Celkové poradie klubov

Rok 2024, 49. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloSpolu
1.TJ Mladosť Žilina37374140155
2.TJ Mladosť Poprad35283635134
3.Judo Club ZŤS Martin33343429130
4.TJ SOKOL Prievidza27342936126
5.Judo Klub Sokol Vrútky26283223109
6.Judo Klub Levice Slovensko4033028101
7.Slávia Žilinská Univerzita Žilina26202430100
8.AC UNIZA Žilina341228579
9.Judo San Kysucké Nové Mesto178272173
10.JK Sparta Považská Bystrica1712171763
11.Judo Klub Kano Prievidza131091244
12.New Evolution - športový klub Judo26170043
13.ŠK-Judo Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom22012337
14.1. Judo Club Trenčín81117036
15.Kysučan Ochodnica judo klub848424
16.Judo Klub Poprad0190019
17.DAKO Nové Mesto nad Váhom1800018
18.CVČ Zlaté Moravce450312
19.Junior Judo Klub Lučenec50005
20.Judo Centrum00044

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.