Archív: celkové poradie jednotlivcov v kluboch

AC UNIZA Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ČernickýJuraj200960,0MU15-661348
1.ČervenecSebastián201238,5MU11-46538
3.ČernickýMichal201035,0MU13-38426
4.BačkorJuraj201330,5MU11-30415
5.ŠkoríkŠimon201327,0MU11-27314
5.KotrbanecMarek201248,0MU11-50224
5.NovotaDávid201148,0MU13-46314
5.ČičmanMarek201159,0MU13-66134
5.MičkoPeter200966,0MU15-66224
5.LichnerSamuel200854,0MU15-5044
11.KrajčoŠimon201052,5MU13-55213
11.DiškanecThomas201128,0MU13-3433
13.KotrbancováJúlia201520,0FU9-22112
13.KrajcoViliam201343,5MU11-46112
13.BakayPeter201042,0MU13-42112
13.StishkovskyiRoman200944,0MU15-4422
13.SmejkalFilip200850,0MU15-5022
18.AdamčíkDávid201233,0MU11-3411
18.HorváthJakub201137,5MU13-3611
18.JambrichMatej200940,5MU15-4411
18.UherčíkMaxim200961,0MU15-6011
18.DebnárDominik201326,5MU11-2411
18.SzkanderováEla201250,0FU11-5011
18.DebnárNikolaj201131,5MU13-3411
18.UherikAladár201061,0MU13-6611
25PretekárovBodov1383675

JK Sparta Považská Bystrica

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.RanušováNina201043,5FU13-44437
2.ŠtefánikPatrik200853,0MU15-50156
3.YatskevychTymur201145,0MU13-4233
3.BelásJakub200950,0MU15-5033
3.BoškováEma200958,0FU15-5733
3.MatúšDavid200985,0MU15+7333
7.RusnákováSofia201130,0FU13-3622
7.ĎurkechováAlica201042,0FU15-4622
7.NižníkováLaura201148,0FU13-5022
7.StarychováSofia201140,5FU13-4422
11.YatskevychStanislav201338,0MU11-3811
11.MelekováMarieta201239,5FU11-4211
12PretekárovBodov472435

Judo Club ZŤS Martin

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.LazarMatúš201136,2MU13-38549
1.ŠvehlaOliver Michal201134,7MU13-38459
3.HrtánekRichard201324,3MU11-24538
3.VečerekDominik201157,8MU13-60448
3.ČechLukáš201233,5MU11-34448
3.BuranskýMichal201041,4MU13-42448
3.PavolkaDaniel200949,4MU15-50448
8.MatisováJúlia201336,5FU11-422327
8.MandatLucas201227,0MU11-27347
10.ŠebestaNikolas201442,8MU9-46336
10.ManikLeonard201246,1MU11-50426
12.OčkaŠimon201521,5MU9-22325
12.BieľákováPaulína201346,6FU11-50235
14.BožikováHanka201426,9FU9-24134
14.LazarMilan200852,0MU15-5744
14.KubicaJakub200564,0MU18-8144
14.TepperMilan201043,9MU13-4444
14.KubovčikMatias201128,0MU11-3044
14.ŠkutaTomáš201138,4MU13-3844
14.BeňováSofia200956,7FU15-5744
21.KnoškoMatej201619,4MU9-20123
21.StachoIvan201526,9MU9-27213
21.SekerákDávid201149,8MU13-50213
21.RusnakAdrian201436,4MU9-3833
21.PaškoJakub201444,3MU9-46213
21.PavlakováLucia201326,0FU11-27213
21.TakačTobias201247,5MU11-4633
21.OčkováLaura201042,0FU13-4233
21.StolárováSofia200843,7FU15-4433
21.ŠvehlaAlexander Michal200951,1MU15-5033
21.KurhajcováKarin200865,0FU15-6333
32.BieľákováMichaela201036,9FU13-34112
32.OčkaMichal200852,1MU15-5722
32.VečerekRoman200862,0MU15-6622
32.ČechMatúš201528,0MU9-30112
32.GarajAdam201431,8MU9-34112
32.ViduraNikolas201132,3MU13-3422
32.PinkaJuraj201445,6MU9-4622
39.PiatkoMatej200559,6MU18-8111
39.MikušMaximilian201621,0MU9-2211
39.ValkovskáViktória201531,0FU11-3011
39.ValkovskýLeonard201339,7MU11-4211
39.PodhorskýSamuel201346,8MU11-5011
39.MádiováVivien201254,3FU13-5011
39.ŠarkoziRobert201320,2MU9-2211
39.ŠkrabákTomáš201049,8MU13-5211
46PretekárovBodov367665177

Judo Klub Kano Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ErtelŠimon200844,0MU13-42448
2.LaukoAdam200765,0MU18-81213
3.HanusPavol200952,0MU15-5511
3PretekáriBodov06612

Judo Klub Katsudo Lučenec

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.SkladivikNoel201334,8MU11-3844412
1PretekárBodov44412

Judo Klub Levice Slovensko

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.NezbedaPatrik201141,5MU13-4253614
2.SzászMichal201426,5MU9-2744412
3.VargaLeo201429,5MU9-3024511
4.VargováEmma201324,0FU11-273339
4.KrausMatej201137,4MU13-38639
4.LehotkaiováZuzana200951,0FU15-57459
7.SlovíkFilip201422,0MU9-22448
7.ŠebováZoja200859,6FU15-57358
7.SlovíkRudolf200956,3MU15-603418
10.KrausJakub201427,6MU9-30347
11.MasarykováSvetlana201333,2FU11-34336
12.DubovskýMatej201238,8MU11-3855
13.HudecovaTerezia201423,2FU9-2444
13.FraněkJakub201242,6MU11-4644
15.NovotnýAlex201253,6MU13-5533
15.KvitkovskáNatália200845,3FU15-4633
15.HudecJuraj201132,6MU13-3433
18.GinčaiMarco201137,0MU11-3822
18.SlušnýMiroslav201124,5MU13-2522
18.HudecováDominika200947,9FU15-4422
20PretekárovBodov552549129

Judo Klub Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.BednarFilip201233,5MU11-3055
2.ZubtsovaVira201226,0FU11-2744
2.GocMichal200570,0MU15+7344
4.BednárováNina201522,0FU9-2222
4.PichnarčíkPeter201137,0MU13-3822
5PretekárovBodov001717

Judo Klub Sokol Vrútky

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.FedorDominik201338,0MU11-38448
2.UrsinyJakub201155,0MU13-55336
3.FedorPatrik201175,0MU13+66235
4.OravecDominik201132,0MU13-34123
4.HaraniSamuel200971,0MU15+73123
6.MarčekTomáš200767,0MU18-7022
6PretekárovBodov0131427

Judo San Kysucké Nové Mesto

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.KrálikGregor201430,1MU9-34257
2.ParšováKristína201522,1FU9-22336
2.VrábelMatúš201234,4MU11-38426
2.ŠvíkLukáš201139,2MU13-38336
5.KotrčSamuel200680,2MU18-81325
5.ŠevčíkIgor201338,3MU11-46325
5.KorajaJakub201040,0MU13-38415
8.ŠvaňaIvan201430,3MU9-34224
8.KoleňákDavid201329,1MU11-30224
8.BytčankováBarbora201151,2FU13-52224
8.HaluškaŠimon201258,7MU11-60134
8.StankoMarek201435,4MU9-3444
8.HažíkováNela201238,5FU11-4244
14.SihelníkSemir201425,4MU9-27123
14.RolkoPatrik201429,8MU9-3033
14.KrálikErik201233,8MU11-34213
14.ColeOrlando Lee201042,0MU13-42213
14.MištunaDávid201142,8MU13-4233
19.ParšováKatarína201520,5FU9-2222
19.GáborAlex201164,2MU13-6622
21.BirkusMichal201138,2MU13-3811
21.KrálikĽubomír201253,2MU11-6011
21.SihelníkSebastian200951,3MU15-5011
23PretekárovBodov3404386

New Evolution - športový klub Judo

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.ŠevčíkováSophia201132,0FU13-3433511
2.ŠevčíkováSandra200938,0FU15-441517
3.HolkoJán201055,0MU13-55426
4.KohárOliver201327,0MU11-27235
5.HolkováMirka201238,0FU11-42134
5.BražinaMarek200863,5MU15-66134
5.BodnárAdam201046,0MU13-4644
8.StrakaRoman200668,0MU18-70213
8.TomkaJakub201136,0MU13-38213
10.NáčinákJakub201436,0MU9-3822
10.StehlíkováAlžbeta201143,0FU13-44112
10.ChudíkováKarolína201051,0FU13-52112
10.BodnárRichard201046,0MU13-4622
14.StrakaMartin200964,0MU15-6611
14.ZborilJakub201424,0MU9-2411
15PretekárovBodov7232757

Slávia Žilinská Univerzita Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.MokáňLeonard201330,0MU11-30549
2.SchmidtRichard201425,0MU9-27448
3.CambaFabio200960,0MU15-661214
3.PodhorskáEma201523,0FU9-24224
5.TvarogAdam201250,0MU11-5033
6.BajzíkAlex201530,0MU9-3022
7.TvarogovaAlica201525,0FU9-2411
7.HradskyTimotej201525,0MU9-2411
7.SlotaMaximilián201539,0MU9-4611
9PretekárovBodov620733

ŠK-Judo Spartak ZŤS Dubnica nad Váhom

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.DuhárTeodor201429,3MU9-3045413
2.SasákMarek201335,8MU11-383339
3.HusárikováAlžbetka201423,9FU9-241438
3.ArbecíkMatúš201439,6MU9-46448
5.BulkoKristián201427,6MU9-301326
6.ArbecíkŠimon201619,4MU9-222125
6.PúšPeter201424,6MU9-271225
6.RýdziDamián201628,3MU9-301135
6.GoláňováVivien201324,8FU11-272125
6.ZeliskaJakub200758,3MU15-60235
11.GáborŠimon201334,5MU11-34134
11.KirschVanessa201055,7FU15-57314
13.GerhátViliam201524,0MU9-2733
14.GerhátováRebeca201244,0FU11-4611
14.ChmiľVolodimyr201146,0MU13-5511
15PretekárovBodov23302982

Športový Klub Marušin, o.z.

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.HopkoDominik201132,0MU13-3444
1.BeňováNatália200654,0FU15-5744
3.BeňaTomaš201234,5MU11-3833
3.PetričViliam200679,5MU18-8133
5.KoscelnikAdam201152,0MU13-5222
5PretekárovBodov001616

TJ Mladosť Poprad

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.JakubčoDenis200941,0MU13-42358
2.GajanViktor201057,5MU13-66246
3.RatkošRóbert201134,0MU13-34325
3.BezekRichard201040,2MU13-4255
3.LukáčLeo201043,0MU13-4655
6.BezekSamuel201426,0MU9-2733
6.GajanLukáš201229,0MU11-3033
6.GreňaTobias200660,0MU18-6033
6.KručinskýOliver201425,0MU9-2733
6.CehulováTimea201250,0FU11-5033
6.CevárTomáš201036,5MU13-3833
6.KurucRichard200855,0MU15-5533
13.NovotnáRadoslava200948,0FU15-4822
13.KhachiuriSaba200948,5MU15-50112
13.HriceňákMichal201251,5MU11-6022
16.NovotnýMichal200660,0MU18-6011
16.KlukovskáNela201425,0FU9-2411
16.KlukovskáMia201230,0FU11-3411
18PretekárovBodov0263359

TJ Mladosť Žilina

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VančákMilan201050,3MU13-52549
2.MaslovskýPavol201333,9MU11-38527
2.ČižmárikMartin201141,2MU13-42527
2.KiklošRoman201150,9MU13-52437
5.BuryJakub201431,2MU9-34336
5.ŠtefaňákUrban201328,2MU11-30336
5.DendisRichard201033,0MU13-34516
5.MilováNatália201048,5FU13-52336
5.ŠtoderMarko200958,0MU15-60246
10.LaššDominik201423,9MU9-24325
10.ŠčecinaAlfréd200854,0MU15-55325
10.SzokeFilip200758,0MU15-6055
13.PazúrikováAgáta201329,3FU11-34224
13.SaganováRebeca201436,6FU9-38224
13.StaníkAdam201140,9MU13-42224
13.ŠinalAdam200851,0MU15-50224
13.HubočanováSára200961,8FU15-57314
13.HolešováAlžbeta200762,7FU15-63224
13.MalovecMarcus200485,0MU18-7044
20.GocmanMatej201419,3MU9-2233
20.GocmanJakub201519,3MU9-2033
20.ČerňanAdrián201323,4MU11-24123
20.PokornýLukáš201337,5MU11-38213
20.MatúšekJakub201247,7MU11-50213
20.FilipMichal201056,2MU13-5733
20.BohušíkováEma200953,5FU15-57123
20.PaišMaroš200949,0MU15-5033
20.ŠutekAlessandro200870,0MU15+73213
20.PilkoLukáš200470,0MU18-7033
20.VrábelMarián201048,0MU13-4633
20.ArduiniValentina201161,4FU15-5733
20.ĎuríčekDávid200859,0MU15-6033
33.ŠvelkaRoman201424,1MU9-27112
33.BadrTheo201136,5MU13-3822
33.GolianĽubomír201048,5MU13-5022
33.KubíkMartin201079,0MU13+66112
33.VeselkováEma200962,9FU15-63112
33.HrablayMilan201331,1MU11-3422
39.MrázikJakub201436,0MU9-3811
39.PantákMarko201337,5MU11-3811
39.ŠebíkováLaura201343,5FU11-5011
39.KováčJán201140,5MU13-4011
39.KubíkNorbert201042,7MU13-4411
43PretekárovBodov09366159

TJ SOKOL Prievidza

PoradiePriezviskoMenoRočníkVáhaKategóriaBody
1. kolo
Body
2. kolo
Body
3. kolo
Spolu
1.VrtielMartin201334,8MU11-385510
2.VrtielMarek201524,6MU9-27358
2.SomogyiBenjamín201329,2MU11-30268
4.MatiašŠimon201522,5MU9-24437
5.Krč-KonečnýOliver201324,0MU11-24246
5.MoniakMiroslav201328,3MU11-34156
5.MekyšSamuel201040,8MU13-42336
5.RadošinskáKarin200962,0FU15-57426
9.MekyšSebastian201324,3MU11-27123
9.CachovanMartin200968,7MU15-7333
9.MendelAndrej201425,5MU9-2733
9.WeisMichal201620,0MU9-2233
9.HanusJuraj201247,0MU11-5033
14.ČechoSamuel201523,9MU9-2422
14.RanostajAdam201425,3MU9-2722
14.CachovanováVladimíra201243,3FU11-5022
14.KonoradskáKvetoslava201033,0FU13-3422
14.MotošickáLea201043,0FU13-4222
14.WeisTomáš201042,9MU13-4422
14.BeňoDaniel201179,5MU13+6622
14.PazdziurkoAlex200858,5MU15-6022
22.BeňováEvelína201430,0FU9-3811
22PretekárovBodov0404989

Počet klubov

Celkový počet klubov: 16.

Najlepší pretekári z klubov

Najlepší pretekári z každého klubu, ktorí sa zúčastnia minimálne 3 kôl, budú ocenení pohárom.