Archív: celkové poradie klubov

Rok 2018, 41. ročník

PoradieKlubBody 1. koloBody 2. koloBody 3. koloBody 4. koloSuma
1.TJ Mladosť Žilina37414244164
2.JC ZŤS Martin42393943163
3.Sparta Považská Bystrica31363619122
4.JC Sokol Prievidza31333026120
5.Sokol Vrútky1919182884
6.Judo San Kysucké Nové Mesto103111860
7.Slávia ŽU Žilina192117057
8.Judo Čechy08301351
9.SZŠ12751337
10.ŠKM Bardejov01202436
11.AC Uniza Žilina27111232
12.Judo Klub Poprad0901827
13.JUDO&TATRY0071421
14.Spartak Dubnica nad Váhom70007
15.Judo klub Levice50005
15.1. JC Prievidza00055

Poradie klubov

Poradie klubov určuje súčet bodov 10 najlepších pretekárov klubu v každom kole.