Celkové poradie klubov

Rok 2022, 47. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloBody 5. koloSuma
1.Judo Club ZŤS Martin3039402134164
2.Judo Klub Levice Slovensko402543360144
3.ŠK-Judo Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom202928254106
4.Judo San Kysucké Nové Mesto329301523100
5.TJ Mladosť Žilina0403422096
5.TJ SOKOL Prievidza0304017996
7.AC UNIZA Žilina1302662285
8.Slávia Žilinská Univerzita Žilina620791759
9.TJ Mladosť Poprad026310057
10.JK Sparta Považská Bystrica472401954
10.New Evolution - športový klub Judo722250054
12.Judo Klub Sokol Vrútky0131415042
13.Judo Klub Kano Prievidza0669021
14.Judo Klub Poprad00170017
15.Judo Klub Katsudo Lučenec4444016
15.Športový Klub Marušin, o.z.00160016
17.Judo Beskydy000505

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.