Celkové poradie klubov

Rok 2022, 47. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloSuma
1.Judo Club ZŤS Martin303940109
2.Judo Klub Levice Slovensko402543108
3.ŠK-Judo Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom20292877
4.TJ Mladosť Žilina0403474
5.TJ SOKOL Prievidza0304070
6.Judo San Kysucké Nové Mesto3293062
7.AC UNIZA Žilina1302657
7.TJ Mladosť Poprad0263157
9.New Evolution - športový klub Judo7222554
10.JK Sparta Považská Bystrica472435
11.Slávia Žilinská Univerzita Žilina620733
12.Judo Klub Sokol Vrútky0131427
13.Judo Klub Poprad001717
14.Športový Klub Marušin, o.z.001616
15.Judo Klub Kano Prievidza06612
15.Judo Klub Katsudo Lučenec44412

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.