Celkové poradie klubov

Rok 2019, 42. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloBody 5. koloSuma
1.JC ZŤS Martin3849474739220
2.Judo klub Levice3944414742213
3.TJ Mladosť Žilina3542434544209
4.TJ SOKOL Prievidza3427293732159
5.Klub judo AC Uniza pri CVČ Žilina2425372430140
6.Sokol Vrútky2332263025136
7.Judo San Kysucké Nové Mesto2123331819114
8.Sparta Považská Bystrica3518171029109
9.SZŠ2019242023106
10.Judo klub Kano Prievidza161923201795
11.ŠKM Bardejov02411312086
12.Spartak Dubnica nad Váhom15821191780
13.JUDO&TATRY01012161149
14.Judo Klub Poprad079111037
15.Slávia ŽU Žilina79190136
16.Judo Čechy09002332

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.