žiaci (2011-2010) nad 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.FedorPatrikSVT201175,0235
2.KubíkMartinMZA201079,0112
2.BeňoDanielSPD201179,522

Starší žiaci (2009-2008)

MU15-42: Starší žiaci (2009-2008) do 42 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LazarMatúšMT201139,554312
2.BelásJakubPB200950,0314
3.JambrichMatejAZA200942,0123

MU15-44: Starší žiaci (2009-2008) do 44 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.StishkovskyiRomanAZA200944,022

FU15-44: Staršie žiačky (2009-2008) do 44 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠevčíkováSandraNVT200938,01517
2.HudecováDominikaLV200947,922

FU15-46: Staršie žiačky (2009-2008) do 46 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KvitkovskáNatáliaLV200845,333
2.ĎurkechováAlicaPB201042,022

FU15-48: Staršie žiačky (2009-2008) do 48 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.NovotnáRadoslavaMPP200948,022

MU15-50: Starší žiaci (2009-2008) do 50 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PavolkaDanielMT200949,4448
2.ŠinalAdamMZA200851,0224
3.PaišMarošMZA200949,033
4.KhachiuriSabaMPP200948,5112
4.SmejkalFilipAZA200850,022
6.SihelníkSebastianKNM200951,311

FU15-52: Staršie žiačky (2009-2008) do 52 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.StollárováSofiaMT200845,5347
2.BoltvanováLeaPB200951,533
3.MahutováAlexandraAZA200852,022
4.MahutováNatáliaAZA200854,011

MU15-55: Starší žiaci (2009-2008) do 55 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ŠčecinaAlfrédMZA200854,0325
2.KurucRichardMPP200855,033
3.HanusPavolKPD200952,011

FU15-57: Staršie žiačky (2009-2008) do 57 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LehotkaiováZuzanaLV200951,0459
2.ŠebováZojaLV200859,6358
3.HubočanováSáraMZA200961,8314
3.BeňováNatáliaBJ200654,044
3.KirschVanessaDCA201055,7314
6.BoškováEmaPB200958,033
6.ArduiniValentinaMZA201161,433
6.BohušíkováEmaMZA200953,5123

MU15-60: Starší žiaci (2009-2008) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.LazarMilanMT200856,0448
1.SlovíkRudolfLV200956,33418
1.ŠtefánikPatrikPB200860,01528
4.ŠtoderMarkoMZA200958,0246
4.ŠvehlaAlex MichalMT200954,0336
6.SzokeFilipMZA200758,055
6.ZeliskaJakubDCA200758,3235
6.LichnerSamuelAZA200856,0415
9.ĎuríčekDávidMZA200859,033
10.PazdziurkoAlexSPD200858,522
11.UherčíkMaximAZA200961,011

FU15-63: Staršie žiačky (2009-2008) do 63 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KurhajcováKarinMT200859,5336
1.BeňováSofiaMT200955,0426
3.HolešováAlžbetaMZA200762,7224
4.VeselkováEmaMZA200962,9112
5.DejováLeaAZA200858,011

MU15-66: Starší žiaci (2009-2008) do 66 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.ČernickýJurajAZA200960,01348
2.BražinaMarekNVT200863,5134
2.CambaFabioSZA200960,01214
4.StrakaMartinNVT200964,011

MU15-73: Starší žiaci (2009-2008) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.VečerekRomanMT200863,0246
1.CachovanMartinSPD200967,5336
3.MičkoPeterAZA200964,02215
4.KuchárMatejKNM200864,722

MU15+73: Starší žiaci (2009-2008) nad 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.GocMichalJPP200570,044
2.MatúšDavidPB200985,033
2.HaraniSamuelSVT200971,0123
2.ŠutekAlessandroMZA200870,0213

Dorastenci (2007-2005)

MU18-60: Dorastenci (2007-2005) do 60 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.GreňaTobiasMPP200660,033
1.OčkaMichalMT200857,5213
1.MazurenkoNazariiPB200759,033
4.NižníkPatrikPB200756,022
5.NovotnýMichalMPP200660,011

MU18-70: Dorastenci (2007-2005) do 70 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.MalovecMarcusMZA200485,044
2.PilkoLukášMZA200470,033
2.StrakaRomanNVT200668,0213
4.MarčekTomášSVT200767,022

FU18-70: Dorastenky (2007-2005) do 70 kg, dievčatá

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.RadošinskáKarinSPD200966,04239
2.SabadkováVanessaDCA200667,044
3.MácováTerezaMT200670,022
4.DobiašováSofiaMT200762,011

MU18-73: Dorastenci (2007-2005) do 73 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KubicaJakubMT200567,5426
2.DikoDanielSPD200670,533
3.KuchárŠimonKNM200567,511

MU18-81: Dorastenci (2007-2005) do 81 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.PetričViliamBJ200679,533
1.LaukoAdamKPD200765,0213
3.PiatkoMatejMT200559,611

MU18-90: Dorastenci (2007-2005) do 90 kg, chlapci

PoradiePriezviskoMenoKlubRočníkVáhaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Body
4. kolo
Body
5. kolo
Spolu
1.KotrčSamuelKNM200682,03238
2.HajneckyMarcoMT200771,522
3.HolešaSamuelSZA200676,011

Počty

Celkový počet judistov: 316, celkový počet štartov: 572.

Najlepší pretekári v kategórii

Pretekári na prvých troch miestach v každej kategórii, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení medailou a diplomom.